Umyvadla a toalety pro designové koupelny

  • KERAMIKA PRO LUXUSNÍ KOUPELNY
  • CaT VÝROBKY JSOU DODÁVÁNY POUZE S OCHRANNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
  • UNIKÁTNÍ SYSTÉM SPLACHOVÁNÍ TOALET 
  • KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 036 126
  • ATELIER

OCENĚNÁ KERAMIKA

NEW Z

 

K SÉRII  >

PR

 

K SÉRII >

KERAMIKA SE ZLATEM

 

K SÉRII  >

KERAMIKA VE STŘÍBRNÉ BARVĚ

 

K SÉRII  >

PROZIONI

 

K SÉRII  >

TECHNOLOGIE SPLACHOVÁNÍ TOALET 

UMYVADLA A TOALETY V BARVĚ

 

K SÉRII  >

DESIGN

PŘESNÁ VÝROBA 

Keramika CaT od RIVESTI bez nerovností 

Inovace splachování toalet

Přinášíme skvělé nápady, nad jejichž jednoduchostí a dokonalostí úžasnete. Znáte náš nejnovější a revoluční systém vířivého splachování TM? Budete nadšeni. 

Systém je vysoce komfortní oproti různým konkurenčím systémům bez oplachového okraje mísy, protože zde splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte. Nemusíte se také bát, že se voda dostane ven z mísy.

Nový systém vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. 

Keramika je vyráběna pouze s povrchovou úpravou

Jinde za příplatek, u nás v ceně výrobku. Všechny uvedené produkty dodáváme včetně povrchové úpravy. Cataglaze je vysoce odolná glazura aplikovaná na naši keramiku během výrobního procesu a finálně zapékaná při teplotě 1250°C. Povrchy keramiky s unikátní glazurou, jsou oproti tradičně ošetřeným povrchům dokonale hladké a zářivé, čímž se stávají odolnějšími vůči bakteriím a usazování vodního kamene a nečistot. 

Technologie

Hledání dokonalosti je pro výrobce vášní. Proto neustále investuje do nových technologií a co nejproduktivnější logistiky. Vyvinuli unikátní nano glazuru Cataglaze, která se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1250 ° C. Vzniká tak povrch, který je absolutně odolný, hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty.

Veškeré výrobní procesy námi dodávané keramiky pro koupelny, jsou vysoce automatizované. Například lití, dokončovací a manipulační operace jsou prováděny výhradně pomocí robotických systémů nejnovější generace.


 

EKOLOGIE

MYSLÍME ZELENĚ - To je hlavní motto. A co to znamená v praxi? Snižujeme spotřebu energie a v maximální míře eliminujeme dopady na životní prostředí ve všech fázích našeho výrobního cyklu. Používáme nejkvalitnější netoxické materiály, omezujeme hlučnost našich provozů a naše energetické potřeby pokryje více než 25% vlastní solární elektrárna.

Zlepšujeme pracovní prostředí našim lidem, zabíráme méně místa, recyklujeme vodu i veškerý odpad, protože tu pro vás chceme být minimálně dalších 50let.

Historie

Dlouholeté zkušenosti, četná mezinárodní uznání a skvělé reference, to jsou důvody, proč je výrobce už řadu let špičkou ve svém oboru.

FILOZOFIE

Více než 50 let zkoumáme, zdokonalujeme a učíme se být nejlepší. Filozofií výrobce je špičková kvalita při zachování maximálních úspor energií. Snažíme se neplýtvat na všech stupních výroby. Každý z našich výrobků projde před vstupem na řadou testů a podrobných kontrol. Kvalita je pro nás samozřejmostí, bereme ji jako morální závazek.

 

DESIGN A ÚČEL

Používáme nejmodernější technologie, aby naše výrobky byly dokonale funkční. Využíváme skvělých nápadů našeho týmu, aby naše výrobky byly krásné. Citlivě promyšlený design je naší chloubou. Produkty jsou výjimečné nejen svojí kvalitou, ale i revolučními nápady a špičkovým designem. Když přijde skvělý nápad, dokonale funkční, technologicky promyšlený a navíc designově krásný, sázíte na jistotu.