VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

CHCETE  MÍT  TY  NEJVĚTŠÍ  FORMÁTY  DLAŽBY ?

  • VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY A OBKLADY AŽ DO ROZMĚRU 3.2 x 1.6 METR
  • PORADÍME S TECHNIKOU POKLÁDKY PŘI ODBĚRU NAŠICH DLAŽEB
  • OBJEDNEJTE SI DOVOZ VZORKU  K VÁM DOMŮ
  • NAVŠTIVTE NÁS V NAŠEM ATELIÉRU
  • MESSENGER CHAT
  • KONTAKT: +420 774 036 126

KOUPELNY Z VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY

 

SÉRIE CALACATTA / Dlažba a obklad 

Velkoformátová dlažba CALACATTA

POVRCH DLAŽBY RIVESTI

U vybraných sérií dlažeb do interiéru, nabízíme originální povrch PROTECT, což je exkluzivní antibakteriální technologie, která je výsledkem partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví. 

Jedná se o účinný antibakteriální štít zabudovaný do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který se nemění ani opotřebením ani klimatickými podmínkami. 
 
Povrch PROTECT - je určený pro zdravý a bezpečný život ve vaší domácnosti. Rádi vám poradíme, u které série získáte tento povrch.

GREY LUX 260

 

MMT 240

 

VÍCE VARIANT  >

PM STONE 90 x 90

 

PM STONE 250 

 
 

URBAN 300 / DLAŽBA A OBKLAD VE VZHLEDU STĚRKY

 

BÍLÁ A ČERNÁ DLAŽBA / OBKLAD 300

 

VÍCE VARIANT >

CTX 260

 
 

M MOOD 90 x 90

 

EXPER / DLAŽBA A OBKLAD 300

 

D COVER 120

DLAŽBA BRAV 150

 

VÍCE VARIANT  >

DLAŽBA EDG

 

VÍCE VARIANT  >

DGH / DLAŽBA A OBKLAD

 

 VÍCE VARIANT  > 

DLAŽBA STREETS 150 cm

 

VÍCE VARIANT  >

DLAŽBA SPRING 150 cm

 

VÍCE VARIANT  >

CO JE VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Základní - nejmenší - používaný rozměr dlažby je v současnosti formát 60x60 cm.  Tento rozměr se ale v novostavbách již málo využívá, vzhledem k vzniku velkého množství spár, byť minimálních. Do prostoru obývacího pokoje, do kuchyně nebo větší koupelny, se používají dlažby na podlahu a stěny v rozměrech 60 x 120 cm, 75 x 75 cm. Tyto rozměry jsou již standardem a tak jako opravdu Velkoformátové dlažby považujeme ještě větší formáty, a to obklady  3  x 1 metr, 120 x 250 cm atd. ( podlahy 75 x 150 cm, 90 x 90 cm,120 x 120 cm, 100x100 cm) 
 
Ve stylu dlažba v imitaci dřeva, se taktéž využívají přesné velkoformátové dlažby, od kvalitních značkových výrobců. Zde je nejpoužívanějším rozměrem jednotlivých kusů dlažby formát 20 x 120 nebo 25 x 150 cm. Není vyjímkou také použití délky až 180 nebo třeba i 260 cm.
 
U obkládání stěn v koupelnách s požadavkem na minimum spár nebo dekorativních ozdobných stěn, je možné využít výšku jednotlivých kusů obkladů vysokých od  200 cm až po 320 cm. V koupelně jsou pak na stěnách pouze svislé spáry. S výběrem vhodného formátu vám v RIVESTI poradíme a materiál dodáme v celé ČR.

 

PODROBNÉ HLEDÁNÍ

 

 ROZMĚR VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY / OBKLADU :

Filtr formátů (cm)

> NEJVĚTŠÍ  DLAŽBY 320 x 160 cm

> ZÁKLADNÍ MALÉ DLAŽBY 60 x 60 cm a 60 x 120 cm

 

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo dlažbu nacenit?

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Na větším formátu dlažby RIVESTI dokonale vynikne kresba

Na velkém formátu dlažby více vyniká kresba kamene, mramoru ale i betonu. Malé formáty svým rastrem spár kresbu rozbijí a ta se vytrácí. Provedení dlažeb je ve třech řadách: Vzhled mramoru,vzhled cementový a 6 základních barev. Velkoformátové dlažby se používají také jako obklady stěn téměř beze spár!!! Dále se používají na pracovní desky u kuchyňských linek, či jsou díky malé tloušťce a lehkosti, používány architekty jako finální vrstva nábytku či pro obložky...

Líbí se vám design dlažby, ale potřebovali byste menší rozměr?

Italský výrobce této dlažby pochopitelně nenabízí dlaždice pouze v této obrovské velikosti. Většina velkoformátové dlažby je v nabídce i v dalších menších rozměrech, které by pro vás mohly být výhodnější. Stačí nás kontaktovat a my se pokusíme zajistit vám dlažbu v rozměrech podle vašich představ. Další oblíbené formáty jsou 90 x 90, 120 x 120, 75 x 75, 75 x 150, 60 x 120 cm.

Obklad či dlažba s rozměry až 3x1 metr nebo 1x1 metr.

Pokud se bavíme o doposud téměř nenabízeném typu velkoformátové dlažby, nemáme na mysli jen o trochu větší dlaždice, než jaké jsou na českém trhu běžně dostupné. Chceme vám představit a nabídnout něco naprosto nevídaného, tedy interiérovou dlažbu s neuvěřitelnými rozměry až 3x1,5 metru a tloušťkou 6mm. Takovouto dlažbu si jen málokdo dovede představit, ovšem ve velkých prostorách, jakými jsou například haly hotelů, velké obývací pokoje spojené s kuchyní si své uplatnění bezesporu...

Při pokládání musí asistovat více osob, ale výsledek vypadá perfektně

Už při zjištění maximálního rozměru této extrémně velké dlažby vás muselo napadnout, že pokládka bude asi velmi fyzicky náročná. Skutečně se nejedná o úplně nejlehčí práci, ovšem zkušený obkladač si s ní za pomoci několika kolegů jistě poradí. Dlažba je většinou pokládána téměř bez spár, což značně zlepšuje údržbu celé plochy. To jistě jako majitelé nemovitosti oceníte. S minimálním úsilím totiž udržíte interiér naprosto čistý, což na návštěvníky jistě velmi zapůsobí.

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA OD RIVESTI

Pokud vybíráte novou dlažbu do svého domova, nejčastěji se můžete setkávat s rozměry 33x33cm, 45x45cm nebo 60x60cm. Ovšem ne vždy je takovýto rozměr dostačující pro dlážděné prostory. Právě proto jsme se rozhodli zájemcům nabídnout něco naprosto originálního. Do naší nabídky jsme zařadili velmi kvalitní a především velkoformátovou dlažbu italského původu.