CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU KAMENE ?

 • VYBÍREJTE Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY VĚRNÝCH KAMENŮ
 • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR
 • KONTAKTUJTE NÁS : + 420 774 036 126
 • JSME PRO VÁS I NA MESSENGERU !

DLAŽBY VE VZHLEDU KAMENE

Dlažba imitace kamene

 

DLAŽBA BRAV ENGULFING WELLNESS

Dlažba BRAV ENGULFING WELLNESS imitující kámen
Dlažba v rozměru 75 x 150 a 75 x 75 cm. Střídající se kresba a plastický efekt napomáhají vytvořít dokonalý přírodní vzhled této dlažby. 

ARK

Dlažba Ark imitující kámen
Dlažba Ark ve velkoformátém rozměru 120 x 240 cm 120 x 120 cm a základním rozměru 60 x 120 a 60 x 60 cm.  Dlažba má kresbu jemného kamene s občasným zobrazením žilek, tak jako u pravého kamene.
Dlažba imitující do koupelny imitující mramamor
Kombinace matu a lesku v praxi. Na stěně formát obkladu 40 x 80 cm. Na podlaze dlažba 75 x 150 cm. Nebo je možné všude (i na stěny) použít dlažbu v rozměru 75 x 150 cm.

OBKLAD M STONE WELLNES

Hladký keramický obklad pro stěny v rozměru 40 x 80 cm a 50 x 110 cm je perfektní na údržbu a přitom si stále zachovává efekt kamenného povrchu. Materiál je určený pro snadné vrtání.
 

DLAŽBA BRAVE INCISIVE CONVIVIALITY

Rozměr dlažby 75 x 150 cm, 75 x 75 cm, 45 x 90 nebo i 60 x 60 cm. Dlažba je mrazuvzdorná a bez obav ji můžete použít u krbu nebo na terase.

DLAŽBA BRAV EXQUISITE HOSPITALITY

Dlažbu Brav můžeme vhodně nakombinovat s 3D dekory a vytvořit tak unikátní kombinace ploch z obkladů pro váš obývací pokoj, koupelnu nebo i stylový bar.

DLAŽBA TRUST ATMOSFERA

Čtyři barevné varianty. Formát dlažby až do velikosti 75 x 150 cm. Dlažba ve vzhledu kamene je vhodná do interiéru ale i do exteriéru na terasy nebo pro plochy kolem bazénu.

DLAŽBA CORNER 

Dlažba do obývacího pokoje nebo do bytu, nabízí výrazné barevné střídání kresby a rozměry 60x120 cm nebo 60x60 cm. Dlažbu CORNER můžete použít v celém podlaží domu a také na terase díky čemuž sjednotíte barvy domu a prostor bude působit optický větší

DLAŽBA UNIVERZ

 
Série dlažby SPRING nabízí celkem čtyři odstíny dlažby a 3 formáty, kdy největší rozměr dlažby  je velkoformát 75 x 150 cm.

DLAŽBA ZERO DESIGN

Dlažba ZERO DESIGN imitace mramoru
 

PROČ KOUPIT DLAŽBU V RIVESTI

 • značkové výrobky z EU s certifikáty kvality výroby 
 • všechny dlažby RIVESTI jsou určeny pro pokládku na minimální spáry = 2 mm
 • dlažby jsou probarvené stejnou barvou na povrchu i uvnitř
 • doporučení konstrukce systému podlahového topení
 • výpočet plochy v ceně
 • zajistíme vzorek dlažby
 • dovoz v ČR a SR

DLAŽBA ACUSTIC

Dlažba ACUSTIC imitace kamene

 

DLAŽBA OVER L

Dlažba OVER L imitace kamene
Dlažba pro interiér v rozměru 60x60 cm. Ve verzi venkovní dlažby je formát 45x90 cm. Design kamene.

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo zboží nacenit?

DLAŽBA - VZHLED KAMENE

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba imitace kamene vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, kameny s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, vzhledy pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor. V nabídce řady dlažby pro mix formátů v ploše.

 

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna či kuchyň musí být absolutně dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby.

Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno omývají a udržují. 

 Kontaktujte nás! Dohodněte si schůzku a objednejte si nádherné obklady - dlažby, pro svůj osobitý, moderní interiér právě nyní!