Dlažba imitace kamene

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, mramory s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor.

 

Zde se vytváří rozdíl mezi levnými - méně kvalitními - výrobci obkladů a výrobci připravujícími dokonalé náhrady mramorů. Kresba mramoru musí být krásná a jasná i při pohledu na obklad zblízka. O tom, že je ideální velký formát obkladů od délky 90 cm, kdy plochu pak nerozbíjí rastr spár, o tom se již není třeba zmiňovat.  Kvalitní značky mají také velký sortiment dekorací a speciálních prvků z keramiky, které pomohou utvořit koncept dokonalé luxusní koupelny. Řady jsou propojeny i s verzí na podlahy, která je určená ve vysokém lesku nebo matu i pro komerční (zatížené ) prostory. Nejnovější technologie použité při výrobě dlažeb "levigato" s příměsí skla umožňují umístit lesklou dlažbu i do vstupů budov (od jiných výrobců se dlažba poškrábe). Nejkrásnější obklady ve vzhledu mramoru na světě a to až do formátu 3 x 1 metr mají italské top značky, které nabízíme i v RIVESTI. 
CALACATTA - dlažba imitace kamene
 

NEJVĚTŠÍ FORMÁTY 3 x 1 , 2 x 1 metr 

VÍCE ZDE

RIVESTI DOVOZ

Celá ČR

Zajímá vás cena konkrétního obkladu?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz
MRAMOR - PRO - Dlažba imitace mramoru

Zajímá vás cena konkrétního obkladu?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz

 

SPR velkoformátová dlažba imitující kámen

Zajímá vás cena konkrétního obkladu?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz

 

HLEDÁTE LEVNOU ALE POŘÁD ZNAČKOVOU DLAŽBU?

Navštivte sortiment výrobce SAIME

www.saime.cz