Hledáte luxusní obklady pro vaší koupelnu?

 • DESIGNOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ ITALSKÉ OBKLADY
 • VIZUALIZACE A DALŠÍ DESIGNERSKÉ SLUŽBY
 • BAREVNÉ OBKLADY DO KOUPELNY 
 • HLEDÁTE-LI OSOBITÝ DESIGN PRO VAŠI KOUPELNU, NAVŠTIVTE NÁS
 • KONTAKT + 420 608 736 126
 • ATELIÉR

OBKLAD BEAUTY

 
 

OBKLAD 3D LOFT

 

OBKLAD STONE BEIGE

OBKLADY BRIGHT CHARM

OBKLADY BACK-TO-NATURE

OBKLAD MAESTRA

 

OBKLAD CALACATTA

Obklad do koupelny CALACATTA

OBKLAD SKY

OBKLAD ROYAL

OBKLAD NOBLES

 

OBKLAD Luxury

BROWN LUXURY obklad do koupelny

OBKLAD ONYX

OBKLAD SUPER EVO

OBKLADY FALCON

OBKLAD MARMO ULTRA

OBKLADY BLUE CHARM

OBKLADY PROVANCE

OBKLAD Stone vibe

OBKLADY 3D 

 

OBKLAD ROSE DREAM

 

OBKLAD TRAVERTINO

OBKLAD VIBE 3 x 1

OBKLAD COUNTRY

OBKLAD MULTICOLOR

OBKLAD VILLA

OBKLAD VILLA do koupelny
 

OBKLAD RENEWAL BLUE

 

OBKLAD CORTEN & VERDE

 
 

OBKLAD BLUE DREAM

 

RIVESTI s.r.o.

Máte zájem o osobní jednání a návrh vašich prostor ? Dohodněte si schůzku  !

Mějte přehled o novinkách v designu. Staňte se našimi FB fanoušky !

Chcete s námi komunikovat přes sociální sítě? Napište na Messenger !

 

ZEPTAT SE

Potřebujete poradit nebo zboží nacenit?

Dopřejte si koupelnu opravdu na úrovni !

Dopřejte si koupelnu opravdu na úrovni – průměr přenechejte méně náročným. Rádi vám s výběrem obkladů poradíme. Kontaktujte nás ještě dnes!

Koupelnové obklady, ze kterých budete nadšeni i za desítky let

Vaše koupelna nebude díky luxusním italským obkladům nudná a fádní. Stačí navštívit designové studio Rivesti, sjednat si odbornou konzultaci a vybrat si originální koupelnový obklad, který skvěle zdůrazní eleganci vašeho interiéru. Osobitý design, který byste očekávali především v luxusních rezidenčních sídlech, není dnes již výsadou zámožných. Díky spolehlivému partnerovi v oboru luxusních italských obkladů, značce Rivesti, si ho mohou dovolit i klienti s limitovaným rozpočtem. 

 

Využijte služeb špičkových profesionálů a obraťte se na naše odborné konzultanty, kteří vám ochotně doporučí vhodné možnosti výběru, navrhnou 3D model vaší nové koupelny a v případě zájmu sjednají i kompletní instalaci. Kontaktujte nás právě nyní!

 

KOUPELNA A OBKLADY

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností každé domácnosti. Intimní prostor by měl vydechovat bezpečí a lákat k relaxaci a potěšení smyslů. O to, abyste se ve své nové koupelně cítili opravdu komfortně, se už dlouhá léta stará spolehlivý dodavatel prvotřídních italských obkladů a dlažeb Rivesti.

Dopřejte si to nejlepší na trhu, vyberte si keramické obklady do své koupelny a těšte se z její elegance a stylu! Podtrhněte svou individualitu a dejte o svém vytříbeném vkusu vědět také návštěvám, které vaši koupelnu budou obdivovat. Moderní italské obklady, které si na první pohled zamilujete, se vyznačují především špičkovou kvalitou materiálů, precizním provedením a luxusním designem

 

Tyto unikátní vlastnosti samozřejmě nelze očekávat od sortimentu v běžných obchodech, proto zamiřte rovnou ke specialistovi, který udává trendy v oboru obkladů a dlažeb. Rivesti, garant dokonalého italského stylu vaší koupelny, pro vás dodává:

 

 • top designové obklady z těch nejluxusnějších italských kolekcí

 • elegantní a minimalistické mozaiky

 • vkusné obklady klasických i netradičních barev
 • Velkoformátové obklady až 3 x 1 metr

 • populární černou, bílou nebo jejich kombinaci

 • velice módní a efektní 3D dekory

INSPIRACE V MODERNÍCH OBKLADECH

Inspirujte se a dopřejte si to nejlepší na trhu, vyberte si keramické obklady do své krásné koupelny a těšte se z její elegance a stylu! Podtrhněte svou individualitu a dejte o svém vytříbeném vkusu vědět také návštěvám, které vaši koupelnu budou obdivovat. 

Moderní značkové italské obklady, které si na první pohled zamilujete, se vyznačují především špičkovou kvalitou materiálů, precizním provedením a luxusním designem. V RIVESTI představujeme aktuální trendy inspirace koupelen!

RIVESTI PRO DESIGN

V ateliéru RIVESTI vybíráte obklady od těch nejlepších designerů. Nejsou to obklady z řetězců, s nejnižší cenou a nejnižšími výrobními náklady na úkor vlastností, vzhledu a ekologie výroby. 

Každý zákazník má u nás individuální řešení. Zajímá nás propojení všech prvků v dodávané zakázce.  Pracujeme společně s architekty, stavebními firmami, obkladači, aby vaše stavba - koupelna, dlažba v obývacím pokoji nebo terasa s bazénem, měla plánovaný efekt.