DLAŽBY PRO RESTAURACE, Obchody, HOTELY

Dlažba v restauraci, je důležitou součástí celého interiéru.

Zákazníci restaurací si již všímají, do jakého prostoru vstupují, a co vzhled prostor vypovídá o majiteli.

Dlažba musí kromě vizuálního efektu splňovat i technické parametry pro použití v komerčních prostorech. Nejvýhodnější jsou tzv. slinuté dlažby. 
 
Designové provedení dlažeb může být různé a mělo by navazovat na ostatní prvky interiéru. Dlažba může být duchu retra, ve vzhledu kamene, chladného betonu. Nebo je interiér možné udělat příjemným, díky použítí dlažby v imitaci dřeva. Dokonalé imitace dřeva ve velkých formátech jsou na první pohled téměř k nerozeznání od pravého dřeva a co je důležité - není třeba mít obavy o zničení jako u pravého dřeva či plovoucích podlah. Podlahové topení bude jen dalším důvodem, proč použít dlažbu v imitaci dřeva. 
 
Pro pohodlný úklid restaurace zase využijete velkoformátové dlažby 120 x 120 cm nebo například 75 x 150 cm a další velké formáty. Na stěnách je opět možné použít stejnou imitaci dřeva z podlahy nebo jsou v nabídce RIVESTI obklady 3 x 1 metr v imitaci betonu, bílého mramoru, onyxu, ad.  ZAjímavý efekt může vytvořit dlažba ve vzhledu kovu, rezavého plechu atd.
 
Na terasy se používá dlažba o tloušťce 2 cm, položená na speciální terče. Dlažba je v různých formátech až po 60x120 cm. Výhodou je možnost propejení s interiérovou - klasiciky nalepenou - dlažbou a mimo další výhody, tak je zde možnost dlažbu kdykoliv rozebrat. 
 
Přijďte se poradit do RIVESTI a najít nejvhodnější řešení pro prostory, 
které vaši zákazníci následně ocení a vytvoří kladné reference.

OBKLADY VE VZHLEDU MRAMORU 3 x 1 a 1 x 1 m