Výrobci dlažeb a obkladů

 
 
FOTO: Atlas Concorde

Žádejte na výrobcích logo "MADE IN ITALY"

Není italská dlažba jako italská dlažba. V dnešní době existují výrobci, kteří nechávají dlažby vyrábět ve východních zemích a uvádějí, že se jedná o italskou dlažbu. 

Známku "MADE IN ITALY" obdrží společnosti vyrábějící materiály POUZE v místě sídla a za dodržení příslušných kvalitativních a pracovněprávních norem.

Zjistěte si vždy před nákupem, o jakého výrobce se jedná.

CERTIFIKÁTY ATLAS CONCORDE

Značkový výrobci dodržují přísná kritéria stanovená EU.

Důležité je dodržování ekologických norem.

Nejznámější výrobci 

ATLAS CONCORDE

Přední italská firma vyrábějící obklady a dlažby s vysokou designovou hodnotou, se zachováním prvotřídní kvality. Produkty ATLAS CONCORDE jsou vyráběny v Itálii. Portfolio obsahuje téměř 60 sérií obkladů a dlažeb, které splní požadavky téměř každého. Obklady a dlažby ATLAS CONCORDE jsou používány v luxusních rezidenčních sídlech, v komerční oblasti, ale také v exteriérech.

Nově nabízí tato italská firma i 3D dekory, prohlédnout si je můžete například i na oficálních stránkách ATLAS CONCORDE.

ARIOSTEA

Italská společnost Ariostea patří mezi přední výrobce v oblasti slinutých obkladů a dlažeb. Specializuje, se především na design inspirovaný přírodou v nabídce jsou dlažby s mramorovým efektem, efektem kamene nebo imitující dřevo.

Kresby na povrchu dlažby, např. žilky mramoru, kresba dřeva, díky unikátní technologii  procházejí i dovnitř střepu. Tento skvělý efekt vynikne zvláště pří vytváření kamenických rohů a v případech, kdy je odkryta boční hrana dlaždice.

V nabídce firmy Ariostea lze nalézt ty nejluxusnější dlažby, až do formátu 300x150cm. Takto velkoformátové dlažby mají velkou výrobu v oblasti hygieny, neboť je menší množství spojů a tím je i snížen vznik bakterií.

Ariostea nabízí několik kolekcí dlažeb a obkladů, některé dlažby dokonce vedou i světlo, takže je možné je prosvítit za pomocí LED a tím ještě upravit vzhled vašeho interiéru. Obklady na podlahu lze navíc použít i na obložení stěn. Pro všechny tyto vlastnosti jsou obklady a dlažby Ariostea velmi oblíbené u architektů a využívané na velkých projektech.