Luxusní dlažba na terasu. Odolná krása bez starostí

Nejstylovější dlažba na terasu, verandu, pergolu i balkón. Nebudete chtít z terasy ani na okamžik odejít. A vydrží bez údržby celá léta.

 • Nádherná dlažba v italském stylu

 • Nejprestižnější značky

 • Sortiment v běžných obchodech nedostupný

 • Bezúdržbová a maximálně odolná

 • Neublíží jí voda, sníh ani mráz

 • Překonává všechny druhy dřev

Přijďte si prohlédnout a osahat nejluxusnější dlažby na terasu. Těšíme se na vás v showroomu Rivesti v Olomouci – domluvte si návštěvu ještě dnes.

Mrazuvzdorné, protiskluzové a nenasákavé

Dlažby na terasu jsou jako všechny naše venkovní dlažby vysoce mrazuvzdorné. Nasákavost je prakticky nulová. Pevnost luxusních dlažeb je tak vysoká, že mohou bez problémů sloužit i k pojezdu vozidel. Dlažby na terasu jsou navíc dokonale protiskluzové díky jedinečné struktuře, kterou si v našem showroomu můžete sami osahat.

Dřevěné povrchy potřebují údržbu. Luxusní dlažby je překonávají

Dřevo na terase přináší více starostí než užitku. Tuzemské dřevo je na terasu nepraktické, a ani exotická dřeva, vzdor velmi vysoké ceně, nemohou co do bezúdržbovosti a stability se špičkovou dlažbou soupeřit. I importované dřevo totiž musíte nákladně udržovat, a přesto se časem poškodí. Krása bez starostí má proto jméno dlažba od Rivesti.

Klasické i obdélníkové formáty

Nabízíme klasické formáty dlažeb, ideální pro dlažby s kresbou betonu či kamene. Pro náhradu pravého dřeva se na terasu ideálně hodí obdélníkový formát 30 x 120 cm. Většina kvalitních výrobců dnes nabízí i provedení tzv. na dlažba terče, což jsou dvoucentimetrové dlažby, vhodné i pro položení do štěrku či písku. Terče pro dlažbu se dělají i v nivelační verzi, kde není nutné mít podkladní plochu v rovině.

Vaše terasa je vaší vizitkou před návštěvami i vaší relaxační zónou – mějte ji tedy opravdu perfektní. Přijďte si prohlédnout exkluzivní dlažby na terasu!

2 CM KERAMICKÉ DLAŽBY NA TERČE & ŠTĚRK

Keramická dlažba na terče
 
 

1 NID

Venkovní dlažba imitující dřevo

2NID

Venkovní dlažba k bazénu 2NID

NAŠE 2 CM DLAŽBY MŮŽETE VŽDY KOMBINOVAT SE STEJNÝM (10 mm) ZÁKLADEM K LEPENÍ V INTERIÉRU, I EXTERIÉRU

1 PRO

Venkovní dlažba 1 PRO

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

QUERCIA 30 x 120

Venkovní dlažba imitace dřeva QUERCIA 30 X 120

LEGNI - 40 x120 x 2 cm

Venkovní dlažba bez lepení

Originální venkovní dlažba pro moderní i retro styl bydlení

 

Krásné a pohodlné bydlení je jedním z předpokladů našeho spokojeného domova. Součástí bytů a domů jsou také balkony, lodžie, zahradní terasy, dekorativní i funkční chodníčky, parkovací vjezdy a jejich kvalitní povrch. Pokud dáváte přednost jedinečnému designu a preciznímu provedení před lacinou jednotvárností, jsou pro vás venkovní dlažby Rivesti, provedené ve vytříbeném italském stylu, jednoznačnou volbou.

Luxusní venkovní dlažba bude vaši jedinečnou vizitkou

Venkovní dlažba je tím prvním, co vás bude vítat při příchodu domů a co uvidí i každý váš milý host. Proto nedělejte kompromisy – váš skvělý dům si přece zaslouží tu nejkrásnější venkovní dlažbu! Přední dodavatel luxusních italských obkladů a dlažeb Rivesti se tradičně zaměřuje především na špičkové materiály a designová řešení, která v běžných obchodech a stavebních řetězcích nedostanete. Vyberte si z bohaté nabídky:

Ať už hledáte minimalistické, funkcionalistické nebo klasické řešení venkovního povrchu, rozmanitý sortiment moderních i rustikálních dlažeb Rivesti vás jednoznačně nadchne. pořiďte si originální, vysoce funkční a odolnou dlažbu již dnes!

Venkovní dlažby od Rivesti odolávají žáru i mrazu a zůstanou krásné dlouhá léta

U venkovních povrchů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. Exteriérová dlažba musí být pevná, odolná, mrazuvzdorná a protiskluzová, s téměř nulovou nasákovostí. V široké nabídce Rivesti naleznete nejvýznamnější výrobce dlažeb a obkladů MARCA CORONA, a mnoho dalších. Prohlédněte si pestrou paletu nejkvalitnějších dlažeb skladem, kterou pro vás pravidelně doplňujeme o nové série. Dlažbu vybranou pro terasu skvěle využijete také pro dekorace fasády či v interiéru. Neváhejte a kontaktujte nás právě nyní!

Rádi vás také přivítáme osobně. Navštivte naše zákaznické studio v Olomouci, kde vám rádi poskytneme odborné poradenství, vytvoříme profesionální 3D návrh a zajistíme kompletní instalaci, provedenou naší špičkovou montážní firmou. 

Těšíme se na vás!

 

OPROTI BETONU, JSOU KVALITNÍ DLAŽBY NENASÁKAVÉ A ODOLNÉ VŮČI CHEMICKÝM LÁTKÁM

T STONE

 T - STONE

 •  2 cm dlažba ma terče nebo do štěrku
 • velký formát 60 x 120 cm
 • krásný vzhled betonu
 • vhodný pro minimalistický styl terasy
 • m2 již  2.100 Kč bez DPH  

BLOCK 60 x 60 x 2 cm

block 2 cm 

ZVÝHODNĚNÁ ŘADA

 • Dlažba 2 cm pro pokládku na terče i do štěrku.
 • Je retifikovaná ! To umožňuje pokládku na terče
 • Formát dlažby 60 x 60 x 2 cm
 • Extra Cena 2 cm verze : 1.231 Kč bez DPH / m2   ( 1.490 Kč s DPH )
 • (dodání do 48 hod)

SIDE 40 x 120 x 2 CM

Exkluzivní venkovní dlažba

SIDE SCHODY Z DLAŽBY NA MÍRU až do délky 180 cm

Venkovní SIDE SCHODY z dlažby na míru

SÉRIE SIDE - VÝROBA SCHODOVÝCH STUPŇŮ A BAZÉNOVÝCH PRVKŮ NA MÍRU

Příklad speciálních prvků z dlažby 2 cm

Dlažba REVERK 49 x 100 cementový vzhled 

Venkovní dlažba s cementovým vzhledem

STONE 49 x 100 x 2 cm

Venkovní dlažba imitující kamen

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

2 CM DLAŽBY VENKOVNÍ

U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel.

Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v dekoračním duchu na fasádu či v interiéru.   (pokud má dlažba zajímavý design)

Dnes nabízí většina výrobců i provedení tzv. na terče. Jedná se o dvou centimetrové dlažby, které je možné volně položit i do štěrku či písku. Terče se dělají také v nivelační verzi, při které není nutné mít podkladní plochu v rovině. Cena u takových dlažeb se pohybuje kolem 1.700 Kč za m2.  Je zde ale možnost dlažbu v budoucnu rozebrat a použít jinde.

 

VÝHODY POUŽITÍ POKLÁDKY NA PODLOŽKY

INFORMACE 2 CM DLAŽBY POKLÁDANÉ NA TERČE 

Pokládka dlažeb na terče je ideálním a technologicky nejbezpečnějším řešením realizace venkovních ploch z dlažeb. 
 
Při lepení venkovních dlažeb do lepidla, docházelo vždy postupem doby k odlepení a prasknutí jednotlivých dlaždic, jelikož se voda vždy dostala přes spáry do podkladu a při změnách klimatu došlo k pohybu a trhání.
 

Při využití stavitelných terčů s nivelační hlavou, je voda odváděna volně přes spáry do zaizolovaného podkladu, a spádem je odváděna mimo betonový základ. Přitom je pochozí plocha dlažby v rovině.

Velkou výhodou je omezení nutnosti provádět v dlažbách velké dilatační spáry narušující celistvost pokládané plochy.

Pokud řešíte pokládku tzv. volně, bez terčů a betonového základu, je třeba připravit štěrkové zhutněné lože.Dlažbu je možné položit a zapustit s většími rozestupy i do  písku a trávy.

Dodávka může být včetně speciálních ukončovacích prvků, schodů na míru a bazénových okrajových dlaždic se zaoblením, což ostatní výrobci většinou nenabízejí.

 

Dlažba je vhodná i na zahradu 

KLASICKÉ 10 mm dlažby

Dlažby 10 mm jsou určené pro pokládku do lepidla - na venkovní spádované povrchy. Bez patřičného systému pokládky, dochází k odlepení a poškození dlažby.

JEDINÝ SYSTÉM PRO BEZPEČNÉ VENKOVNÍ LEPENÍ DLAŽEB

BLOCK

NEXT 30 x 60

BLOCK 2.0

 

DOSTUPNÉ ROZMĚRY BLOCK 2.0 (CM)

Síla materiálu 2 cm ! 
Vhodná dlažba pro veřejné plochy i příjezdové cesty s krásným designem
Dlažba pro standardní systém pokládky do lepidla
 • 20,2x20,2
 • 20x30

ACUSTICO 12

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz