Keramické dlažby imitace kamene

CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU KAMENE ?

 • VYBÍREJTE Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY DLAŽBY VE VZHLEDU KAMENE
 • VELKOFORMÁTOVÉ KERAMICKÉ DLAŽBY
 • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR
 • KONTAKT : +420 774 036 126
 • ATELIER
 • JSME PRO VÁS I NA MESSENGERU !

POVRCH DLAŽBY RIVESTI

vybraných sérií dlažeb do interiéru, nabízíme originální povrch PROTECT, což je exkluzivní antibakteriální technologie, která je výsledkem partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví. 
 
Jedná se o účinný antibakteriální štít zabudovaný do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který se nemění ani opotřebením ani klimatickými podmínkami. 
 
Povrch PROTECT - je určený pro zdravý a bezpečný život ve vaší domácnosti. Rádi vám poradíme, u které série získáte tento povrch.

DLAŽBA GESSO

DLAŽBA PM STONE 90 x 90

DLAŽBA ZONE

 

DLAŽBA BRAV ENGULFING WELLNESS

Dlažba BRAV ENGULFING WELLNESS imitující kámen
Dlažba v rozměru 75 x 150 a 75 x 75 cm. Střídající se kresba a plastický efekt napomáhají vytvořít dokonalý přírodní vzhled této dlažby. 

DLAŽBA BRAV INCISIVE CONVIVIALITY

Rozměr dlažby 75 x 150 cm, 75 x 75 cm, 45 x 90 nebo i 60 x 60 cm. Dlažba je mrazuvzdorná a bez obav ji můžete použít u krbu nebo na terase.

DLAŽBA DCOVER1

DLAŽBA NORSTON 120

Tradiční vzhled kamene ve formátech 90x90 a 120x120 cm. Také ve verzi lappato.

DLAŽBA RIV

 
Série dlažby SPRING nabízí celkem čtyři odstíny dlažby a 3 formáty, kdy největší rozměr dlažby  je velkoformát 75 x 150 cm.

PROČ KOUPIT DLAŽBU V RIVESTI

 • jsme 12 let v oboru designové dlažby
 • značkové dlažby z EU od výrobců s certifikáty kvality výroby 
 • dlažby RIVESTI jsou určeny pro pokládku na minimální spáry = 2 mm
 • nejvhodnější materiál pro systém podlahového topení
 • kompletní projekty staveb řešíme na místě
 • vypočítáme spotřebu dlažby včetně rezervy
 • dovoz v ČR a SR

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo zboží nacenit?

DLAŽBA - VZHLED KAMENE

Nechte přenést část přírody do Vašeho domova a vyberte si z naší nabídky keramických dlažeb a obkladů imitujících kámen. Keramická dlažba imitace kamene vyniká pro svou odolnost a originální vzhled. Tento typ dlažby můžete použít do kuchyně, ložnice, obývacího pokoje nebo do koupelny. Typický je rustikální povrch, netradiční zabarvení a kresba dlaždice či nerovný okraj. Vyrábí se obrazce ve více velikostech, ale ve stejném designu.

Můžete si vybrat z materiálů které připomínají např.břidlici, která je krásná na pohled , dále kvarcity, kameny s typickou žilnatostí a pestrobarevnou škálou, vzhledy pískovce odolné vůči mechanickému poškození nebo žulu, která je především pevná a hodí se do velmi namáhaných prostor. V nabídce řady dlažby pro mix formátů v ploše.

 

Luxusní výjmečnost italského stylu v kombinaci s praktičností

Vaše koupelna či kuchyň musí být absolutně dokonalé, a proto je bezpodmínečně nutné zajistit si ty nejkvalitnější a nejkrásnější obklady a dlažby.

Spolehněte se na jedinečnou kombinaci italské exkluzivity a šarmu s typickou moderní praktičností. Vždyť moderní a italský styl bydlení mají tolik společného: jednoduchost, tradiční a pravidelné tvary a linie, neutrální barvy a odstíny, zalíbení ve velkoformátových dlažbách a obkladech, které se snadno omývají a udržují. 

 Kontaktujte nás! Dohodněte si schůzku a objednejte si nádherné obklady - dlažby, pro svůj osobitý, moderní interiér právě nyní!