DLAŽBY NA TERASU IMITACE KAMENE

PORADÍME S VÝBĚREM DLAŽBY A NAVRHNEME PRO VÁS VHODNÉ ŘEŠENÍ

  • VELKOFORMÁTOVÉ VENKOVNÍ KERAMICKÉ DLAŽBY NA TERČE
  • UKONČENÍ TERASY Z DLAŽBY
  • KONTAKT +420 774 036 126

DLAŽBA CNTX 60 x 120 x 2

 

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA COVER 60 x 120 x 2

 

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA 2BLOC - 60 x 60 x 2

VÍCE BAREV >

SILVER 2 STONE 60 x 60 / 80 x 80 

B ARCH2 60 x 60 x 2

 

SLATE BRAZIL 60 x 120 x 2

 

JAK VYBRAT DLAŽBU NA TERASU

Firma RIVESTI má v nabídce více než 30 různých sérií dlažby na terasu. Tyto série jsou v různých provedeních a rozměrech. Nejčastěji se používá 2 cm silná dlažba na tzv. terče nebo-li podložky, v rozměru 60 x 60 cm. Trendem jsou ale na terasách již velké formáty dlažby a to například 120 x 120 cm. Dlažba by také měla splňovat určité technické parametry, které vám můžeme popsat na našem studiu nebo i on-line chatu. 
 
Barevnost je nejčastěji v přírodních tónech, tedy šedý nebo béžový kámen a odstíny dřeva v různých provedeních. Barva dlažby by měla ladit s odstínem fasády nebo například i dveří a oken.
 
Dlažby o síle 2 cm se pokládají volně buď na zmíněné podložky, umístěné na betonové základové desce nebo volně do štěrku, s patřičnou mezerou. Tento systém volné pokládky, od základů změnil zavedený styl, kdy se venkovní dlažby lepily a následně docházelo k poškození vlivem roztažnosti materiálu, díky teplotním výkvům. Voda si totiž vždy našla cestu přes spáry pod dlaždici.
 
Nejkrásnější dlažby na terasu, nabízí firma RIVESTI ve vzhledu kamene nebo dřeva. Dokonalé kopie dřeva jsou v obdélníkových formátech. Tento materiál pak - narozdíl od pravého dřeva - nemusíte téměř vůbec udžovat.
 
Často se zapomíná, že je potřeba vyřešit i zakrytí boků nově vystavěné terasy, zajistit patřičné komponenty nebo ukončovací prvky, schodové prvky. Zákazník pak zakoupí kvůli nižší ceně i dlažbu, která doplňující sortiment vůbec nemá v nabídce.
 
Se sestavením vaší nové krásné terasy z naší dlažby, vám rádi poradíme!
 
Pokud spěcháte na realizaci, můžeme vám nabídnout i retifikovanou dlažbu na terasu, kterou máme skladem.

ZEPTAT SE

Potřebujete poradit nebo zboží nacenit?