UMYVADLA A TOALETY PRO MODERNÍ KOUPELNY OD RIVESTI

  • CaT VÝROBKY JSOU DODÁVÁNY VŽDY S OCHRANNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU 
  • KERAMIKA MŮŽE BÝT V ZAJÍMAVÝCH BARVÁCH
  • POROVNEJTE SYSTÉM SPLACHOVÁNÍ TOALET
  • DOVOZ v ČR
  • KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 036 126
  • JSME TU PRO VÁS I NA ONLINE CHATU !

 

KERAMIKA SE ZLATEM

 

K SÉRII  >

KERAMIKA VE STŘÍBRNÉ BARVĚ

 

K SÉRII  >

GREEN

 

K SÉRII  >

PREMIUM

 

K SÉRII >

NEW ZERO

 

K SÉRII  >

PROIEZIONI

 

K SÉRII  >

WC A BIDETY

 

K SÉRII  >

UMYVADLA A TOALETY V BARVĚ

 

K SÉRII  >

Keramika je vyráběna pouze s povrchovou úpravou

Všechny uvedené produkty dodáváme včetně povrchové úpravy. Cataglaze je vysoce odolná glazura aplikovaná na naši keramiku během výrobního procesu a finálně zapékaná při teplotě 1250°C. Povrchy keramiky s glazurou Cataglaze jsou oproti tradičně ošetřeným povrchům dokonale hladké a zářivé, čímž se stávají odolnějšími vůči bakteriím a usazování vodního kamene a nečistot.

TECHNOLOGIE SPLACHOVÁNÍ TOALET "NEWFLUSH"

Inovace splachování toalet

Přinášíme skvělé nápady, nad jejichž jednoduchostí a dokonalostí úžasnete. Znáte náš nejnovější a revoluční systém vířivého splachování NEWFLUSHTM? Budete nadšeni. 

Systém NEWFLUSH/TM je navíc vysoce komfortní oproti konkurenčním systémům bez oplachového okraje, protože splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte. 

Nový systém vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. 

VÝROBA 

Technologie

Hledání dokonalosti je naší vášní. Proto neustále investujeme do nových technologií a co nejproduktivnější logistiky. Vyvinuli jsme unikátní nano glazuru Cataglaze, která se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1250 ° C. Vzniká tak povrch, který je absolutně odolný, hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty.

Veškeré výrobní procesy námi dodávané keramiky pro koupelny, jsou vysoce automatizované. Například lití, dokončovací a manipulační operace jsou prováděny výhradně pomocí robotických systémů nejnovější generace.


 

EKOLOGIE

MYSLÍME ZELENĚ - To je hlavní motto. A co to znamená v praxi? Snižujeme spotřebu energie a v maximální míře eliminujeme dopady na životní prostředí ve všech fázích našeho výrobního cyklu. Používáme nejkvalitnější netoxické materiály, omezujeme hlučnost našich provozů a naše energetické potřeby pokryje více než 25% vlastní solární elektrárna.

Zlepšujeme pracovní prostředí našim lidem, zabíráme méně místa, recyklujeme vodu i veškerý odpad, protože tu pro vás chceme být minimálně dalších 50let.

Historie

Dlouholeté zkušenosti, četná mezinárodní uznání a skvělé reference, to jsou důvody, proč je výrobce už řadu let špičkou ve svém oboru.

FILOZOFIE

Více než 50 let zkoumáme, zdokonalujeme a učíme se být nejlepší. Filozofií výrobce je špičková kvalita při zachování maximálních úspor energií. Snažíme se neplýtvat na všech stupních výroby. Každý z našich výrobků projde před vstupem na řadou testů a podrobných kontrol. Kvalita je pro nás samozřejmostí, bereme ji jako morální závazek.

 

DESIGN A ÚČEL

Používáme nejmodernější technologie, aby naše výrobky byly dokonale funkční. Využíváme skvělých nápadů našeho týmu, aby naše výrobky byly krásné. Citlivě promyšlený design je naší chloubou. Produkty jsou výjimečné nejen svojí kvalitou, ale i revolučními nápady a špičkovým designem. Když přijde skvělý nápad, dokonale funkční, technologicky promyšlený a navíc designově krásný, sázíte na jistotu.