HLEDÁTE DESIGNOVÉ KOUSKY PRO VAŠI KOUPELNU ? NAJDETE JE V RIVESTI !

  • LUXUSNÍ PROVEDENÍ KOUPELNOVÝCH BATERIÍ
  • ITALSKÝ DESIGN A MODERNÍ TECHNOLOGIE
  • STROPNÍ SPRCHY S OSVĚTLENÍM
  • HLEDÁTE-LI OSOBITÝ DESIGN PRO VAŠI KOUPELNU, NAVŠTIVTE NÁS
  • KONTAKT: +420 774 036 126

3D DESIGN BATERIE 

DESIGNOVÉ KOUPELNOVÉ BATERIE V RIVESTI 

Dodejte do své koupelny originální prvek v podobě netradičních vodovodních baterií!

Vodovodní baterie je nejen nezbytným, ale zároveň také nejdůležitějším koupelnovým prvkem, který sjednocuje vzhled vaší koupelny a dotváří tak celkový dojem z tohoto prostoru. Výběr koupelnové baterie byste tedy neměli nikdy podceňovat. Kromě vhodně zvoleného designu, by však měla splňovat také další požadavky, jako je vysoká kvalita a funkčnost. Moderní koupelna by měla být sladěna i včetně detailů. RIVESTI dodává baterie s různými povrchovými úpravami. Designové kousky od 14.000 Kč.

BATERIE R-EVO

 
      
 

K - DESIGN BATERIE

BATERIE DAVID ROCKWELL

Baterie David Rockwell 

Autorem kolekce je americký návrhář David Rockwell, který je znám svým dramatickým designem s důrazem na velkolepost. Po pečlivém výběru materiálů a barev vznikla impozantní série se spoustou jemných a elegantních industriálních detailů. I tak si baterie Inciso zachovávají mohutnou konstrukci těla baterie.

STROPNÍ SPRCHY

Jedno - dvoj i trojfunkční sptropní sprchy můžeme doplnit o chromoterapii.  

Připravujeme SPRCHOVÉ BATERIE HF

Připravujeme BATERIE ANE

BATERIE EQ

Jedinečný Originál. Vyberte si jinou barvu těla a jinou barvu ovladací páky podle toho jak navazují tyto barvy na obklady...

BATERIE GOC

 

Ucelený koncept luxusní koupelny od jedné značky včetně vany, baterií i umyvadel.

BATERIE EMPORIO DESIGN

Filosofie kolekce Emporio je nabídnout zákazníkům cenově dostupné baterie a doplňky, avšak bez snížení požadavků na design a kvalitu produktů. Emporio je inspirováno italskou módní konfekcí, která je perfektní kombinací krásy a funkčnosti.

 

EMPORIO VIA M

 

EMPORIO VIA T

EMPORIO SHOWER

O kolekci Emporio

Kolekce Emporio je výsledkem optimalizace výrobních procesů na takovou úroveň, díky níž se může výrobce pyšnit nulovým ekologickým dopadem v rámci továrny.

Že to výrobce myslí s láskou k životnímu prostředí opravdu vážně potvrzuje i tzv. ekologická technologie vybraných baterií Emporio, u kterých páka směšovače ve středové poloze pouští pouze studenou vodu, čímž eliminuje aktivaci kotle a následnou spotřebu energie.

KUCHYŇSKÉ BATERIE DESIGN

3D DESIGN

MECHANICA

ZEPTAT SE

Chcete poradit nebo zboží nacenit?

Bílé a Černé baterie

V nabídce RIVESTI jsou černé a bílé baterie v ucelených řadách. To znamená, že baterie ve stejné sérii bude například dostupná jak v provedení bílá umyvadlová baterie, tak i bílá sprchová nebo bílá bidetová baterie. Taktéž můžete mít ucelenou řadu v povrchové upravě : matná černá - například kompletní černá sprchová podomítková baterie včetně hlavové sprchy. Obzvláště praktický typ povrchové úpravy je vždy bílá barva baterie, černá je zase více elegantní.

Základní Koupelnové baterie

Nabízíme také umyvadlové, sprchové, vanové a bidetové baterie od německých výrobců HANSA a KLUDI, kteří jsou známi svými kvalitními, moderními a praktickými produkty v oblasti koupelnových a kuchyňských baterií. 

Vždy nám záleží na tom, abyste u nás byli maximálně spokojeni, proto nás neváhejte kdykoliv poprosit o radu s výběrem vaší nové koupelnové baterie.

Navštivte nás také přímo v našem studiu, kde s vámi rádi probereme všechna možná řešení, která budou splňovat vaše požadavky nejen po estetické, ale také funkční stránce.  

VLASTNOSTI KOUPELNOVÝCH BATERIÍ RIVESTI

Vnější zabezpečení

V průběhu sprchování/koupání zabraňuje speciální těsnění prostupu vody do...

Nízká hlučnost

Technologie silikonového systému umožňuje přitékající vodu a její vibrace zjemňovat a redukovat tak...

Kontrola a čištění

Po instalaci produktů je možné systém otestovat a případně vyčistit. Dle regulace musí být...

Bezpečnostní ventil

Speciální řady hlavových sprch jsou vybaveny revolučním bezpečnostním...

Vnitřní zabezpečení

Technologie zabezpečení podomítkového tělesa a k němu příslušných externích částí je jedním z...