KERAMICKÉ DLAŽBY RIVESTI DO INTERIÉRU 

  • RIVESTI - DESIGNOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY PRO MODERNÍ STAVBY
  • TECHNICKÝ A DESIGNERSKÝ SERVIS PRO NAŠE KLIENTY NA STAVBĚ: PRAHA - BRNO - OLOMOUC - ZLÍN
  • KONTAKT +420 774 036 126
  • ATELIÉR

DLAŽBA DO INTERIÉRU

VYBERTE SI STYL, KTERÝ HLEDÁTE >


DŘEVO

MRAMOR

BETON

KOV

KÁMEN

Filtr vzhledu dlažby

DŘEVO >  MRAMOR >   BETON >   KOV >   KÁMEN >

DLAŽBA MAESTRA

DLAŽBA BST 120 x 120 / 120 x 278

 

METAL VIBE

 

Dlažba TRAVERTIN 120 x 120 / 120 x 278

DLAŽBA BLACK & WHITE 300 x 100 / 100 x 100

Velkoformátová DLAŽBA ARK

 

DLAŽBA VZHLED MRAMORU ABSOLUTE 75 x 149

DLAŽBA BRAV 75 x 149

ZEPTAT SE

RIVESTI s.r.o.

Máte zájem o osobní jednání? Dohodněte si schůzku  !

Mějte přehled o novinkách v designu. Staňte se našimi FB fanoušky !

Chcete s námi komunikovat ihned? Napište na Messenger !

 

Moderní interiéry s keramickou dlažbou

  • Vyberte si do domu a bytu luxusní velkoformátové dlažby RIVESTI
  • Dlažby jsou určené především do obývacího pokoje nebo kuchyně a vytvoříte s nimi jedinečný prostor, ve kterém se bude snoubit krása a elegance italského stylu spolu s praktičností a funkčností moderního interiéru.
  • Luxusní keramická dlažba bude vždy působit efektněji než alternativní podlahy, které vypadají v ploše jak lino. Proto investujte účelně ! 

RIVESTI - PRO KRÁSNÉ INTERIÉRY

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH DLAŽEB

U vybraných dlažeb v matném provedení, nabízíme speciální certifikovaný povrch. Díky  partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví, vznikla exkluzivní antibakteriální technologie. 

 

Jedná se o účinný, trvale zabudovaný antibakteriální štít do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. 

 

Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který nezmění ani opotřebení ani klimatické podmínky. Tento speciální povrch, je určený pro zdravý a bezpečný život (nejen) ve vaší domácnosti.  

 

 

Na studiu Vám rádi představíme jednotlivé dlažby, které mají tento unikátní povrch. 

DLAŽBA DO INTERIÉRU

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna, obývací pokoj nebo kuchyně, musí být dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby. Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno udržují.  Nechte si...

Elegantní dlažby pro moderní interiér

Vytvořte ze svého vstupu do domu, obývacího pokoje nebo kuchyně jedinečný prostor, v němž se bude snoubit krása a elegance italského stylu s funkčností a praktičností moderního interiéru.  Nejlepší spojení součásnosti? Přírodní keramické materiály a zároveň vysoká funkčnost.  Dlažba od Rivesti, mimo to, že perfektně vypadá a může být i na terase, je v létě přijemná na dotek a chladí v rozpálených dnech. V zimě, kdy je podpořená podlahovým...

Dlažby a obklady s RIVESTI

Proč navštívit právě Rivesti, předního dodavatele luxusních obkladů a dlažeb pro moderní interiéry?   designové keramické obklady a dlažby pro koupelny i kuchyně každý zákazník má svůj individuální styl (nejsme velkoobchod) dlažby Rivesti jsou v různých formátech pro kombinace propojení jedním materiálem od vstupu až po terasu rozměry až 3 x 1 metr - velkoformátové dlažby noblesní a zpracováním dokonalé obklady, ve...