Nádherná dlažba k bazénu. Bezpečná elegance pro bezstarostné léto

Bezpečná okolní dlažba je nezbytnou součástí každého venkovního i vnitřního bazénu. Ale Rivesti – to je luxusní dlažba k bazénům pro ty nejnáročnější.

 

Vyberte si z širokého spektra venkovních i vnitřních dlažeb v jedinečném italském stylu!

 

Vysoce odolná dlažba k bazénu

Dlažby k venkovním i vnitřním bazénům od Rivesti splňují vysoké bezpečnostní nároky. Jsou protiskluzové a zároveň mrazuvzdorné. Zavolejte nám ještě dnes a přijďte si prohlédnout kvalitní bazénové dlažby v showroomu Rivesti Olomouc. Porovnejte si jednotlivé materiály i design dlažeb od těch nejprestižnějších světových značek.

 

Bazénová dlažba v imitaci dřeva. Luxus, který nezničíte

Proč je dlažba k bazénu v imitaci dřeva tolik populární? Na rozdíl od nepraktických a předražených dřevěných dlažeb je téměř bezúdržbová a současně působí příjemným a teplým dojmem. Nemusíte se o ni téměř starat a vydrží vám mnohem déle než dlažba dřevěná – a bude pořád stejně krásná a exkluzivní. Ve vnitřních prostorech ji můžete použít i jako obklad stěn. Dostupná je také dlažba ve velkých formátech 22x90 či 20x120 cm.

 

Dlažby vhodné k pokládce do štěrku i zeminy

K dispozici jsou jak klasické formáty, tak dlažby v dvoucentimetrovém provedení pro pokládku do štěrku i zeminy, bez lepení, se speciálním programem ukončovacích prvků. Ty jsou v běžných obchodech nedostupné. U nás si můžete zvolit dlažbu volně pokládanou na terče a zkombinovat ji například s lepenou verzí v interiéru. Najdete zde také dlažby s ukončovacími „L“ profily na hrany bazénu.

 

Relaxujte s vaší rodinou u bazénu v létě i v zimě  stylově a bez obav díky dlažbám a obkladům Rivesti! 

 

Kontaktujte nás včas !

 

 

SIDE 20 x 120

Dlažba k bazénu SIDE 20 x 120

 

Designová a technologická řešení dlažby u bazénu

Dnes je například velice žádaná  dlažba v imitaci dřeva , neboť působí příjemných, teplým dojmem, ve vnitřních prostorech umožňuje i přechod na stěny a pravděpodobně největším lákadlem je, že není tak náročná na údržbu jako pravé dřevo. Tento typ dlažby nabízíme i ve velkých formátech, a to 22x90 nebo 20x120 cm.

Dále můžeme také nabídnout sérii dlažeb, které mají ukončovací „L“ profily na hrany bazénu, nebo dlažby v 2cm provedení, které jsou určené k pokládce do štěrku či zeminy bez lepení a mají i speciální bazénový program ukončovacích prvků.

V současnosti je totiž na trhu nabídka 2 cm silných dlažeb, ale mnohé nemají speciální lemové prvky pro bazény nebo výrobce neumí vyrobit tyto prvky na míru.

Důležitá je i možnost kombinovat 2 cm provedení - volně pokládané na tzv. terče - s lepenou verzí v interiéru.

Dlažba k bazénu v imitaci dřeva, je ideální designovou volbou i téměř bezúdržovým řešením.

2 CM KERAMICKÉ DLAŽBY NA TERČE & ŠTĚRK

Keramická dlažba k bazénu na terče

VENICE

QUERCIA 2 CM

IMITACE DŘEVA LEGNI 40 x 120 x 2 CM

BLOCK 60 x 60 x 2 cm 

 
 

block

EKONOMICKÁ ŘADA

  • Dlažba pro pokládku na terče i do štěrku.Formát dlažby 60 x 60 x 2 cm
  •  Je retifikovaná (vhodné pro terče)
  • Zvýhodněná Cena : 1.231 Kč bez DPH / m2   ( 1.490 Kč s DPH )
  • Rychlé dodání
  • Doplněk - neretif. verze k lepení 30 x 60 x 1 cm ( 690,- Kč včetně DPH)

BRAVE 2 CM

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

PRO 2 CM

 

DLAŽBA K BAZÉNU

Bazén je jednou z dnešních nejzákladnějších vymožeností téměř každého rodinného domu. Poskytuje totiž jedinečný komfort rychlého osvěžení nebo příjemné relaxace v parných dnech, a to všechno v soukromí Vašeho domova.

Ať už jde o bazén venkovní či vnitřní, nesmíme především zapomínat na jeho okolní prostředí, protože především to způsobuje hlavní vizuální dojem. Je tedy namysli dlažba a v případě vnitřního bazénu také stěny.

U nás můžete vybírat z velkého množství venkovních i vnitřních dlažeb, a zároveň si být jistí, že pořídíte jedinečnou italskou kvalitu.

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Tel.: 774 036 126
 
studio@rivesti.cz

HLEDÁTE LEVNOU ALE POŘÁD ZNAČKOVOU DLAŽBU?

Navštivte sortiment výrobce SAIME

www.saime.cz