CHCETE MÍT DLAŽBU V DOKONALÉM VZHLEDU DŘEVA DO INTERIÉRU? 

 • VYBÍREJTE Z NAŠÍ PESTRÉ NABÍDKY VĚRNÝCH DŘEVIN
 • VYBERTE SI VZOREK DLAŽBY PRO CELÉ PODLAŽÍ VAŠEHO DOMU, KTERÝ CHCETE VIDĚT ŽIVĚ
 • NABÍZÍME ZNAČKOVÉ ITALSKÉ DLAŽBY DO INETRIÉRU I NA TERASY
 • KONTAKTUJTE NÁS : + 420 774 036 126
 • MESSENGER CHAT
 • KONTAKT

MODERNÍ DLAŽBY IMITACE DŘEVA RIVESTI

 

PROČ MÍT DLAŽBU OD RIVESTI

 • Velkoformátová dlažba je luxusní materiál 
 • Formáty od 90 - 120 - 150 - 180 cm délky  
 • Standardem jsou v RIVESTI tzv. retifikované dlažby
 • Možnost využití podlahového systému topení od RIVESTI - komplexní dodávka
 • Zdravotní hledisko keramiky oproti plastovým podlahám
 • Dlažby na terasy v odkaze zde
 • Dodání celá ČR

NUA - NOVINKA 2019

 
 

ANTIBAKTERIÁLNÍ POVRCH DLAŽEB RIVESTI

U vybraných sérií dlažeb do interiéru, nabízíme originální povrch PROTECT, což je exkluzivní antibakteriální technologie, která je výsledkem partnerství výrobců se společností Microban, světovým lídrem v tomto odvětví. 
 
Jedná se o účinný antibakteriální štít zabudovaný do keramického výrobku, který následně eliminuje až 99,9% bakterií z povrchu. Výsledkem je TRVALE chráněný povrch s vysokou hygienickou funkčností, který se nemění ani opotřebením ani klimatickými podmínkami. 
 
Povrch PROTECT - je určený pro zdravý a bezpečný život ve vaší domácnosti. Rádi vám poradíme, u které série získáte tento povrch.

DLAŽBA H WOOD - NOVINKA 2019

 

3D DLAŽBA AX

 

 

INFORMACE  >

DLAŽBA EXE - NOVINKA 2019

NORD

 
 

DLAŽBA E - PRO 

 

INFORMACE  >

3D DLAŽBA ARB

 

INFORMACE  >

3D DLAŽBA NES

 

INFORMACE  > 

DLAŽBA NOD

 

INFORMACE  >

DLAŽBA ULIVO

 

INFORMACE  >

DLAŽBA BASIC LEGEND

Dlažba imitace dřeva BASIC LEGEND
 

INFORMACE  > 

BASIC ALPE

 

DALŠÍ DLAŽBY V IMITACI DŘEVA

 

CHCI VIDĚT DALŠÍ SÉRIE  > ( 5 )

 

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo dlažbu nacenit?

VÍTE CO KUPUJETE ?

Naše vybrané italské dlažby napodobují co nejvěrohodněji přírodní dřevo. Povrch není jen natištěný ale je zde patrná i struktura, jsou vidět i nahodilé barevné přechody, kresby suků, letokruhů apod. V Itálii a ve Španělsku je mnoho výrobců ale jen několik z nich, je těch NEJLEPŠÍCH, kteří splňují kvalitu výroby, lpí na designu a dodržují termíny výroby.

 Do České republiky se dováží dlažba i ze zemí, pro které může být výroba velkých dlažeb technologicky náročná a tyto firmy navíc nemusí splňovat evropské certifikáty kvality. Umístit takovou dlažbu například na terasu, může mít nepříjemné následky.

Preferujeme celosvětově uznávané výrobce dlažeb s výrobou v sídle značky v Itálii, dodržujícími technickou kvalitu a ekologická pravidla výroby. Ptejte se vždy předem, odkud vaše dlažba pochází. Takové značky mají tyto certifikáty:

                          

Některé dlažby jsou probarvené i uvnitř dlaždice. 

Pokud by došlo k poškození tvrdých dlažeb vlivem pádu těžkého předmětu, je i pod povrchem podobný odstín jako na horní ploše a drobné poškození je tak méně patrné.

 Největší význam má ale tato úprava dlažby pro současný standard luxusních koupelen a to obkládaní bez lišt, kdy se hrany dlaždic zabrušují na tzv.kamenické rohy a je tím odkryta i běžně neviditelná část hran dlažby.

Jaké jsou trendy u dlažeb v imitaci dřeva ?

Můžete si vybrat z několika barevných provedení. Nabízíme vzory dřevěných latí nebo parket. Základní formáty jsou k dispozici od 90 do 180 cm délky. Všechny tyto dlažby jsou věrohodným příkladem masivních podlah. Dlažby je také možné kombinovat s jinými obklady. Dřevěné podlahy se hodí do každého stylu, domu, bytu, kanceláře, koupelny nebo na chalupu. Dnes je velmi oblíbený styl Provence nebo rustikální typ zařízení bytu. Záleží jen na Vás, co si vyberete.

Dlažby v imitaci dřeva jsou : téměř bezúdržbové, nejsou náchylné ke zničení vlivem působení vody a vlhkosti nebo od polití vínem. Jsou příjemné na dotek, nemusíte se bát poškození domácími mazlíčky, je možné je čistit chemicky, neobsahují ftaláty jako některé plastové podlahoviny.

DLAŽBA VE VZHLEDU DŘEVA

Nové trendy v nabídce dlažeb v imitaci dřeva

Většina zákazníků již zjistila, že nejlépe vypadá kresba dřeva ve formátu 120 až 150 cm délky, tedy velmi podobném rozměru, jako u skutečné dřevěné podlahy. V koupelnách stále pracujeme s rozměry o délce 90 cm. Na rozdíl od vinylu, který v typovém provedení bez spár připomíná plošné lino, je dlažba bezpečnou jistotou pro podlahové topení ale i okrasou prostor, kdy necháte vyniknout rozměr maxi formátu. To, spolu s 3d efektem našich dlažeb, ještě více napomáhá k podobnosti se skutečným dřevem.

Dlažby ve vzhledu dřeva

Hitem posledních sezon jsou dlažby v imitaci dřeva. Seznamte se s keramickou dlažbou, kterou téměř nerozeznáte od skutečného dřeva.  Důležitá je velká nahodilost kresby, dodávaná značkovými výrobci v RIVESTI. Minimální spáry nechávají vyznít velký formát "prken", tak jako u skutečného dřeva. Dlažba pak v ploše nevypadá jako umělé "lino"   Noblesní italský styl Navíc strukturovaný povrch, oproti pouze potištěné dlažbě Viditelná kresba, suky, letokruhy i přechody Téměř nezničitelné Trendy barevné varianty Vzory latí i parket V létě příjemně chladí, v zimě propouští teplo z vytápění  Naše dlažby hravě zkombinujete s jinými obklady. Hodí se skvěle do moderního i rustikálního stylu, vytvoříte s nimi Provence i minimalistickou eleganci. Přijděte si k nám...

Dlažby v imitaci dřeva od RIVESTI

Navštivte nás na studiu, a rádi Vám předvedeme další varianty dlažeb v imitaci dřeva.  Klademe důraz nejen na povrchové zpracování dlažby ale také na historii výrobku. Nenabízíme nejlevnější dlažby na trhu jako hobby markety, protože vyžadujeme značky se splněnými podmínkami ekologické výroby, kvalitou a spolehlivostí výrobců.