Moderní obklady do kuchyně od prestižních italských výrobců

Toužíte po jedinečné, krásné a stylové kuchyni? Nechejte se okouzlit luxusním obklady z nejnovějších kolekcí uznávaných italských designérů. Inspirujte se exkluzivními obklady a dlažbami prvotřídní kvality, které byste v běžných obchodech či stavebních řetězcích marně hledali. Z pestré nabídky kuchyňských obkladů Rivesti je nadšen každý, kdo hledá kvalitu a design v jednom. Rivesti nabízí:

  • moderní a zároveň praktické velkoformátové obklady

  • luxusní kuchyňské obklady ze série nejnovějších italských kolekcí

  • klasické i rustikální obklady

  • keramické a porcelánové obklady ve stylu Provence

  • obklady z přírodního i umělého kamene

  • stále oblíbenější retro luxfery

Rádi byste na jednom místě porovnali rozličné styly a typy obkladů a zvolili nejvhodnější design pro váš interiér? Potřebujete zkombinovat obklady s kuchyňskou dlažbou či plovoucí podlahou v jídelně? Hledáte kvalitní materiály s nadstandardní životností a odolností, které vydrží krásné dlouhá léta? Prohlédněte si bohatou nabídku spolehlivého dodavatele italských obkladů a dlažeb pro moderní interiéry, společnosti Rivesti!

Velkoformátové obklady – luxusní design a praktičnost v jednom

Pokud mezi vaše priority při výběru obkladů do kuchyně řadíte jednoduchost, čisté linie a praktické vlastnosti, zaměřte se na velkoformátové obkladové materiály, které jsou jednoznačným trendem současné moderní kuchyně. Jejich hlavní výhodou je naprosté minimum spár v ploše a zároveň zachování celistvosti kresby použitého obkladu.

Nezdržujte se procházením desítek obchodů, porovnejte moderní kuchyňské obklady a dlažby na jednom místě. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si odbornou konzultaci přímo v našem designovém studiu. K dispozici vám bude profesionální specialista, který s vámi projde veškeré vaše požadavky, navrhne názorné 3D řešení vašeho prostoru a pokud budete potřebovat, zajistí pro vás i kompletní instalaci naší montážní firmou. Obraťte se na nás a získejte ty nejkrásnější obklady do kuchyně!

 

Dlažby s antibakteriální ochranou

Pro prostředí se zvýšenými nároky na hygienu, žádejte dlažby s antibakteriální ochranou.

 
Jak technologie funguje
 
Když bakterie přijde do styku s ošetřeným povrchem, technologie "Microban" blokuje její metabolismus. Tímto způsobem přeruší životní cyklus bakterií, které již nejsou schopny množení. Antibakteriální technologie "Microban" na bázi stříbra, která je vložena do dlažby během výroby neustále zabraňuje množení bakterií a to po celou dobu životnosti výrobku. Na rozdíl od dezinfekčních prostředků na povrchy, které jen dočasně odstraňují bakterie z povrchu dlaždice, ochrana "Microban" pracuje nepřetržitě. 
 
Co je antibakteriální technologie založená na stříbru
 
"Microban" je aktivní antibakteriální systém, který může být přidán do široké škály spotřebního zboží a zdravotnických materiálů, aby se zabránilo množení bakterií na povrchu výrobků. Vzhledem k tomu, že se jedná o ochranou vrstvu vytvořenou při výrobě dlaždice, je systém ochrany TRVALÝ.
Microban není náhradou za pravidelné čištění povrchu ale nabízí dodatečnou ochranu mezi jednotlivými fázemi úklidu.
 
Přečtěte si více o technologii "Microban" 
(AJ)
 
Tento typ ochrany v naší nabídce naleznete například v kategorii " Velkoformátová dlažba" kde je ideál ve spojení "obklady 300 x 100 cm, kdy je místnost téměř beze spár a ošetřený povrch".
 
Povrch je ale dostupný v pár řadách i pro klasické formáty 60 x 60 a 30 x 60 cm.

ICON 20 x 20

ONE

Série Storie zrušena. 

Skladem pouze základ 10x10 v barvě Caracas 12 m2.

Dekory již nejsou k dispozici.

DALŠÍ DLAŽBY VHODNÉ DO KUCHYŇE

VÍCE ZDE