HLEDÁTE OPRAVDU STYLOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ OBKLADY DO VAŠÍ KOUPELNY ?

OBKLAD VILLA

OBKLAD VILLA do koupelny
 

Příjemné tyrkysové obklady oživí váš prostor. Rozměr 40 x 80 nebo 50 x 110 cm. Kombinovat je možné s obkladem v barvě slonová kost nebo studená světlá, šedo-bílá.

Pro obkládání stěn používáme i velkoformátové hladké obklady. Povrch keramických obkladů RIVESTI je totiž snadněji udržovatelný, oproti stylu koupelen "dlažba z podlahy na zdi".

OBKLAD Brown luxury

BROWN LUXURY obklad do koupelny

Zařiďte si svou koupelnu v nenapodobitelném italském stylu, v němž se neopakovatelně snoubí krása a komfort, elegance a funkčnost, noblesa a praktické využití.  Žádné nerezové lišty ale keramické hrany !

 

S našimi obklady a dlažbami získáte koupelnu, o které jste vždy snili

OBKLAD CALACATTA

Obklad do koupelny CALACATTA

Obklad a dlažba Calacata je dostupný v mnoha rozměrech od 30 x 90 cm až po 120 x 240 cm nebo 3 x 1 metr. Nabízíme pouze retifikované obklady (určené pro pokládku na minimální spáry) od rozměru 40x80 cm. 

N e - r e t i f i k o v a n é obklady jsou pro oblast současného designu již minulostí. 

OBKLAD EFETTO METALLICO

 

Metalický efekt obkladů 50 x 110 cm a dlažby v rozměru například 45 x 90 cm,  vhodně doplní originální 3D dekory ve starorůžové nebo tmavě modré barvě.

OBKLAD ONYX

Ke krásným obkladů na ukončení hran nepatří nerezové lišty ale keramické rohové prvky v barvě obkladu. 

NOVINKA 2019 - MARMO ULTRA

Chcete mít opravdu luxusní a zároveň výstřední koupelnu ? Formát obkladu v lesku 50 x 110 cm.

EVE 2

OBKLAD EVOLVED

 

Evolved jsou extra hladké matné obklady, pro snadnou údržbu. Na povrchu je jemná kresba s odlesky, tak jako u stěrkové omítky. Tyto obklady jsou také velmi příjemné na dotek. 

Díky široké nabídce barev, můžete vytvořit buď studený interiér nebo interiér v živých barvách. 

OBKLAD CHERRY

 
 

Lesklé obklady do koupelny ve více barvách s jemnými proužky. Obklad je v rozměru 40x80 cm. Všechny naše série obkladů, můžete lehce doplnit mozaikou. Vždy záleží na správném grafickém návrhu rozložení obkladů.

PROČ KOUPIT OBKLADY DO KOUPELNY V RIVESTI

 • všechny obklady RIVESTI jsou určeny pro minimální spáry - 2mm
 • v nabídce pouze značkové obklady do koupelny
 • velké formáty obkladů také v živých barvách
 • italský design předurčuje světové trendy
 • koupelnu doplníme o luxusní vybavení
 • dovezeme v ČR přepravní službou
 • zdarma provedeme výpočet
 • navštívíme náročný projekt
 • vytvoříme grafický návrh

OBKLAD M STONE GLAMOURS

Námi dodávané lesklé dlažby ve vzhledu mramoru, obsashují příměs skla pro dokonalou hloubku kresby a vyšší odolnost. Mozaika ve tvaru lístečků 800 Kč / ks.

OBKLAD REFINED M STONE

Dopřejte si koupelnu přesně podle svých představ, bez kompromisů a zbytečné skromnosti. Získejte koupelnu od RIVESTI, která bude díky italským obkladům, dlažbám i sanitě stejně noblesní a stylová, jako praktická a komfortní.

 

OBKLAD WILD 320

OBKLAD GREY LUX 260 cm

 
 

Nechte se okouzlit velkoformátovými obklady ve vzhledu mramoru od RIVESTI ! Nejlepšího efektu dosáhnete v koupelně s obklady o velikosti 260 x 120 cm až 3 x 1 metr. A hlavně - koupelna bude téměř beze spár!

Více o kategorii velkoformátová dlažba. Barvy obkladů jsou v přírodních tónech nebo v provedení lesklý mramor.

OBKLAD BLUE 320

MOZAIKA EDGE 1

Obklady do koupelny EDGE 1
 
 

Kousek extravagance s originální zlatou mozaikou. Koupelnu můžeme doplnit dalšími prvky z naší nabídky jako jsou zlatá umyvadla, toalety nebo baterie.

DLAŽBA VE VZHLEDU DŘEVA V KOUPELNĚ

Dlažba v imitaci dřeva je v koupelnách hojně využívaný prvek. Záleží ale na zpracování designu povrchu a kvalitě výroby. Naše dlažba je nenasákavá a tak nemá problémy s vlhkostí, jako alternativní materiály. Prohlédněte si naši širokou nabídku dlažby ve vzhledu dřeva.  Vhodně doplněno 3D dekory

OBKLAD EVE 1

 

OBKLAD ARK 

Obklad do koupelny ARK

Modré obklady a zelené obklady v matu, bez kresby a bez potisku. Pro zákazníky, kterým chybí živé barvy obkladů ale přesto chtějí moderní velké formáty, nabízíme tři série v různých odstínech a v rozměru 40 x 80 cm. Do obkladů se snadno vrtá a mají hladký povrch. Zakázkově vyráběné umyvadlo z dlažby.

DLAŽBY VE VZHLEDU KOVU

 

KOMPLETNÍ ŘEŠENÍ DLAŽEB S RIVESTI 

 
 
 • Váš dům je třeba řešit komplexně a vybírat krytiny, které si spolu " rozumí "
 • Na terasu se často zapomíná a řeší se až dodatečně
 • V RIVESTI Vám poradíme s výběrem materiálů pro celý dům i exteriér
 • Značkovými Italskými dlažbami, se zabýváme již dvanáct let
 • Získejte také realizaci od RIVESTI !
 

ZEPTAT SE

Potřebujete poradit nebo dlažbu nacenit?

POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM OBKLADU DO VAŠÍ KOUPELNY ?

Obklady od RiVESTI z kolekcí italských designerů

 • Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností každé domácnosti
 • Dodáváme pouze osvědčené italské značky s tradicí výroby velkých formátů
 • Rizikový = neznačkový sortiment, nemáme v nabídce
 • Velký formát je výhodou  minimum času pro úklid
 • Do koupelen navrhujeme také obklady, které mají extra hladký povrch. Na rozdíl od koupelen "z dlažby na stěnách".
 • Podle formátu obkladu, určíme  ve 3D návrhu nejlepší umístění zařizovacích předmětů

Předběžnou cenu obkladů pro vaše prostory vám zpracujeme v kalkulaci ZDARMA

Pro určení ceny je rozhodující, jestli je použita mozaika, dekory, nebo do jaké výšky bude koupelna obložena a další informace.

 

Diskutujte s námi na on-line chatu o vaší koupelně !

 

INSPIRACE V MODERNÍCH OBKLADECH

Inspirujte se a dopřejte si to nejlepší na trhu, vyberte si keramické obklady do své krásné koupelny a těšte se z její elegance a stylu! Podtrhněte svou individualitu a dejte o svém vytříbeném vkusu vědět také návštěvám, které vaši koupelnu budou obdivovat. 

Moderní značkové italské obklady, které si na první pohled zamilujete, se vyznačují především špičkovou kvalitou materiálů, precizním provedením a luxusním designem. V RIVESTI představujeme aktuální trendy inspirace koupelen!

RIVESTI PRO DESIGN

V ateliéru RIVESTI vybíráte obklady od těch nejlepších designerů. Nejsou to obklady z řetězců, s nejnižší cenou a nejnižšími výrobními náklady na úkor vlastností a vzhledu. Každý zákazník má u nás individuální řešení. Zajímá nás propojení všech prvků v dodávané zakázce.  Pracujeme společně s architekty, stavebními firmami, obkladači, aby vaše stavba - koupelna, dlažba v obývacím pokoji nebo terasa s bazénem, měla plánovaný efekt. 

KOUPELNA A OBKLADY

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností každé domácnosti. Intimní prostor by měl vydechovat bezpečí a lákat k relaxaci a potěšení smyslů. O to, abyste se ve své nové koupelně cítili opravdu komfortně, se už dlouhá léta stará spolehlivý dodavatel prvotřídních italských obkladů a dlažeb Rivesti.

Dopřejte si to nejlepší na trhu, vyberte si keramické obklady do své koupelny a těšte se z její elegance a stylu! Podtrhněte svou individualitu a dejte o svém vytříbeném vkusu vědět také návštěvám, které vaši koupelnu budou obdivovat. Moderní italské obklady, které si na první pohled zamilujete, se vyznačují především špičkovou kvalitou materiálů, precizním provedením a luxusním designem

 

Tyto unikátní vlastnosti samozřejmě nelze očekávat od sortimentu v běžných obchodech, proto zamiřte rovnou ke specialistovi, který udává trendy v oboru obkladů a dlažeb. Rivesti, garant dokonalého italského stylu vaší koupelny, pro vás dodává:

 

OBKLADY DO KOUPELNY

Dopřejte si koupelnu opravdu na úrovni

Dopřejte si koupelnu opravdu na úrovni – průměr přenechejte méně náročným. Rádi vám s výběrem obkladů poradíme. Kontaktujte nás ještě dnes! Koupelnové obklady, ze kterých budete nadšeni i za desítky let Vaše koupelna nebude díky luxusním italským obkladům nudná a fádní. Stačí navštívit designové studio Rivesti, sjednat si odbornou konzultaci a vybrat si originální koupelnový obklad, který skvěle zdůrazní eleganci vašeho interiéru. Osobitý design, který byste...