POTŘEBUJETE NAVRHNOUT DLAŽBU PRO OKOLÍ VAŠEHO BAZÉNU ?

 • NAŠE NABÍDKA PAMATUJE I NA DŮLEŽITÁ UKONČENÍ - BAZÉNOVÉ LEMY
 • ZBOŽÍ DOVEZEME v ČR a SR
 • ZAJISTÍME VZOREK
 • KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 036 126
 • JSME TU PRO VÁS I NA ONLINE CHATU !

 JAK MŮŽE VYPADAT I VÁŠ BAZÉN - VČETNĚ UKONČOVACÍCH LEMŮ

Kompletní technologická řešení dlažby u bazénu S RIVESTI

Dnes je velice žádaná  dlažba v imitaci dřeva , neboť působí příjemným dojmem a není tak náročná na údržbu jako pravé dřevo. 

Zajišťujeme speciální lemové prvky pro bazény a prvky s výrobou na míru.

OSOBNÍ JEDNÁNÍ

U výběru dlažby k okolí bazénu je nutné počítat s případným návrhem řešení pro upevnění kolejnic zakrytého bazénu. (kombinace lepené dlažby a dlažby na terčích). Vše musí perfektně navazovat !

Po výběru dlažby RIVESTI, rozhodneme společně s vámi a vaší realizační firmou - projektanty, o technologickém postupu na místě stavby / renovace. 

DISC

DISC - VZHLED SVĚTLÉHO KAMENE

ND 40 x 120

SIDE 20 x 120

Dlažba k bazénu SIDE 20 x 120

 

VENICE DLAŽBY VE VZHLEDU DŘEVA

Potřebujete poradit s návrhem a nákupem dlažby?

Zadejte telefonní číslo a my vám zavoláme nazpět

Relaxujte s vaší rodinou u bazénu v létě i v zimě bez obav z prasknutí dlaždic. Kontaktujte nás včas pro přípravu plánu pokládky!

 

 

DLAŽBA K BAZÉNU

Bazén je jednou z dnešních nejzákladnějších vymožeností téměř každého rodinného domu. Poskytuje totiž jedinečný komfort rychlého osvěžení nebo příjemné relaxace v parných dnech, a to všechno v soukromí Vašeho domova.

Ať už jde o bazén venkovní či vnitřní, nesmíme především zapomínat na jeho okolní prostředí, protože především to způsobuje hlavní vizuální dojem. Je tedy namysli dlažba a v případě vnitřního bazénu také stěny.

U nás můžete vybírat z velkého množství venkovních i vnitřních dlažeb, a zároveň si být jistí, že pořídíte jedinečnou italskou kvalitu.

Nádherná dlažba k bazénu. Bezpečná elegance pro bezstarostné léto

Bezpečná okolní dlažba je nezbytnou součástí každého venkovního i vnitřního bazénu. Ale Rivesti – to je luxusní dlažba k bazénům pro ty nejnáročnější.

 

Vyberte si na našem studiu ze spektra venkovních i vnitřních dlažeb v jedinečném italském stylu!

 

 • Exkluzivní italský design

 • V běžných obchodech nedostupné

 • Téměř bezúdržbový povrch

 • Nejvyspělejší technologie

 • Velkoformátová dlažba do interiéru

 • Luxusní imitace dřeva do interiéru

Vysoce odolná dlažba k bazénu

Dlažby k venkovním i vnitřním bazénům od Rivesti splňují vysoké bezpečnostní nároky. Jsou protiskluzové a zároveň mrazuvzdorné. Zavolejte nám ještě dnes a přijďte si prohlédnout kvalitní bazénové dlažby v showroomu Rivesti Olomouc. Porovnejte si jednotlivé materiály i design dlažeb od těch nejprestižnějších světových značek.

 

Bazénová dlažba v imitaci dřeva. Luxus, který nezničíte

Proč je dlažba k bazénu v imitaci dřeva tolik populární? Na rozdíl od nepraktických a předražených dřevěných dlažeb je téměř bezúdržbová a současně působí příjemným a teplým dojmem. Nemusíte se o ni téměř starat a vydrží vám mnohem déle než dlažba dřevěná – a bude pořád stejně krásná a exkluzivní. Ve vnitřních prostorech ji můžete použít i jako obklad stěn. Dostupná je také dlažba ve velkých formátech 22x90 či 20x120 cm.

 

Dlažby vhodné k pokládce do štěrku

K dispozici jsou jak klasické formáty, tak dlažby v dvoucentimetrovém provedení pro pokládku do štěrku a na terče, bez lepení, se speciálním programem ukončovacích prvků k nalepení na okraje bazénů, nebo na schodiště. Ty jsou v běžných obchodech nedostupné. U nás si můžete zvolit dlažbu volně pokládanou na terče a zkombinovat ji například s lepenou verzí v interiéru. Najdete zde například dlažby s ukončovacími „L“ profily na hrany bazénu.

 

Relaxujte s vaší rodinou u bazénu v létě i v zimě bez obav z prasknutí dlaždic.

 

Kontaktujte nás včas !