CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU KAMENE ?

  • VYBÍREJTE Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY VĚRNÝCH KAMENŮ
  • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR a SR
  • KONTAKT : + 420 774 036 126
  • JSME TU PRO VÁS I NA ONLINE CHATU !

1/2 

KERAMICKÉ OBKLADY A DLAŽBY - VZHLED MRAMORU

 
Nejnovější technologie použité při výrobě lesklých - v RIVESTI nabízených dlažeb - "full lappato" s příměsí skla, umožňují umístit lesklou dlažbu i do zatížených prostor jako jsou chodby, kuchyně nebo obývací pokoje a navíc 
 
přináší krásnou optickou hloubku kresby na dlažbě.  
 
Tyto dlažby nabízíme od rozměru 60 x 60 cm a nelepšího efektu dlažby dosáhnete v rozměru 75x150 cm. Obklady v imitaci mramoru, jsou architekty po celém světě žádány od italské značky nabízené i v RIVESTI. 
CALACATTA - dlažba imitace kamene
 

DLAŽBA LUXURY 

V této kategorii dlažeb se vytváří rozdíl mezi levnými - méně odbornými - výrobci obkladů, a výrobci připravujícími dokonalé náhrady mramorů. Kresba mramoru musí být krásná a jasná i při pohledu na obklad zblízka. Ne rozpitá - rozmazaná. 
 
 

TDI MARMO

TELEDI MARMO - dlažba imitace kamene

DLAŽBA EXCLUSIVE SHOPPING EXPERIENCE

Kvalitní značky mají také velký sortiment dekorací a speciálních prvků z keramiky, které pomohou utvořit koncept dokonalé luxusní koupelny. Řady jsou propojeny i s verzí na podlahy, která je určená ve vysokém lesku nebo matu i pro komerční (zatížené ) prostory. 

DLAŽBA ABSOLUTE 3

DLAŽBA ABSOLUTE 4

DLAŽBA ABSOLUTE 5

DOSTUPNÉ ROZMĚRY (CM)

  • 75 x 150
  • 120 x 120
  • 45 x 90
  • 75 x 75

DLAŽBA M STONE : REFINED AND PRESTIGIOUS STYLE

Dlažba imitace mramoru - M STONE : REFINED AND PRESTIGIOUS STYLE

Nejnovější technologie použité při výrobě lesklých - v RIVESTI nabízených dlažeb - "full lappato" s příměsí skla, umožňují umístit lesklou dlažbu i do zatížených prostor jako jsou kuchyně nebo obývací pokoje. Hloubka kresby je úžasná oproti obyčejným lesklým dlažbám!

Dlažba imitující do koupelny imitující mramamor

Zajímá vás cena konkrétního obkladu?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz

2/2 

KERAMICKÁ DLAŽBA - VZHLED KAMENE

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba imitace kamene vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, kameny s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, vzhledy pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor. V nabídce řady dlažby pro mix formátů v ploše.

 

OBKLAD M STONE WELLNES

 

DLAŽBA CORNER 

 

DLAŽBA MINERAL 

 

DLAŽBA BRAV ENGULFING WELLNESS

DLAŽBA BRAV DAYLIGHT VIGOUR

DLAŽBA BRAV GENUINE RELAXATION

DLAŽBA BRAVE INCISIVE CONVIVIALITY

DLAŽBA BRAV EXQUISITE HOSPITALITY

Zajímá vás cena konkrétního obkladu?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz
 

DLAŽBA TRUST ATMOSFERA

DLAŽBA TRUST VIGORE

 

DLAŽBA ZERO DESIGN

 

dLAŽBA gesso

DLAŽBA ACUSTIC

 

DLAŽBA NR.21

 

DLAŽBA Q STONE

Napište nám ihned 

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna či kuchyň musí být absolutně dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby

Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno omývají a udržují. 

 Kontaktujte nás! Dohodněte si schůzku a objednejte si nádherné obklady - dlažby, pro svůj osobitý, moderní interiér právě nyní!