HLEDÁTE ORIGINÁLNÍ MATERIÁL PRO VÁŠ DŮM NEBO OBCHODNÍ PROSTORY ?

  • VYBÍREJTE DESIGNOVÉ DLAŽBY DO KUCHYNĚ I OBÝVACÍHO POKOJE
  • DOVOZ v ČR
  • KONTAKTUJTE NÁS : +420 774 036 126
  • MESSENGER CHAT

POVRCH DLAŽEB RIVESTI

U vybraných dlažeb RIVESTI, nabízíme povrch PROTECT, což je exkluzivní antibakteriální technologie, která je výsledkem partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví. Jedná se o účinný antibakteriální štít zabudovaný do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který nezmění ani opotřebení ani klimatické podmínky. Povrch PROTECT - je určený pro zdravý a bezpečný život ve vaší domácnosti.  

DLAŽBA DO DOMU

VYBERTE SI STYL, KTERÝ HLEDÁTE >


DŘEVO

MRAMOR

BETON

KOV

KÁMEN

 

Filtr vzhledu dlažby

Inspirace - moderní interiéry s dlažbou

Vyberte si do domu a bytu velkoformátové dlažby RIVESTI. Dlažby jsou určené například do obývacího pokoje nebo kuchyně, a s nimi vytvoříte  jedinečný prostor, v němž se bude snoubit krása a elegance italského stylu spolu s funkčností a praktičností moderního interiéru. Keramická dlažba má akumulační schopnost a tak déle udrží teplo i po vypnutí podlahového topení. Některé typy dlažeb dodáváme včetně antibakteriální ochrany na povrchu.

Luxusní dlažba bude vždy působit efektněji než plastové podlahy, které vypadají v ploše jak lino. Proto investujte účelně ! 

RIVESTI - PRO KRÁSNÉ INTERIÉRY

Velkoformátová dlažba do interiéru HYPER

Série dlažby Hyper nabízí moderní technický vzhled a celkem 8 formátů, kdy největší rozměr dlažby je 160 x 320 cm a nejmenší 60 x 60 cm pro malé prostory v bytech a bytových koupelnách. Povrch může být matný nebo tzv. lappato, které vytvoří na dlažbě odlesk a povrch je velmi hladký - perfektní na údržbu. Zaujmout vás mohou atypické dekory s potiskem ! 

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA DEB

DLAŽBY RIVESTI PRO LUXUSNÍ STAVBY

Obklady pro koupelny najdete zde

3D návrhy Vám zpracujeme přes e-mail.

Potřebujete designera pro stavbu v ČR? Kontakt

Jsme také na Messengeru

Velkoformátová DLAŽBA CNTX

DLAŽBA VZHLED MRAMORU

Velkoformátová DLAŽBA DO DOMU - ARK

 

Neutrální barvy dlažby bez povrchové kresby ve velkých formátech až do 120x120 cm, můžete snadno kombinovat s dlažbou ve vzhledu dřeva v ostatních místnostech nebo na terase

Rozměry od 75 x 75 cm jsou vhodné pro minimum spár a snadnou údržbu obývacího pokoje spojeného s kuchyní. Dlažba je dostupná i v lesklém nebo venkovním povrchu. Dlažbu tak využijete pro celý rodinný dům.

Velkoformátová DLAŽBA PHS

Velkoformátová dlažba PHS je použitelná v celé stavbě nebo jen částech jako je například použití v koupelně. Dlažbu můžete umístit bez obav do chodby nebo i obchodních prostor. V sérii jsou k dispozici i efektní 3D dekory v rozměru 60x120 cm.

Dlažba do obývacího pokoje nebo kuchyně v přírodní barvě a rozměru 75 x 75 cm nebo 75 x 150 cm vám umožní mít opravdu minimum spár. 

Velkoformátová dlažba je vhodná i do středně velkých prostor rodinných domů. Povrch může být klasický nebo extra hladký. Dlažby ze sérií od RIVESTI jsou vždy doplněny o možnost použít zajímavé 3D dekory na stěnách.

Největší Dlažba pro moderní interiér - HANGAR

 

Tato dlažba v moderním technickém stylu, je primárně určená do interiéru ale je zároveň i mrazuvzdorná ( tak jako většina dlažeb RIVESTI ). Celkem je k dispozici 6 rozměrů a 4 barvy. Největší rozměr je 160 x 320 cm a nejmenší 80 x 80 cm. 

Velkoformátová DLAŽBA BST

Velkoformátová dlažba například do jídelny s nabídkou pěti barev a velkého množství rozměrů až po 120 x 278 cm pro pokládku i na stěny ! Výrazná betonová kresba.

Sérii můžeme také doplnit o strukturovanou - exteriérovou - verzi na vaši terasu nebo k bazénu ve 2 cm síle dlažby. Propojte dům jedním materiálem !

DLAŽBA EVO

Dlažba 60 x 60 cm s jemnou kresbou a odleskem v minimalistickém pojetí. Tato dlažba je vhodná jak do domu i do celého bytu nebo pouze jako dlažba do kuchyně a chodby. Tak jako všechny dlažby od RIVESTI, je retifikovaná, tedy vhodná k pokládce se spárou 2mm. 

Je probarvená , tj. podobný odstín uvnitř i vně dlažby. (oceníte např. při řezání soklů). Dlažba je skladem v ČR.

DLAŽBA IMITACE DŘEVA DO BYTU A DOMU LEGNI 120

Podlahové topení? Voda? Mráz ? Pro dlažbu žádný problém.  Již desítky let osvědčená technologie ve spojení ideálních materiálů. Dlažba ve vzhledu dřeva od RIVESTI, nabízí hřejivý pocit a snadnou údržbu. 

Na rozdíl od plastových (vinylových) podlahovin, můžete dlažbu využít v celé ploše domu a to jak v kuchyni, tak i na terase nebo místo vaničky ve sprchovém koutu.

Velkoformátová DLAŽBA VZHLED MRAMORU ABSOLUTE 3

Dlažby ze sortimentu RIVESTI, v dokonalém vzhledu mramoru, budou vždy symbolem stylově navržených interiérů.  Rozměry dlažeb jsou od 75x150 cm. Chcete mít luxusní interiér?

DLAŽBA A OBKLADY SPA WELL

 

Na podlaze je položena dlažba v rozměru 75 x 150 cm, která je k dispozici ve více barvách. Dlažba je vhodná  jak do kuchyně tak i do celého domu včetně zádveří. Propojte celý dům i terasu jedním materiálem!

Obklady, tvoří nejvíc vnímaný prvek koupelny, ale v dnešní době nestačí pouze vybrat krásnou sérii obkladů. Bez návrhu od designerů s praxí v oblasti navrhování koupelen vyšší úrovně, bude celkový efekt poloviční. 

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA BLACK & WHITE 

Bílá a černá dlažba bez kresby v rozměru 100 x 100 cm v lesku i matu. Dlažbu je možné doplnit o obklady stěn v rozměru 100 x 300 cm. Čisté řešení podlah a stěn bez kresby. Touto dlažbou například vyřešíte i obklad za kuchyňskou linkou.

Chcete mít ty největší obklady ?

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA BRAV

Naše dlažby ve vzhledu kamene v rozměru 75 x 150 cm mají největší emotivní sílu při večerním nasvícení interiéru, kdy vyniká každá nerovnost na povrchu - tak jako v přírodě. Minimum spár nechává vyniknout kresbu. Více dlažby v imitaci kamene.

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA METAL

Když originální dlažby, tak tyto. Dlažba připomínající kov váš interiér nebo i komerční prostor udělá více exluzivní. Formáty jsou k dispozici 60 x 60 cm nebo 60 x 120 cm. Další dlažba v imitaci kovu.

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA - TC 120x240 cm

Jediná dlažba v mátové barvě na trhu a navíc s kovovými odlesky! Formát 60 x 60, 120 x 240 cm. Dekorace je možné použít ve tvaru mozaiky nebo proužků. Série má celkem sedm barevných variant v dalších formátech.

ZEPTEJTE SE

DLAŽBA DO INTERIÉRU

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna, obývací pokoj nebo kuchyně, musí být dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby. Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno udržují.  Nechte si...

Elegantní dlažby pro moderní interiér

Vytvořte ze svého vstupu do domu, obývacího pokoje nebo kuchyně jedinečný prostor, v němž se bude snoubit krása a elegance italského stylu s funkčností a praktičností moderního interiéru.  Nejlepší spojení součásnosti? Přírodní keramické materiály a zároveň vysoká funkčnost.  Dlažba od Rivesti, mimo to, že perfektně vypadá a může být i na terase, je v létě přijemná na dotek a chladí v rozpálených dnech. V zimě, kdy je podpořená podlahovým...

Dlažby a obklady s RIVESTI

Proč navštívit právě Rivesti, předního dodavatele luxusních obkladů a dlažeb pro moderní interiéry?   designové keramické obklady a dlažby pro koupelny i kuchyně každý zákazník má svůj individuální styl (nejsme velkoobchod) dlažby Rivesti jsou v různých formátech pro kombinace propojení jedním materiálem od vstupu až po terasu rozměry až 3 x 1 metr - velkoformátové dlažby noblesní a zpracováním dokonalé obklady, ve...