ORIGINÁLNÍ VENKOVNÍ DLAŽBY

Originální venkovní dlažba pro moderní i retro styl bydlení

 

Krásné a pohodlné bydlení je jedním z předpokladů našeho spokojeného domova. Součástí bytů a domů jsou také balkony, lodžie, zahradní terasy, dekorativní i funkční chodníčky, parkovací vjezdy a jejich kvalitní povrch. Pokud dáváte přednost jedinečnému designu a preciznímu provedení před lacinou jednotvárností, jsou pro vás venkovní dlažby Rivesti, provedené ve vytříbeném italském stylu, jednoznačnou volbou.

Luxusní venkovní dlažba bude vaši jedinečnou vizitkou

Venkovní dlažba je tím prvním, co vás bude vítat při příchodu domů a co uvidí i každý váš milý host. Proto nedělejte kompromisy – váš skvělý dům si přece zaslouží tu nejkrásnější venkovní dlažbu! Přední dodavatel luxusních italských obkladů a dlažeb Rivesti se tradičně zaměřuje především na špičkové materiály a designová řešení, která v běžných obchodech a stavebních řetězcích nedostanete. Vyberte si z bohaté nabídky:

Ať už hledáte minimalistické, funkcionalistické nebo klasické řešení venkovního povrchu, rozmanitý sortiment moderních i rustikálních dlažeb Rivesti vás jednoznačně nadchne. pořiďte si originální, vysoce funkční a odolnou dlažbu již dnes!

Venkovní dlažby od Rivesti odolávají žáru i mrazu a zůstanou krásné dlouhá léta

U venkovních povrchů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. Exteriérová dlažba musí být pevná, odolná, mrazuvzdorná a protiskluzová, s téměř nulovou nasákovostí. V široké nabídce Rivesti naleznete nejvýznamnější výrobce dlažeb a obkladů MARCA CORONA, a mnoho dalších. Prohlédněte si pestrou paletu nejkvalitnějších dlažeb skladem, kterou pro vás pravidelně doplňujeme o nové série. Dlažbu vybranou pro terasu skvěle využijete také pro dekorace fasády či v interiéru. Neváhejte a kontaktujte nás právě nyní!

Rádi vás také přivítáme osobně. Navštivte naše zákaznické studio v Olomouci, kde vám rádi poskytneme odborné poradenství, vytvoříme profesionální 3D návrh a zajistíme kompletní instalaci, provedenou naší špičkovou montážní firmou. 

Těšíme se na vás!