CHCETE  MÍT  TY  NEJVĚTŠÍ  FORMÁTY  DLAŽBY ?

  • VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY A OBKLADY AŽ DO ROZMĚRU 3.2 x 1.6 METR
  • PORADÍME S TECHNIKOU POKLÁDKY
  • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR
  • ON - LINE CHAT
  • KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 036 126

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA RIVESTI

 

JAKÝ HLEDÁM ROZMĚR VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY / OBKLADU :

Filtr formátů (cm)

> ZÁKLADNÍ ROZMĚRY 60 x 60 a 60 x 120 cm

> NEJVĚTŠÍ  DLAŽBY 320 x 160 cm

 

KOUPELNA Z VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY

 
Základní - nejmenší nabízený rozměr dlažby je dnes 60 x 60 cm. Tento rozměr se ale v novostavbách již málo využívá, vzhledem k vzniku velkého množství spár, byť minimálních. Do prostoru obývacího pokoje, do kuchyně nebo větší koupelny, se používají dlažby na podlahu o rozměrech 60 x 120 cm, 75 x 75 cm, 75 x 150 cm, 90 x 90 cm nebo 120 x 120 cm.  Pokud se používá dlažba v imitaci dřeva, zde je současný formát  20 x 120 nebo 25 x 150 cm. Není vyjímkou také použití délky až 180 nebo třeba i 260 cm.
 
U obkládání stěn v koupelnách s požadavkem na minimum spár nebo dekorativních ozdobných stěn, je možné využít výšku jednotlivých kusů obkladů 200 cm až po 320 cm. V koupelně jsou pak na stěnách pouze svislé spáry. S výběrem vhodného formátu vám v RIVESTI poradíme a materiál dodáme v celé ČR.

SÉRIE CALACATTA / Dlažba a obklad 

Velkoformátová dlažba CALACATTA

PRIME / DLAŽBA A OBKLAD 

 

Proč kupovat 3 metry vysoké obklady v případě, když máte strop vysoký pouze 250 cm ? Máme pro vás řešení ! Obklad PRIM o výšce 250 cm nabízí několik barevných variant a kresbu v designu kamene ! Velkoformátové obklady a dlažby RIVESTI , můžete vhodně kombinovat v jiných místnostech s klasickými verzemi dlažby o rozměru již od 60 x 60 cm.

BÍLÁ A ČERNÁ DLAŽBA / OBKLAD 3 x 1, 1 x 1

 

VÍCE VARIANT >

URBAN NATURE / DLAŽBA A OBKLAD 

 

EXPERIENCE / DLAŽBA A OBKLAD

 

DOGHE / DLAŽBA A OBKLAD

 

 VÍCE VARIANT  > 

EQUINOX / DLAŽBA A OBKLAD

 

TATTOO / DLAŽBA A OBKLAD

 

DLAŽBA BRAV

 

VÍCE VARIANT  >

DLAŽBA STREETS 

 

VÍCE VARIANT  >

DLAŽBA SPRING 

 

VÍCE VARIANT  >

DLAŽBA EDG

 

VÍCE VARIANT  >

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo dlažbu nacenit?

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA

Na větším formátu dlažby RIVESTI dokonale vynikne kresba

Na velkém formátu dlažby více vyniká kresba kamene, mramoru ale i betonu. Malé formáty svým rastrem spár kresbu rozbijí a ta se vytrácí. Provedení dlažeb je ve třech řadách: Vzhled mramoru,vzhled cementový a 6 základních barev. Velkoformátové dlažby se používají také jako obklady stěn téměř beze spár!!! Dále se používají na pracovní desky u kuchyňských linek, či jsou díky malé tloušťce a lehkosti, používány architekty jako finální vrstva nábytku či pro obložky...

Líbí se vám design dlažby, ale potřebovali byste menší rozměr?

Italský výrobce této dlažby pochopitelně nenabízí dlaždice pouze v této obrovské velikosti. Většina velkoformátové dlažby je v nabídce i v dalších menších rozměrech, které by pro vás mohly být výhodnější. Stačí nás kontaktovat a my se pokusíme zajistit vám dlažbu v rozměrech podle vašich představ. Další oblíbené formáty jsou 90 x 90, 120 x 120, 75 x 75, 75 x 150, 60 x 120 cm.

Obklad či dlažba s rozměry až 3x1 metr nebo 1x1 metr.

Pokud se bavíme o doposud téměř nenabízeném typu velkoformátové dlažby, nemáme na mysli jen o trochu větší dlaždice, než jaké jsou na českém trhu běžně dostupné. Chceme vám představit a nabídnout něco naprosto nevídaného, tedy interiérovou dlažbu s neuvěřitelnými rozměry až 3x1,5 metru a tloušťkou 6mm. Takovouto dlažbu si jen málokdo dovede představit, ovšem ve velkých prostorách, jakými jsou například haly hotelů, velké obývací pokoje spojené s kuchyní si své uplatnění bezesporu...

Při pokládání musí asistovat více osob, ale výsledek vypadá perfektně

Už při zjištění maximálního rozměru této extrémně velké dlažby vás muselo napadnout, že pokládka bude asi velmi fyzicky náročná. Skutečně se nejedná o úplně nejlehčí práci, ovšem zkušený obkladač si s ní za pomoci několika kolegů jistě poradí. Dlažba je většinou pokládána téměř bez spár, což značně zlepšuje údržbu celé plochy. To jistě jako majitelé nemovitosti oceníte. S minimálním úsilím totiž udržíte interiér naprosto čistý, což na návštěvníky jistě velmi zapůsobí.

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA OD RIVESTI

Pokud vybíráte novou dlažbu do svého domova, nejčastěji se můžete setkávat s rozměry 33x33cm, 45x45cm nebo 60x60cm. Ovšem ne vždy je takovýto rozměr dostačující pro dlážděné prostory. Právě proto jsme se rozhodli zájemcům nabídnout něco naprosto originálního. Do naší nabídky jsme zařadili velmi kvalitní a především velkoformátovou dlažbu italského původu.