VENKOVNÍ DLAŽBA

  • Venkovní KERAMICKÉ dlažby od rozměru 60x60x2 cm. Tyto dlažby jsou určeny pro volnou pokládku na tzv. terče bez lepení
  • Nejpoužívanější rozměr keramických dlažeb, pro naše projekty luxusních staveb, je formát 90x90 cm, 60x120 cm a 120x120 cm. 
  • Zajišťujeme plán pokládky, zapůjčení vzorku
  • Poradenské služby k dodávce našich dlažeb  

DLAŽBY NA TERASU RIVESTI

 

DLAŽBA K BAZÉNU RIVESTI

 

Originální venkovní dlažba pro moderní i retro styl bydlení

Venkovní dlažba je tím prvním, co vás bude vítat při příchodu domů a co uvidí i každý váš milý host. Proto nedělejte kompromisy – váš skvělý dům si přece zaslouží tu nejkrásnější venkovní dlažbu! Přední dodavatel luxusních italských obkladů a dlažeb Rivesti se tradičně zaměřuje především na špičkové materiály a designová řešení, která v běžných obchodech a stavebních řetězcích nedostanete. Vyberte si z bohaté nabídky:

  • keramické a porcelánové dlaždice pro exteriér

  • velkoformátové dlažby a netradiční řešení povrchových ploch

  • venkovní velkoformátové keramické dlažby

  • dlažby na terče, vhodná k pokládce do štěrku či písku

Ať už hledáte minimalistické, funkcionalistické nebo klasické řešení venkovního povrchu, rozmanitý sortiment moderních i rustikálních dlažeb Rivesti vás jednoznačně nadchne. pořiďte si originální, vysoce funkční a odolnou dlažbu již dnes!

Venkovní dlažby od Rivesti odolávají žáru i mrazu a zůstanou krásné dlouhá léta

U venkovních povrchů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. Dlažba venkovní (exterierová) musí být pevná, odolná, mrazuvzdorná a protiskluzová, s téměř nulovou nasákovostí. V široké nabídce Rivesti naleznete nejvýznamnější výrobce dlažeb a obkladů a mnoho dalších. Prohlédněte si pestrou paletu nejkvalitnějších dlažeb kterou pro vás pravidelně doplňujeme o nové série. Dlažbu vybranou pro terasu skvěle využijete také pro dekorace fasády či v interiéru. Neváhejte a kontaktujte nás právě nyní!

 

Rádi vás také přivítáme osobně. Navštivte naše zákaznické studio v Olomouci, kde vám rádi poskytneme odborné poradenství, vytvoříme profesionální 3D návrh.

Těšíme se na vás!

ČLÁNKY VENKOVNÍ DLAŽBA

TECHNOLOGIE PRO VENKOVNÍ DLAŽBY

TECHNOLOGIE Pokládka dlažeb na terče je ideálním a technologicky nejbezpečnějším řešením realizace venkovních ploch z dlažeb.    Při lepení venkovních dlažeb do lepidla, docházelo vždy postupem doby k odlepení a prasknutí jednotlivých dlaždic, jelikož se voda vždy dostala přes spáry do podkladu a při změnách klimatu došlo k pohybu a trhání.   Při využití stavitelných terčů s nivelační hlavou, je voda odváděna volně přes spáry do zaizolovaného podkladu, a spádem...

2 CM dlažba: základy

U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel. Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v dekoračním duchu na fasádu či v interiéru.  (pokud má dlažba zajímavý design) Dnes nabízí...

INFORMACE K POKLÁDCE

Pokládka dlažeb na terče je ideálním a technologicky nejbezpečnějším řešením realizace venkovních ploch z dlažeb.    Při lepení venkovních dlažeb do lepidla, docházelo vždy postupem doby k odlepení a prasknutí jednotlivých dlaždic, jelikož se voda vždy dostala přes spáry do podkladu a při změnách klimatu došlo k pohybu a trhání.   Při využití stavitelných terčů s nivelační hlavou, je voda odváděna volně přes spáry do zaizolovaného podkladu, a spádem je odváděna mimo...

DLAŽBA VENKOVNÍ

Mrazuvzdorné, protiskluzové a nenasákavé

Dlažby na terasu jsou jako všechny naše venkovní dlažby vysoce mrazuvzdorné. Nasákavost je prakticky nulová. Pevnost luxusních dlažeb je tak vysoká, že mohou bez problémů sloužit i k pojezdu vozidel. Dlažby na terasu jsou navíc dokonale protiskluzové díky jedinečné struktuře, kterou si v našem showroomu můžete sami osahat.

Dřevěné povrchy potřebují údržbu. Luxusní dlažby je překonávají

Dřevo na terase přináší více starostí než užitku. Tuzemské dřevo je na terasu nepraktické, a ani exotická dřeva, vzdor velmi vysoké ceně, nemohou co do bezúdržbovosti a stability se špičkovou dlažbou soupeřit. I importované dřevo totiž musíte nákladně udržovat, a přesto se časem poškodí. Krása bez starostí má proto jméno dlažba od Rivesti.

Klasické i obdélníkové formáty

Nabízíme klasické formáty dlažeb, ideální pro dlažby s kresbou betonu či kamene. Pro náhradu pravého dřeva se na terasu ideálně hodí obdélníkový formát 30 x 120 cm. Většina kvalitních výrobců dnes nabízí i provedení tzv. na dlažba terče, což jsou dvoucentimetrové dlažby, vhodné i pro položení do štěrku či písku. Terče pro dlažbu se dělají i v nivelační verzi, kde není nutné mít podkladní plochu v rovině. Vaše terasa je vaší vizitkou před návštěvami i...