HLEDÁTE DLAŽBU V REÁLNÉM VZHLEDU DŘEVA DO INTERIÉRU?

  • DESIGNOVÉ VELKOFORMÁTOVÉ ITALSKÉ DLAŽBY VE VZHLEDU DŘEVA
  • KERAMIKA JE OSVĚDČENÝ PŘÍRODNÍ MATERIÁL PRO PODLAHOVÉ TOPENÍ
  • KONTAKT + 420 774 036 126
  • ATELIÉR

DLAŽBA H-WOOD 150 CM

Dlažba imitace dřeva H WOOD150
 

DLAŽBA EXE 150 CM - NOVINKA

Dlažba imitace dřeva EXE
 

DLAŽBA GOLD WOOD 20 x 120

DLAŽBA AX 20 x 90

Dlažba imitace dřeva 3D AX 

 

DALŠÍ INFORMACE  >

DLAŽBA NUA 30 x 120

DLAŽBA NUA imitace dřeva - ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH
 
 

DLAŽBA ROVERE 90 CM 

 

DALŠÍ INFORMACE  >

DLAŽBA FRUTTA 120 CM

 

ZEPTAT SE NA CENU       +420 774 036 126       studio@rivesti.cz

RIVESTI s.r.o.

Máte zájem o osobní jednání? Dohodněte si schůzku  !

Mějte přehled o novinkách v designu. Staňte se našimi FB fanoušky !

Chcete s námi komunikovat ihned? Napište na Messenger !

 

PROČ MÍT DLAŽBU IMITACE DŘEVA OD RIVESTI

  • Značkové velkoformátové keramické dlažby imitace dřeva od Rivesti, jsou luxusní materiál
  • Vybíráme pouze nejkrásnější dlažby s reálnou kresbou dřeva
  • Dlažba je již po desetiletí osvědčeným materiálem pro podlahové topení
  • Vybrané řady s integrovanou antibakteriální úpravou
  • Zapůjčíme vzorek pro vaši stavbu PRAHA, BRNO, OLOMOUC
  • V nabídce také dlažby ve vzhledu dřeva na terasy ZDE

VÍTE CO KUPUJETE ?

Naše vybrané italské dlažby imitace dřeva napodobují co nejvěrohodněji přírodní dřevo. Povrch není jen natištěný ale je zde patrná i struktura, jsou vidět i nahodilé barevné přechody, kresby suků, letokruhů apod. V Itálii a ve Španělsku je mnoho výrobců ale jen několik z nich, je těch NEJLEPŠÍCH, kteří splňují kvalitu výroby, lpí na designu a dodržují termíny výroby.

Do České republiky se dováží dlažba i ze zemí, pro které může být výroba velkých dlažeb technologicky náročná a tyto firmy navíc nemusí splňovat evropské certifikáty kvality. Umístit takovou dlažbu například na terasu, může mít nepříjemné následky.

Preferujeme celosvětově uznávané výrobce dlažeb s výrobou v sídle značky v Itálii, dodržujícími technickou kvalitu a ekologická pravidla výroby. Ptejte se vždy předem, odkud vaše dlažba pochází. Takové značky mají tyto certifikáty:

                          

Některé dlažby jsou probarvené i uvnitř dlaždice. 

Pokud by došlo k poškození tvrdých dlažeb vlivem pádu těžkého předmětu, je i pod povrchem podobný odstín jako na horní ploše a drobné poškození je tak méně patrné.

 Největší význam má ale tato úprava dlažby pro současný standard luxusních koupelen a to obkládaní bez lišt, kdy se hrany dlaždic zabrušují na tzv.kamenické rohy a je tím odkryta i běžně neviditelná část hran dlažby.

Jaké jsou trendy u dlažeb v imitaci dřeva ?

Můžete si vybrat z několika barevných provedení. Nabízíme vzory dřevěných latí nebo parket. Základní formáty jsou k dispozici od 90 do 180 cm délky. Všechny tyto dlažby jsou věrohodným příkladem masivních podlah. Dlažby je také možné kombinovat s jinými obklady. Dřevěné podlahy se hodí do každého stylu, domu, bytu, kanceláře, koupelny nebo na chalupu. Dnes je velmi oblíbený styl Provence nebo rustikální typ zařízení bytu. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Dlažby v imitaci dřeva jsou : téměř bezúdržbové, nejsou náchylné ke zničení vlivem působení vody a vlhkosti nebo od polití vínem. Jsou příjemné na dotek, nemusíte se bát poškození domácími mazlíčky, je možné je čistit chemicky, neobsahují ftaláty jako některé plastové podlahoviny.

DLAŽBA VE VZHLEDU DŘEVA

Nové trendy v nabídce dlažeb v imitaci dřeva

Většina zákazníků již zjistila, že nejlépe vypadá kresba dřeva ve formátu 120 až 150 cm délky, tedy velmi podobném rozměru, jako u skutečné dřevěné podlahy. V koupelnách stále pracujeme s rozměry o délce 90 cm. Na rozdíl od vinylu, který v typovém provedení bez spár připomíná plošné lino, je dlažba...

Dlažby ve vzhledu dřeva

Hitem posledních sezon jsou dlažby v imitaci dřeva. Seznamte se s keramickou dlažbou, kterou téměř nerozeznáte od skutečného dřeva.  Důležitá je velká nahodilost kresby, dodávaná značkovými výrobci v RIVESTI. Minimální spáry nechávají vyznít velký formát "prken", tak jako u...

Dlažby v imitaci dřeva od RIVESTI

Navštivte nás na studiu, a rádi Vám předvedeme další varianty dlažeb v imitaci dřeva.  Klademe důraz nejen na povrchové zpracování dlažby ale také na historii výrobku. Nenabízíme nejlevnější dlažby na trhu jako hobby markety, protože vyžadujeme značky se splněnými...