Luxusní dlažby ve vzhledu mramoru

  • KERAMICKÉ VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY VE VZHLEDU MRAMORU, TRAVERTINU A ONYXU
  • RIVESTI - DESIGNOVÉ DLAŽBY PRO SPECIFICKÉ PROJEKTY
  • KONTAKT : + 420 608 736 126
  • ATELIER

DLAŽBA LUCE 60 x 120

DLAŽBA ABSOLUTE

 

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA ABSOLUTE ONYX

 

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA CALACATTA

 

VÍCE BAREV >

DLAŽBA ONYX

 

VÍCE BAREV  >

 

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA ETNO LUX

 

DLAŽBA TRAVERTINO

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo dlažbu nacenit?

RIVESTI s.r.o.

Máte zájem o osobní jednání? Dohodněte si schůzku  !

Mějte přehled o novinkách v designu. Staňte se našimi FB fanoušky !

 

LUXUSNÍ VZHLED MRAMORU RIVESTI

Nejnovější technologie použité při výrobě lesklých - v RIVESTI nabízených dlažeb - "full lappato" s příměsí skla, umožňují umístit lesklou dlažbu i do zatížených prostor jako jsou chodby, kuchyně nebo obývací pokoje a navíc přináší krásnou optickou hloubku kresby na dlažbě.  Kresba žilek na dlažbě má být jasná a zřetejná i při pohledu zblízka. Ne rozmazaná.
 
Velkoformátové dlažby imitace mramoru nabízíme od rozměru 60 x 60 cm ale nejlepšího efektu dlažby dosáhnete až v rozměru 60x120 nebo 75x150 cm.
 
Italské obklady ve vzhledu mramoru, které jsou v nabídce firmy RIVESTI,  jsou žádány architekty po celém světě, a to díky jejich velké věrohodnosti a kvalitě.  

JAK VYBRAT IMITACE MRAMORU

V kategorii dlažby ve vyhledu mramoru, se vytváří rozdíl mezi levnými (méně odbornými) výrobci obkladů, a výrobci připravujícími dokonalé náhrady přírodních mramorů. Kresba mramoru musí být krásná a jasná i při pohledu zblízka. Ne rozmazaná při pohledu zblízka. 
 

KVALITA A DESIGN

Kvalitní značky mají také velký sortiment dekorací a speciálních prvků z keramiky, které pomohou utvářet koncept dokonalé luxusní koupelny. Řady jsou propojeny i s verzí na podlahy, která je určená ve vysokém lesku nebo matu i pro komerční (zatížené ) prostory. Nejlépe bude dlažba vypadat v rozměru 75 x 150 cm.