Prosím, vybírejte KATEGORIE DLAŽEB z vysunovací nabídky nahoře 

 

Luxusní obklady a dlažby pro italskou moderní i rustikální koupelnu

Italské obklady a dlažby povýší koupelnu na luxusní perlu vašeho stylového bydlení, z níž budete nadšeni nejen vy, ale učarují také každé vaší návštěvě. Učiňte ze své koupelny nádhernou oázu pro očistu těla a regeneraci duše a vyberte si opravdu exkluzivní obklady a dlažby, v nichž se snoubí krása s kvalitou a odolností. Co vám v Rivesti nabízíme?

  • designové keramické obklady a dlažby v italském stylu

  • velkoformátové dlažby a netradiční řešení povrchových ploch

  • pouze originální sortiment, který v běžných obchodech nekoupíte

  • moderní i rustikální obklady a dlažby do koupelen a kuchyní

  • venkovní dlažby, na terasu, mozaiky

  • dlažby v imitaci dřeva, kamene i kovu

Vyberte si pro svou koupelnu to nejlepší. Italský styl, to znamená noblesa, jedinečnost, elegance a vytříbený smysl pro krásu, ale také funkčnost a komfort. Vyberte si z naší nabídky luxusních dlažeb a designových obkladů, nebo se obraťte na naše specialisty a nechejte se inspirovat našimi zkušenostmi i láskou k řemeslu. Kontaktujte nás právě dnes!

 

Obklady a dlažby, které vaší koupelně vtisknou charakter

 

Koupelna je nejintimnějším místem každého bydlení, a proto by měla vyjadřovat vaši jedinečnost a styl. Vybavte svou koupelnu obklady nebo dlažbou, které jí vtisknou charakter. Zvolíte dlažbu v elegantní bílé, nebo dynamické černé? Učarovaly vám jednoduché tvary a linie obkladů, nebo hledáte netradiční či lehce extravagantní motivy? Bude vaše koupelna minimalistická a moderní, nebo vás okouzlí svou rustikální noblesou pokaždé, když do ní vstoupíte?

  • rádi vám vytvoříme profesionální 3D návrh

  • instalaci provede naše montážní firma – perfektní výsledek zaručen

Jen žádnou průměrnost a zaměnitelnost – vaše koupelna musí být přeci naprosto perfektní! Zvolte ty nejkrásnější obklady a nejelegantnější dlažby.

Neváhejte a obraťte se na nás právě nyní!