Moderní obklady do kuchyně od prestižních italských výrobců

Toužíte po jedinečné, krásné a stylové kuchyni? Nechejte se okouzlit luxusním obklady z nejnovějších kolekcí uznávaných italských designérů. Inspirujte se exkluzivními obklady a dlažbami prvotřídní kvality, které byste v běžných obchodech či stavebních řetězcích marně hledali. Z pestré nabídky kuchyňských obkladů Rivesti je nadšen každý, kdo hledá kvalitu a design v jednom. Rivesti nabízí:

  • moderní a zároveň praktické velkoformátové obklady

  • luxusní kuchyňské obklady ze série nejnovějších italských kolekcí

  • klasické i rustikální obklady

  • keramické a porcelánové obklady ve stylu Provence

  • obklady z přírodního i umělého kamene

  • stále oblíbenější retro luxfery

Rádi byste na jednom místě porovnali rozličné styly a typy obkladů a zvolili nejvhodnější design pro váš interiér? Potřebujete zkombinovat obklady s kuchyňskou dlažbou či plovoucí podlahou v jídelně? Hledáte kvalitní materiály s nadstandardní životností a odolností, které vydrží krásné dlouhá léta? Prohlédněte si bohatou nabídku spolehlivého dodavatele italských obkladů a dlažeb pro moderní interiéry, společnosti Rivesti!

Velkoformátové obklady – luxusní design a praktičnost v jednom

Pokud mezi vaše priority při výběru obkladů do kuchyně řadíte jednoduchost, čisté linie a praktické vlastnosti, zaměřte se na velkoformátové obkladové materiály, které jsou jednoznačným trendem současné moderní kuchyně. Jejich hlavní výhodou je naprosté minimum spár v ploše a zároveň zachování celistvosti kresby použitého obkladu.

Nezdržujte se procházením desítek obchodů, porovnejte moderní kuchyňské obklady a dlažby na jednom místě. Kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si odbornou konzultaci přímo v našem designovém studiu. K dispozici vám bude profesionální specialista, který s vámi projde veškeré vaše požadavky, navrhne názorné 3D řešení vašeho prostoru a pokud budete potřebovat, zajistí pro vás i kompletní instalaci naší montážní firmou. Obraťte se na nás a získejte ty nejkrásnější obklady do kuchyně!

 

PLAN

DOSTUPNÉ ROZMĚRY (CM)

  • 162 x 324 - tloušťka 12 mm

 

ONE

DALŠÍ DLAŽBY VHODNÉ DO KUCHYŇE

MODERNÍ OBKLADY

RETRO OBKLADY