Luxusní dlažba na terasu. Odolná krása bez starostí

Nejstylovější dlažba na terasu, verandu, pergolu i balkón. Nebudete chtít z terasy ani na okamžik odejít. A vydrží bez údržby celá léta.

 • Nádherná dlažba v italském stylu

 • Nejprestižnější značky

 • Sortiment v běžných obchodech nedostupný

 • Bezúdržbová a maximálně odolná

 • Neublíží jí voda, sníh ani mráz

 • Překonává všechny druhy dřev

Přijďte si prohlédnout a osahat nejluxusnější dlažby na terasu. Těšíme se na vás v showroomu Rivesti v Olomouci – domluvte si návštěvu ještě dnes.

Mrazuvzdorné, protiskluzové a nenasákavé

Dlažby na terasu jsou jako všechny naše venkovní dlažby vysoce mrazuvzdorné. Nasákavost je prakticky nulová. Pevnost luxusních dlažeb je tak vysoká, že mohou bez problémů sloužit i k pojezdu vozidel. Dlažby na terasu jsou navíc dokonale protiskluzové díky jedinečné struktuře, kterou si v našem showroomu můžete sami osahat.

Dřevěné povrchy potřebují údržbu a jsou drahé. Luxusní dlažby je překonávají

Dřevo na terase přináší více starostí než užitku. Tuzemské dřevo je na terasu nepraktické, a ani exotická dřeva, vzdor velmi vysoké ceně, nemohou co do bezúdržbovosti a stability se špičkovou dlažbou soupeřit. I importované dřevo totiž musíte nákladně udržovat, a přesto se časem poškodí. Krása bez starostí má proto jméno dlažba od Rivesti.

Klasické i obdélníkové formáty

Nabízíme klasické formáty dlažeb, ideální pro dlažby s kresbou betonu či kamene. Pro náhradu pravého dřeva se na terasu ideálně hodí obdélníkový formát 30 x 120 cm. Většina kvalitních výrobců dnes nabízí i provedení tzv. na dlažba terče, což jsou dvoucentimetrové dlažby, vhodné i pro položení do štěrku či písku. Terče pro dlažbu se dělají i v nivelační verzi, kde není nutné mít podkladní plochu v rovině.

Vaše terasa je vaší vizitkou před návštěvami i vaší relaxační zónou – mějte ji tedy opravdu perfektní. Přijďte si prohlédnout exkluzivní dlažby na terasu!

LEGNI - DLAŽBA 40x120 PRO POKLÁDKU BEZ LEPENÍ 

Venkovní dlažba bez lepení

Dlažba REVERK 49 x 100 cementový vzhled 

Venkovní dlažba s cementovým vzhledem

Originální venkovní dlažba pro moderní i retro styl bydlení

 

Krásné a pohodlné bydlení je jedním z předpokladů našeho spokojeného domova. Součástí bytů a domů jsou také balkony, lodžie, zahradní terasy, dekorativní i funkční chodníčky, parkovací vjezdy a jejich kvalitní povrch. Pokud dáváte přednost jedinečnému designu a preciznímu provedení před lacinou jednotvárností, jsou pro vás venkovní dlažby Rivesti, provedené ve vytříbeném italském stylu, jednoznačnou volbou.

Luxusní venkovní dlažba bude vaši jedinečnou vizitkou

Venkovní dlažba je tím prvním, co vás bude vítat při příchodu domů a co uvidí i každý váš milý host. Proto nedělejte kompromisy – váš skvělý dům si přece zaslouží tu nejkrásnější venkovní dlažbu! Přední dodavatel luxusních italských obkladů a dlažeb Rivesti se tradičně zaměřuje především na špičkové materiály a designová řešení, která v běžných obchodech a stavebních řetězcích nedostanete. Vyberte si z bohaté nabídky:

 • keramické a porcelánové dlaždice pro exteriér

 • velkoformátové dlažby a netradiční řešení povrchových ploch

 • venkovní dlažby z přírodního kamene

 • umělý kámen vhodný do exteriéru i interiéru

 • dlažby tzv. na terče, vhodné k pokládce do štěrku či písku

Ať už hledáte minimalistické, funkcionalistické nebo klasické řešení venkovního povrchu, rozmanitý sortiment moderních i rustikálních dlažeb Rivesti vás jednoznačně nadchne. pořiďte si originální, vysoce funkční a odolnou dlažbu již dnes!

Venkovní dlažby od Rivesti odolávají žáru i mrazu a zůstanou krásné dlouhá léta

U venkovních povrchů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. Exteriérová dlažba musí být pevná, odolná, mrazuvzdorná a protiskluzová, s téměř nulovou nasákovostí. V široké nabídce Rivesti naleznete nejvýznamnější výrobce dlažeb a obkladů MARCA CORONA, ATLAS CONCORDE, EMIL CERAMICA, a mnoho dalších. Prohlédněte si pestrou paletu nejkvalitnějších dlažeb skladem, kterou pro vás pravidelně doplňujeme o nové série. Dlažbu vybranou pro terasu skvěle využijete také pro dekorace fasády či v interiéru. Neváhejte a kontaktujte nás právě nyní!

Rádi vás také přivítáme osobně. Navštivte naše zákaznické studio v Olomouci, kde vám rádi poskytneme odborné poradenství, vytvoříme profesionální 3D návrh a zajistíme kompletní instalaci, provedenou naší špičkovou montážní firmou. 

Těšíme se na vás!

 

2 CM DLAŽBY VENKOVNÍ

U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel.

Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v dekoračním duchu na fasádu či v interiéru.   (pokud má dlažba zajímavý design)

Dnes nabízí většina výrobců i provedení tzv. na terče. Jedná se o dvou centimetrové dlažby, které je možné volně položit i do štěrku či písku. Terče se dělají také v nivelační verzi, při které není nutné mít podkladní plochu v rovině. (série LASTRA TRUST, OUT 2.0) Cena u takových dlažeb se pohybuje kolem 1.700 Kč za m2.  Je zde ale možnost dlažbu v budoucnu rozebrat a použít jinde.

 

SIDE 40 x 120 x 2 CM

Exkluzivní venkovní dlažba

STONE 49 x 100 x 2

Venkovní dlažba imitující kamen

2 CM DLAŽBA POLOŽENÁ NA TERČE

Venkovní dlažba pokládaná na terče

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

BRAV 48,5 x 100

ECONOMY 49 x 100 x 2

Dlažba venkovní

Dlažba je vhodná i na zahradu 

BLOCK 60 x 60 x 2

block

 Dlažba pro pokládku na terče i do štěrku

Formát dlažby 60 x 60 x 2 cm

Cena : 1.450 Kč bez DPH / m2   ( 1.755 Kčs DPH )

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

Venkovní dlažba v italském designu

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

SPECIÁLNÍ ZAKÁZKOVÉ PRVKY PRO 2 CM DLAŽBY

Speciální zakázkové prvky pro dlažby 2cm
Speciální zakázkové prvky pro 2cm dlažby

2 cm DLAŽBY POKLÁDANÉ NA TERČE NEBO DO ŠTĚRKU

Pokládka dlažeb na terče je ideálním a technologicky nejbezpečnějším řešením realizace venkovních ploch z dlažeb. 
 
Při lepení venkovních dlažeb do lepidla, docházelo vždy postupem doby k odlepení a prasknutí jednotlivých dlaždic, jelikož se voda vždy dostala přes spáry do podkladu a při změnách klimatu došlo k pohybu a trhání.
 

Při využití stavitelných terčů s nivelační hlavou, je voda odváděna volně přes spáry do zaizolovaného podkladu, a spádem je odváděna mimo betonový základ. Přitom je pochozí plocha dlažby v rovině.

Velkou výhodou je omezení nutnosti provádět v dlažbách velké dilatační spáry narušující celistvost pokládané plochy.

Pokud řešíte pokládku tzv. volně, bez terčů a betonového základu, je třeba připravit štěrkové zhutněné lože.Dlažbu je možné položit a zapustit s většími rozestupy i do  písku a trávy.

Dodávka může být včetně speciálních ukončovacích prvků, schodů na míru a bazénových okrajových dlaždic se zaoblením, což ostatní výrobci většinou nenabízejí.

 

Rozměry venkovních dlažeb

 
Standardně jsou v nabídce dlažby ve formátu 60x60 cm.
 

Pro dlažby ve vzhledu dřeva, je nejlepší designové řešení 

použít obdélníkový formát 30x120 nebo 20x120 cm. 

Další formáty jsou 60x120, 80x80, 40x80 a nebo i malý formát 40x40 a 20x20 cm.
 
Alternativní, výprodejové a neznačkové výrobky, můžeme zajistit již od 800 Kč za m2!  
 
 
 
 

KLASICKÉ 10 mm dlažby

Dlažby 10 mm určené pro pokládku do lepidla

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

HLEDÁTE LEVNOU ALE POŘÁD ZNAČKOVOU DLAŽBU?

Navštivte sortiment výrobce SAIME

www.saime.cz