MODERNÍ KOUPELNOVÉ BATERIE

 

STROPNÍ SPRCHY

RE DESIGN

GOCCIA

ISPA

 

EQ

ELEGANZA

ART 

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Volejte 774 036 126

studio@rivesti.cz

HIM DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

AGUABLU DESIGN BY BARBARA SORDINA

JINGLE DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

ON DESIGN NESPOLI E NOVARA

SIMPLY DESIGN BY MATTEO THUN E ANTONIO RODRIGUEZ

BAREVNÉ BATERIE VÝROBA 30 dnů

 

BLACK & WHITE & ROSE

SAVOIR design by Matteo Thun e Antonio Rodriguez

BELLAGIO design by Matteo Thun e Antonio Rodriguez

ISY design by Matteo Thun e Antonio Rodriguez

 

WOSH DESIGN BY WILLIAM SAWAYA

AGORA DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Volejte 774 036 126

studio@rivesti.cz

FARAWAY DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

SOFT DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

DELFI MARIANELLI DESIGN

 

KUCHYŇSKÉ BATERIE

EXTRA SRCHOVÝ PROGRAM PLUS

SPRCHOVÝ PROGRAM

Zajímá vás cena konkrétního produktu?

Kontakt : 774 036 126

studio@rivesti.cz

Německé baterie Hansa, Kludi, Hansgrohe

Vodovodní baterie je nejen nezbytným, ale zároveň také nejdůležitějším koupelnovým prvkem, který sjednocuje vzhled vaší koupelny a dotváří tak celkový dojem z tohoto prostoru. Výběr koupelnové baterie byste tedy neměli nikdy podceňovat. Kromě vhodně zvoleného designu by však měla splňovat také další požadavky, jako je vysoká kvalita a funkčnost.

Nabízíme umyvadlové, sprchové, vanové a bidetové baterie od německých výrobců Hansa, Kludi, kteří jsou známi svými kvalitními, moderními a praktickými produkty v oblasti koupelnových a kuchyňských baterií a dalšího koupelnového příslušenství.

Vždy nám záleží na tom, abyste u nás byli maximálně spokojeni, proto nás neváhejte kdykoliv poprosit o radu s výběrem vaší nové koupelnové baterie.

Navštivte nás například přímo v našem studiu, kde s vámi rádi probereme všechna možná řešení, která budou splňovat vaše požadavky nejen po estetické, ale také funkční stránce.  

 

ALESSI HANSA SKLADEM

MODERNÍ ELEKTRONICKÉ BATERIE HANSA

Zajímá Vás cena konkrétního výrobku?

Volejte RIVESTI  

774 036 126

studio@rivesti.cz

DOTYKOVÉ SPRCHOVÉ BATERIE OD TRES

 

SHOWER TECHNOLOGY®: 

Revoluce ve sprchování

Díky této elektronické termostatické baterii si užijete bezstarostného sprchování. Na dotykovém digitálním panelu si můžete snadno a přehledně naprogramovat teplotu a průtok vody a vytvořit si tak jedinečný osobní zážitek. Díky přehlednému ovládacímu panelu uživatel snadno porozumí ovládání zařízení, neboť rychle pochopí způsob jeho fungování.

Nejnovější verze tohoto výrobku byla vytvořena tak, aby zvýšila potěšení a klid při chvilce sprchování. Bohatý výběr možností (stropní či nástěnná kropítka, kulatý či hranatý design), dodávajících koupelně jak střídmost tak i mnohoúčelnost, slučuje technologii s designem pro nový zážitek při sprchování.

Neobyčejná baterie se snadnou montáží
Mechanismus tohoto výrobku lze instalovat ve vzdálenosti 5 nebo 10 m od sprchy, což ho umožňuje umístit do jakékoli části obydlí, např. na terasu, do komory či do místnosti s pračkou, a to pouze do sníženého stropu.

Díky minimálním nárokům na instalaci a snadné a rychlé montáži uspokojuje tento výrobek instalatéry při renovacích koupelen nebo výměnách van za sprchové kouty. Odpadají totiž problémy se sutí, téměř nedochází k nepříjemnému rušení sousedů, mizí potíže s družstvem či společenstvím vlastníků, s povoleními atd. Jedna ze snadných možností by byla zrušit stávající instalaci a nové obklady klást na staré pomocí produktů zaručujících dokonalé přilnutí, jako jsou lepicí pasty a nátěry.

ELEKTRONICKÉ SPRCHOVÉ SESTAVY