KERAMICKÉ DLAŽBY A DALŠÍ MATERIÁLY NA TERASU 

 • DESIGNOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ 2CM DLAŽBY PRO MODERNÍ STAVBY
 • ZÁTĚŽOVÉ MRAZUVZDORNÉ UMĚLÉ TRÁVNÍKY NA TERČE
 • KONTAKT +420 608 736 126
 • ATELIÉR

TRÁVNÍKOVÉ MODULY NA TERČE

 
 

JAKÝ HLEDÁTE STYL DLAŽBY ?


DŘEVO    

KÁMEN
 
BETON

TRAVERTIN
 

Filtrovat další keramické dlažby podle vzhledu

DŘEVO >   KÁMEN >   BETON >   TRAVERTIN >   

Výhody keramické Dlažby na terase

 
 • Velkoformátová ( 60x120 / 90x90 / 120x120 cm ) keramická dlažba NA TERČE je designový prvek

 • Dodáváme CERTIFIKOVANÉ italské dlažby s protiskluzem R11 A+B+C

 • Keramická dlažba má stálý odstín bez ohledu na vlivy počasí

 • Keramická dlažba je nenasákavá, odolná vůči mechanickému čištění 

 • Keramická dlažba  je položena bez lepení - nehrozí odmrznutí

 • Dokončená plocha terasy, za pomoci podkladních terčů, zůstane v rovině i při zachování spádu podkladu

DLAŽBA GESSO 2 - 90 x 90

 

DLAŽBA COVER 60 x 120 / 60 x 60

 

DLAŽBA BST NEW 90 x 90

Dlažba na terasu BST NEW - Rivesti.cz
 

2BLOCK 60 x 60

VÍCE BAREV  >

DLAŽBA ROVERE 30 x 120

Venkovní dlažba 1 PRO
 

DLAŽBA TRAVERTIN 60 x 90

 

DLAŽBA CEMENT2 60 x 60

Venkovní dlažba imitující beton - Rivesti.cz
 

DLAŽBA MAESTRA

 

DLAŽBA B ARCH2 60 X 60

 
 

UKÁZKA POKLÁDKY DLAŽBY NA TERČE

pokládka dlažby na terče

Jakou barvu dlažby zvolit na terasu 

Firma RIVESTI, dodává venkovní dlažby na terasu v několika designech povrchu a ve více rozměrech. Tloušťka dlažby je vždy 2 cm. Vyberte si v nabídce ikon provedení povrchu dlažby, které bude nejvíce vhodné pro vaši venkovní terasu nebo okolí bazénu. Nejčastěji se vybírá na terasy dlažba v imitaci dřeva a dále dlažba v imitaci kamene.

Terasy nebo venkovní posezení jsou součástí každého rodinného domu a nejen v létě, zde trávíme čas s rodinou a přáteli. Aby se stal pobyt na terase pro vás skutečnou relaxací a nová terasa zónou klidu, doporučujeme co nejvíce bezproblémový materiál, s minimem náročnosti na údržbu. Tímto materiálem je venkovní keramická dlažba pokládaná na tzv. terče.  Výrobu této speciální dlažby do exteriéru, už před několika roky navrhli a spustili přední italští výrobci dlažeb.

DLAŽBA NA TERASU

 U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel.

Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v klasické tloušťce na fasádu či v interiéru. 

Dnes nabízí většina výrobců i provedení tzv. na terče. Jedná se o dvou centimetrové dlažby, které je možné volně položit i do štěrku či písku. Terče se dělají také v nivelační verzi, při které není nutné mít podkladní plochu v rovině. Je zde ale možnost dlažbu v budoucnu rozebrat a použít jinde.

 

 

Luxusní dlažba na terasu. Odolná krása bez starostí

Nejstylovější dlažba na terasu, verandu, pergolu i balkón. Nebudete chtít z terasy ani na okamžik odejít. A vydrží bez údržby celá léta.

 • Nádherná dlažba v italském stylu

 • Nejprestižnější značky

 • Sortiment v běžných obchodech nedostupný

 • Bezúdržbová a maximálně odolná

 • Neublíží jí voda, sníh ani mráz

 • Překonává všechny druhy dřev

Přijďte si prohlédnout a osahat nejluxusnější dlažby na terasu. Těšíme se na vás v showroomu Rivesti v Olomouci – domluvte si návštěvu ještě dnes.

Mrazuvzdorné, protiskluzové a nenasákavé

Dlažby na terasu jsou jako všechny naše venkovní dlažby vysoce mrazuvzdorné. Nasákavost je prakticky nulová. Pevnost luxusních dlažeb je tak vysoká, že mohou bez problémů sloužit i k pojezdu vozidel. Dlažby na terasu jsou navíc dokonale protiskluzové díky jedinečné struktuře, kterou si v našem showroomu můžete sami osahat.

Dřevěné povrchy potřebují údržbu a jsou drahé. Luxusní dlažby je překonávají

Dřevo na terase přináší více starostí než užitku. Tuzemské dřevo je na terasu nepraktické, a ani exotická dřeva, vzdor velmi vysoké ceně, nemohou co do bezúdržbovosti a stability se špičkovou dlažbou soupeřit. I importované dřevo totiž musíte nákladně udržovat, a přesto se časem poškodí. Krása bez starostí má proto jméno dlažba od Rivesti.

Klasické i obdélníkové formáty

Nabízíme klasické formáty dlažeb, ideální pro dlažby s kresbou betonu či kamene. Pro náhradu pravého dřeva se na terasu ideálně hodí obdélníkový formát 30 x 120 cm. Většina kvalitních výrobců dnes nabízí i provedení tzv. na terče, což jsou dvoucentimetrové dlažby, vhodné i pro položení do štěrku či písku. Terče se dělají i v nivelační verzi, kde není nutné mít podkladní plochu v rovině.

Vaše terasa je vaší vizitkou před návštěvami i vaší relaxační zónou – mějte ji tedy opravdu perfektní. Přijďte si prohlédnout exkluzivní dlažby na terasu!

DLAŽBA VE VZHLEDU DŘEVA

Nové trendy v nabídce dlažeb v imitaci dřeva

Většina zákazníků již zjistila, že nejlépe vypadá kresba dřeva ve formátu 120 až 150 cm délky, tedy velmi podobném rozměru, jako u skutečné dřevěné podlahy. V koupelnách stále pracujeme s rozměry o délce 90 cm. Na rozdíl od vinylu, který v typovém provedení bez spár připomíná plošné lino, je dlažba...

Dlažby ve vzhledu dřeva

Hitem posledních sezon jsou dlažby v imitaci dřeva. Seznamte se s keramickou dlažbou, kterou téměř nerozeznáte od skutečného dřeva.  Důležitá je velká nahodilost kresby, dodávaná značkovými výrobci v RIVESTI. Minimální spáry nechávají vyznít velký formát "prken", tak jako u...

Dlažby v imitaci dřeva od RIVESTI

Navštivte nás na studiu, a rádi Vám předvedeme další varianty dlažeb v imitaci dřeva.  Klademe důraz nejen na povrchové zpracování dlažby ale také na historii výrobku. Nenabízíme nejlevnější dlažby na trhu jako hobby markety, protože vyžadujeme značky se splněnými...