Keramické dlažby do Interiéru imitace kamene

CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU KAMENE ?

  • DESIGNOVÉ ITALSKÉ VELKOFORMÁTOVÉ DLAŽBY VE VZHLEDU KAMENE
  • KONTAKT : +420 608 736 126
  • ATELIER

NORD 60 x 120 / 120 x 120

DLAŽBA BRAV

 

DLAŽBA GESSO

SILVER - STONE

DLAŽBA ZONE

 

DLAŽBA STONE WELLNESS

Dlažba BRAV ENGULFING WELLNESS imitující kámen
Dlažba v rozměru 75 x 150 a 75 x 75 cm. Střídající se kresba a plastický efekt napomáhají vytvořít dokonalý přírodní vzhled této dlažby. 

DLAŽBA D COVER 10

PROČ KOUPIT DLAŽBU V RIVESTI

  • jsme 12 let v oboru designové dlažby
  • nabízíme značkové dlažby z EU od výrobců s certifikáty kvality výroby 
  • dlažby RIVESTI jsou určeny pro pokládku na minimální spáry = 2 mm
  • keramika je přírodní a nejvhodnější materiál pro systém podlahového topení
  • kompletní projekty staveb řešíme na místě
  • dovoz v ČR a SR

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo zboží nacenit?

RIVESTI s.r.o.

Máte zájem o osobní jednání? Dohodněte si schůzku  !

Mějte přehled o novinkách v designu. Staňte se našimi FB fanoušky !

Chcete s námi komunikovat ihned? Napište na Messenger !

 

POVRCH DLAŽBY RIVESTI

vybraných sérií dlažeb do interiéru, nabízíme originální povrch PROTECT, což je exkluzivní antibakteriální technologie, která je výsledkem partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví. 
 
Jedná se o účinný antibakteriální štít zabudovaný do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který se nemění ani opotřebením ani klimatickými podmínkami. 
 
Povrch PROTECT - je určený pro zdravý a bezpečný život ve vaší domácnosti. Rádi vám poradíme, u které série získáte tento povrch.

DLAŽBA - VZHLED KAMENE

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba imitace kamene vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, kameny s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, vzhledy pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor. V nabídce řady dlažby pro mix formátů v ploše.

 

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna či kuchyň musí být absolutně dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby.

Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno omývají a udržují. 

 Kontaktujte nás! Dohodněte si schůzku a objednejte si nádherné obklady - dlažby, pro svůj osobitý, moderní interiér právě nyní!