CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU KAMENE ?

  • VYBÍREJTE Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY VĚRNÝCH KAMENŮ
  • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR a SR
  • ZAJÍMÁ VÁS CENA NEBO ROZMĚRY?
  • KONTAKTUJTE NÁS : + 420 774 036 126
  • JSME TU PRO VÁS I NA ONLINE CHATU !

DLAŽBA - VZHLED KAMENE

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba imitace kamene vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, kameny s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, vzhledy pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor. V nabídce řady dlažby pro mix formátů v ploše.

 

DLAŽBA BRAV ENGULFING WELLNESS

Dlažba v rozměru 75 x 150 a 75 x 75 cm. Střídající se kresba a plastický efekt napomáhají vytvořít dokonalý přírodní vzhled této dlažby. 

Dlažba imitující do koupelny imitující mramamor

Kombinace matu a lesku v praxi. Na stěně formát obkladu 40 x 80 cm. Na podlaze dlažba 75 x 150 cm. Nebo je možné všude (i na stěny) použít dlažbu v rozměru 75 x 150 cm.

OBKLAD M STONE WELLNES

 

Hladký keramický obklad pro stěny v rozměru 40 x 80 cm a 50 x 110 cm je perfektní na údržbu a přitom si stále zachovává efekt kamenného povrchu. Materiál je určený pro snadné vrtání.

DLAŽBA BRAVE INCISIVE CONVIVIALITY

Rozměr dlažby 75 x 150 cm, 75 x 75 cm, 45 x 90 nebo i 60 x 60 cm. Dlažba je mrazuvzdorná.

DLAŽBA BRAV EXQUISITE HOSPITALITY

Dlažbu Brav vám můžeme vhodně nakombinovat s 3D dekory a vytvořit tak unikátní prostředí.

DLAŽBA TRUST ATMOSFERA

Čtyři barevné varianty. Formát dlažby až do velikosti 75 x 150 cm.

DLAŽBA CORNER 

 

 

Série nabízí celkem čtyři odstíny dlažby a 3 formáty z nichř největší je 75 x 150 cm.

DLAŽBA ZERO DESIGN

 

DLAŽBA ACUSTIC

 

Napište nám ihned 

Zajímá vás cena konkrétní dlažby?

Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna či kuchyň musí být absolutně dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby.

Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno omývají a udržují. 

 Kontaktujte nás! Dohodněte si schůzku a objednejte si nádherné obklady - dlažby, pro svůj osobitý, moderní interiér právě nyní!