KOUPELNOVÉ BATERIE 

RIVESTI DESIGNOVÉ BATERIE

Vodovodní baterie je nejen nezbytným, ale zároveň také nejdůležitějším koupelnovým prvkem, který sjednocuje vzhled vaší koupelny a dotváří tak celkový dojem z tohoto prostoru. Výběr koupelnové baterie byste tedy neměli nikdy podceňovat. Kromě vhodně zvoleného designu by však měla splňovat také další požadavky, jako je vysoká kvalita a funkčnost.
 

 

STROPNÍ SPRCHY

RE DESIGN

EQ

Zajímá vás cena konkrétního produktu?

Kontakt : 774 036 126

studio@rivesti.cz

GOC

SPA

 

ELEGANZ

inciso

INCISO 

Autorem kolekce Inciso je americký návrhář David Rockwell, který je znám svým dramatickým designem s důrazem na velkolepost. Po pečlivém výběru materiálů a barev vznikla impozantní série se spoustou jemných a elegantních industriálních detailů.

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Volejte 774 036 126

studio@rivesti.cz

EMPORIO DESIGN

VIA 

 

VIA TORTONA

VIA BAGUTTA

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Volejte 774 036 126

studio@rivesti.cz

VIA SOLFERINO

CORSO VENEZIA

 
 

EMPORIO SHOWER

Bezpečnostní ventil

Speciální řady hlavových sprch jsou vybaveny revolučním bezpečnostním systémem.

 
Nečistoty a usazeniny, které se ve vodovodním systému vyskytují, se mohou během používání dostat až do silikonových trysek a ucpat je. V systému o cca 3 barovém tlaku se začne kumulovat velké množství energie.
 

Díky nové bezpečnostní technologii při 50% zanesení trysek začne voda odtékat dvěma speciálními otvory, aby se zmenšil přetlak uvnitř hlavové sprchy. Zároveň tak upozorňuje uživatele na nutnou údržbu, která je velice snadná díky speciální čisticí sadě, kterou obdrží zákazník zdarma při koupi produktu. Jakmile se tlak uvnitř hlavové sprchy opět vrátí do normálních hodnot, bezpečnostní systémové otvory se samy uzavřou.

 

Vnitřní zabezpečení

Technologie zabezpečení podomítkového tělesa a k němu příslušných externích částí je jedním z prioritních prvků, na kterém si zakládáme. 

 

Zamezuje rozptýlení vody uvnitř stěny, což zamezuje také vnější infiltrací. Jak na výstupech, tak na vstupech mají podomítková tělesa speciální těsnění, která udrží veškerou vodu uvnitř tělesa a zabrání tak potenciálnímu protékání vody ven do stěny. Zákazník však zjistí, že k protékání, potažmo k nějakému problému, dochází díky speciálním odtokům pod externí částí. Takže v případě protékání se voda dostane ven z tělesa, aniž by zasáhla zeď a způsobila tak rozsáhlé škody.

 

Vnější zabezpečení

V průběhu sprchování/koupání zabraňuje speciální těsnění prostupu vody do tělesa. 

 

Voda, která stéká po stěně, nemůže proniknout dovnitř díky sofistikovaným inovacím, které udrží vodu mimo krycí desku. Díky těmto bezpečnostním prvkům se tyto baterie dodávají do hotelů a velkých budov.

 

Nízká hlučnost

Technologie silikonového systému umožňuje přitékající vodu a její vibrace zjemňovat a redukovat tak hluk v průměru o 30 až 40 %

Dvě zařízení umístěná poblíž kartuše umožňují snížení hluku protékající vody. Průtok vody v hadicích, změny tlaku a průtoku, to vše se kumuluje v podobě hluku v podomítkových částech. Technologie silikonového systému umožňuje přitékající vodu a její vibrace zjemňovat a redukovat tak hluk v průměru o 30 až 40 %

Systém proti zpětnému toku vody

Jedná se o komplexní systém zabraňující kontaminaci čisté vody znečištěnou v distribuční síti. 

Zařízení, které vyhovuje normě o prevenci znečištění pitné vody uvnitř budov zpětným proudem. Zpětný tok vody v systému může nastat v důsledku částečného poklesu tlaku, provozem pomocného čerpadla, nadměrnou spotřebou v jedné části systému nebo například vodou odebranou v nouzi požárním hydrantem.

 

Typy zařízení, ve kterých lze instalovat ventil proti zpětnému toku:

  • Vanová směšovací baterie s ruční sprchou
  • Vanová směšovací baterie s připojením ruční sprchy pod okrajem vany

Kontrola a čištění

Po instalaci produktů je možné systém otestovat a případně vyčistit.

Dle regulace musí být instalatérovi umožněno provádět jednoduché operace pro otestování systému. Funkční komponenty, jako jsou kartuše, filtry nebo přepínače, nejsou již součástí podomítkových těles. Na podomítkových součástech jsou nainstalována víčka, díky nimž lze jednoduše natlakovat systém a vnitřní části, které je třeba vyčistit, aniž by došlo k poškození jakékoliv jemné součástky.

HIM DESIGN LUDOVICA + ROBERTO PALOMBA

AGUABLU DESIGN BY BARBARA SORDINA

ON DESIGN NESPOLI E NOVARA

SIMPLY DESIGN BY MATTEO THUN E ANTONIO RODRIGUEZ

BELLAGIO design by Matteo Thun e Antonio Rodriguez

ZAJÍMÁ VÁS CENA KONKRÉTNÍHO VÝROBKU?

Volejte 774 036 126

studio@rivesti.cz

DELFI MARIANELLI DESIGN

 

SPRCHOVÝ PROGRAM

Koupelnové baterie

Nabízíme umyvadlové, sprchové, vanové a bidetové baterie od německých výrobců Hansa, Kludi, kteří jsou známi svými kvalitními, moderními a praktickými produkty v oblasti koupelnových a kuchyňských baterií a dalšího koupelnového příslušenství. Na vyžádání dodáme "e-shopové" produkty, jako jsou značky HANSGROHE a GROHE.

Vždy nám záleží na tom, abyste u nás byli maximálně spokojeni, proto nás neváhejte kdykoliv poprosit o radu s výběrem vaší nové koupelnové baterie.

Navštivte nás například přímo v našem studiu, kde s vámi rádi probereme všechna možná řešení, která budou splňovat vaše požadavky nejen po estetické, ale také funkční stránce.  

 

ALESSI HANSA SENSE SKLADEM