Velké formáty dlažby 3 x1, 2x1, 1x1 m

Luxusní interiér si žádá také luxusní obklady a dlažby. Seznamte se s nejoblíbenější dlažbou současnosti – nyní jedou velké formáty!

 

 • Nádherná dlažba a obklady v italském stylu

 • Rozměry až 3x1 m nebo 1x1 m

 • Mramor, kámen i betonový vzhled

 • Do koupelen, kuchyní i obýváků

 

Velkoformátové dlaždice jsou v běžných obchodech nedostupné. V České republice jde o dokonale originální prvek, který se skvěle hodí pro domácnosti s vysokými nároky na vzhled a styl. Přijďte si prohlédnout a osahat nejluxusnější velkoformátové obklady ještě dnes. Velkoformátová dlažba je vhodná i do obchodu, restaruce, recepce a jiných komerčních prostor, které mají být reprezentativní.

 

Maximální praktičnost a funkčnost

Neexistuje praktičtější povrch, než je velký formát. Stylové velkoformátové dlažby můžete použít jako obklady stěn i pracovní desku kuchyňské linky, obložky dveří, obklad fasády i finální vrstvu nábytku.

 

 • Nejsnazší údržba

 • Téměř bez spár

 • Matné i lesklé provedení

 

Dlažbu i obklady vám přivezeme a také položíme po celé ČR. Vyberte si z mnoha luxusních sérií s dokonalou kresbou mramoru či klasického kamene. Neváhejte a ještě dnes si přijeďte vybrat nejkrásnější velkoformátové obklady, z nichž budete nadšeni.  

 

Dostupné jsou keramické obklady a dlažby  i v menších formátech

CALACATTA 3 x 1 , 1 x 1 - Verze v lesku 

 

Lesklý obklad Calacata 3 x 1 m

Tento materiál v lesklém provedení s tloušťkou 5,5 mm je nabízen i v dalším formátu 100 x 100 cm.. Dlažba je podlepena návíc sklolaminátem pro větší pevnost při řezání. Při objednávce nad 15 m2 formátu 3 x 1 m není nutné hradit speciální přepravní paletu .

Série nabízí i klasickou verzi dlažby v 10 mm tloušťce či obklady ve formátu 35x100 cm. Je tedy možné kombinovat formát 3x1 na stěnách a pro kritické podklady použít dlažbu v rozměru například 60x60 v matném provedení.
  

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

PRIME 100 x 250 cm včetně skloláminátu 

PRIME

Velkoformátový, matný, hladký obklad s ideální výškou pro snížené stropy. Ušetřete za odřezávání a vyhazování části třímetrových obkladů. Obklad je podlepen vrstvou ze sklolaminátu, která zpevní materiál při vrtání otvorů a řezání. 
 
Povrch je včetně antibakteriální vrstvy PROTECT, kterou vám ostatní výrobci nenabídnou. Tento povrch navíc velmi usnadňuje údržbu. Tloušťka tohoto velkoformátového obkladu je 5,5 mm. 
 

Nevyhazujte zbytečně peníze za nákup třímetrových obkladů, když vám stačí nižší výška!

Formát není jen 100 x 250 cm ale také 100x300, 100x100 cm, (ideální na podlahu) a 50x100. Na výběr je z 5 barev. Pokud by se vám tlošťka dlažby 5,5 mm zdála příliš malá, je možné řadu dále kombinovat s dlažbami v 10 a 11 mm tloušťce 90x90, 60x60, 45x90 cm a navíc i s venkovní dlažbou na terče 45x90 cm. Vše se stejnou kresbou.

XL 120x240 cm

 XL

Velkoformátová 9 mm leštěná dlažba v rozměru 240 x 120 a 120x120 najde využití většinou na stěnách v interiéru či jako obklad v koupelnách a zvláště pak ve sprchovém koutu, který tak bude téměř beze spár. Celkem k dispozici 9 barev ( kresba mramoru i klasického kamene ) Je nutné počítat s cenou za speciální přepravní paletu. Cenové relace od 3.400 Kč / m2 bez DPH.

TIP: Tato luxusní série má dokonalou kresbu i v menším formátu obkladů 30x91 či dlažbě 60x60 cm s cenami již od 1.439 Kč / m2 s DPH.

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

MARMI 2 x 1 metr

MARMI obklad 2 x 1 m

Nová kolekce MARMI vyšla vstříc investorům, kteří nemají prostor na využití 3 metrových obkladů nebo nemohou velké formáty přenášet přes schodiště, nechtějí řezat atp. 

Výhody :

- nižší pořizovací náklady = 1 deska 2 x 1 m = 6.552 Kč bez DPH (7.928 Kč včetně DPH) /1 m2 = 3.963 Kč s DPH

- nižší cena za práci

- snížení rizika rozbití při řezání

- není nutno hradit speciální přepravní boxy jako u většiny velkoformátových dlažeb nad 200 cm délky

- materiál je dostupný přibližně 14 dnů od objednávky

- dva povrchy lesk a mat R9

- dokonalá kresba / 4 barvy

Velkoformátová matná dlažba/obklad 3 x 1, 1x1 metr (3,5mm) 

Dlažby ve formátu 3 x 1 m se již svojí prodejní cenou přibližují k cenám luxusnejších obkladů v menších formátech
Velkou část, v celkové hodnotě stavebích úprav u těchto materiálů, vytváří cena pokládky. Je nutné počítat s tím, že většina firem není zvyklá pracovat s tímto druhem obkladů a nemusí mít potřebné vybavení.
 

U RIVESTI nabízíme tyto materiály včetně zajištění pokládky v našem regionu. Dovoz zajišťujeme od 15 m2  v celé ČR. I přes vyšší cenu těchto materiálů, dosáhnete krásné, celistvé a snadno udržovatelné plochy stěn a tedy i koupelny téměř beze spár.

Získáte povrch pro snadnou údržbu i pro obývací prostory, náhradu za kuchyňské obklady a nebývá vyjímkou i instalace v komerčních prostorech. Další možností je používat tyto obklady jako pracovní desky či části nábytku a nebo jako velkoformátový obklad fasády!

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Pokud vybíráte novou dlažbu do svého domova, nejčastěji se můžete setkávat s rozměry 33x33cm, 45x45cm nebo 60x60cm. Ovšem ne vždy je takovýto rozměr dostačující pro dlážděné prostory. Právě proto jsme se rozhodli zájemcům nabídnout něco naprosto originálního. Do naší nabídky jsme zařadili velmi kvalitní a především velkoformátovou dlažbu italského původu.

Obklad či dlažba s rozměry až 3x1 metr nebo 1x1 metr.

Pokud se bavíme o doposud téměř nenabízeném typu velkoformátové dlažby, nemáme na mysli jen o trochu větší dlaždice, než jaké jsou na českém trhu běžně dostupné. Chceme vám představit a nabídnout něco naprosto nevídaného, tedy interiérovou dlažbu s neuvěřitelnými rozměry až 3x1,5 metru a tloušťkou 6mm. Takovouto dlažbu si jen málokdo dovede představit, ovšem ve velkých prostorách, jakými jsou například haly hotelů, velké obývací pokoje spojené s kuchyní si své uplatnění bezesporu najde.

Při pokládání musí asistovat více osob, ale výsledek vypadá perfektně

Už při zjištění maximálního rozměru této extrémně velké dlažby vás muselo napadnout, že pokládka bude asi velmi fyzicky náročná. Skutečně se nejedná o úplně nejlehčí práci, ovšem zkušený obkladač si s ní za pomoci několika kolegů jistě poradí. Dlažba je většinou pokládána téměř bez spár, což značně zlepšuje údržbu celé plochy. To jistě jako majitelé nemovitosti oceníte. S minimálním úsilím totiž udržíte interiér naprosto čistý, což na návštěvníky jistě velmi zapůsobí.

Líbí se vám design dlažby, ale potřebovali byste menší rozměr?

Italský výrobce této dlažby pochopitelně nenabízí dlaždice pouze v této obrovské velikosti. Většina velkoformátové dlažby je v nabídce i v dalších menších rozměrech, které by pro vás mohly být výhodnější. Stačí nás kontaktovat a my se pokusíme zajistit vám dlažbu v rozměrech podle vašich představ. Další oblíbené formáty jsou 90 x 90, 120 x 120, 75 x 75, 75 x 150, 60 x 120 cm.

Na větším formátu dlažby dokonale vynikne kresba   

Provedení dlažeb je ve třech řadách: Vzhled mramoru,vzhled cementový a 6 základních barev.

Velkoformátové dlažby se používají také jako obklady stěn téměř beze spár!!! Dále se používají na pracovní desky u kuchyňských linek, či jsou díky malé tloušťce a lehkosti, používány architekty jako finální vrstva nábytku či pro obložky dveří a další aplikace.

AKCE - leštěná dlažba imitace mramoru ONYX 60 x 120 cm ! (Olomouc)

Obklad a dlažba ve vzhledu betonu

 

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

EQUINOX

dostupné rozměry equinox (cm)

 • tloušťka 6,5 mm
 • 120x260 
 • 60x260
 • 120x120

tattoo

dostupné rozměry tattoo (cm)

 • tloušťka 6,5 mm
 • 120x260 
 • 60x260
 • 120x120

Junoon

dostupné rozměry junoon (cm)

 • tloušťka 6,5 mm
 • 120x260 
 • 30x260

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

Níže uvádíme zkrácený výběr sérií, kde naleznete ideální formáty dlažby pro obývací pokoje a kuchyně rodinných domů či dalších prostor.

Kontaktujte nás, a rádi Vám doporučíme vhodnou sérii !

STONE SLAB

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

AKCE - leštěná dlažba ONYX 60 x 120 cm !

HLEDÁTE LEVNOU ALE POŘÁD ZNAČKOVOU DLAŽBU?

Navštivte sortiment výrobce SAIME

www.saime.cz