KERAMICKÉ DLAŽBY RIVESTI DO INTERIÉRU 

  • RIVESTI - TO  JSOU VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY PRO MODERNÍ STAVBY
  • DESIGNOVÝMI DLAŽBAMI SE ZABÝVÁME 12 LET
  • TECHNICKÝ A DESIGNERSKÝ SERVIS PRO NAŠE KLIENTY NA STAVBĚ: PRAHA - BRNO - OLOMOUC - ZLÍN
  • KERAMIKA JE OSVĚDČENÝ PŘÍRODNÍ MATERIÁL PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ
  • ATELIÉR
  • +420 774 036 126

DLAŽBA DO INTERIÉRU

VYBERTE SI STYL, KTERÝ HLEDÁTE >


DŘEVO

MRAMOR

BETON

KOV

KÁMEN

Filtr vzhledu dlažby

DŘEVO >  MRAMOR >   BETON >   KOV >   KÁMEN >

Velkoformátová DLAŽBA BST

 

 Velkoformátová dlažba HYP

 

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA DEB

velkoformátová dlažba TRAVERTIN

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA BLACK & WHITE 

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH DLAŽEB

U vybraných dlažeb, nabízíme speciální certifikovaný povrch. Díky  partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví, vznikla exkluzivní antibakteriální technologie. 

 

Jedná se o účinný, trvale zabudovaný antibakteriální štít do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. 

 

Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který nezmění ani opotřebení ani klimatické podmínky. Tento speciální povrch, je určený pro zdravý a bezpečný život (nejen) ve vaší domácnosti.  

 

Na studiu Vám rádi představíme jednotlivé dlažby, které mají tento unikátní povrch. 

Velkoformátová DLAŽBa IMITACE DŘEVA

 

Velkoformátová DLAŽBA - ARK

 

DLAŽBA EVO

Velkoformátová DLAŽBA VZHLED MRAMORU ABSOLUTE 3

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA BRAV

Velkoformátová DLAŽBA NORSTON 120

 

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA METAL

VELKOFORMÁTOVÁ DLAŽBA EVO 

ZEPTAT SE

Inspirace - moderní interiéry s dlažbou

  • Vyberte si do domu a bytu luxusní velkoformátové dlažby RIVESTI
  • ZAJIŠŤUJEME REALIZACE Z NAŠICH DLAŽEB PRO KOMPLETNÍ STAVBY RD
  • Dlažby jsou určené především do obývacího pokoje nebo kuchyně a vytvoříte s nimi jedinečný prostor, ve kterém se bude snoubit krása a elegance italského stylu spolu s praktičností a funkčností moderního interiéru.
  • Luxusní keramická dlažba bude vždy působit efektněji než alternativní podlahy, které vypadají v ploše jak lino. Proto investujte účelně ! 

RIVESTI - PRO KRÁSNÉ INTERIÉRY

DLAŽBA DO INTERIÉRU

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna, obývací pokoj nebo kuchyně, musí být dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby. Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno udržují.  Nechte si...

Elegantní dlažby pro moderní interiér

Vytvořte ze svého vstupu do domu, obývacího pokoje nebo kuchyně jedinečný prostor, v němž se bude snoubit krása a elegance italského stylu s funkčností a praktičností moderního interiéru.  Nejlepší spojení součásnosti? Přírodní keramické materiály a zároveň vysoká funkčnost.  Dlažba od Rivesti, mimo to, že perfektně vypadá a může být i na terase, je v létě přijemná na dotek a chladí v rozpálených dnech. V zimě, kdy je podpořená podlahovým...

Dlažby a obklady s RIVESTI

Proč navštívit právě Rivesti, předního dodavatele luxusních obkladů a dlažeb pro moderní interiéry?   designové keramické obklady a dlažby pro koupelny i kuchyně každý zákazník má svůj individuální styl (nejsme velkoobchod) dlažby Rivesti jsou v různých formátech pro kombinace propojení jedním materiálem od vstupu až po terasu rozměry až 3 x 1 metr - velkoformátové dlažby noblesní a zpracováním dokonalé obklady, ve...