Umyvadla a toalety pro designové koupelny

  • KERAMIKA CATALANO PRO LUXUSNÍ KOUPELNY
  • CaT VÝROBKY JSOU DODÁVÁNY POUZE S OCHRANNOU POVRCHOVOU ÚPRAVOU
  • UNIKÁTNÍ SYSTÉM SPLACHOVÁNÍ TOALET 
  • KONTAKT: +420 774 036 126
  • ATELIER

GOLD & SILVER

NEW Z

SÉRIE VERDE

antibakteriální úprava designové keramiky

VÝHODY KERAMIKY V RIVESTI

Jedná se o vylepšení glazury pomocí nanotechnologií. Tato nová glazura činí finální produkty ještě více odolnějšími vůči vodnímu kameni a usnadňuje zároveň jejich čištění. Má navíc silný antibakterální účinek, který je schopen zničit mikroby a bakterie. Účinnost nové glazury je zaručena přítomností iontů stříbra a titanu. Antibakteriální vlastnosti jsou certifikovány dle normy ISO 22196 a jejich účinnost se udává až 99,99%.

 

 

Stříbro a titan

Z dlouhodobého výzkumu prováděného v laboratořích výrobce se zrodilla glazura schopná účinně využívat chemické zvláštnosti částic stříbra a titanu. Díky těmto drahým kovům bylo možné vyvinout vysoce účinný kompozitní materiál charakterizovaný vynikajícími antibakteriálními vlastnostmi.

Větší lesk
 

Minimalizací drsnosti povrchu nové glazury se dosáhlo dokonalých odrazů světla. A ani postupem času díky hladkému povrchu nedojde k zakalení způsobenému usazováním zbytky vodního kamene.

 

Snadné a rychlé čištění

Běžné čištění je díky vlastnostem nové glazury účinnější a rychlejší. Menší úsilí pro vždy dokonalou keramiku.

TOALETY & BIDETY

TECHNOLOGIE SPLACHOVÁNÍ TOALET 

Inovace splachování toalet

Přinášíme skvělé nápady, nad jejichž jednoduchostí a dokonalostí úžasnete. 

Znáte náš nejnovější a revoluční systém vířivého splachování TM? Budete nadšeni. 

Systém je vysoce komfortní oproti různým konkurenčím systémům bez oplachového okraje mísy, protože zde splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte. Nemusíte se také bát, že se voda dostane ven z mísy.

Nový systém vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. 

Designová Keramika dodávaná v RIVESTI, je vyráběna pouze s povrchovou úpravou

Jinde za příplatek, u nás v ceně výrobku. Všechny uvedené produkty dodáváme včetně povrchové úpravy. Cataglaze je vysoce odolná glazura aplikovaná na naši keramiku během výrobního procesu a finálně zapékaná při teplotě 1250°C. Povrchy keramiky s unikátní glazurou, jsou oproti tradičně ošetřeným povrchům dokonale hladké a zářivé, čímž se stávají odolnějšími vůči bakteriím a usazování vodního kamene a nečistot. 

FUNKCE

Technologie

Hledání dokonalosti je pro výrobce vášní. Proto neustále investuje do nových technologií a co nejproduktivnější logistiky. Vyvinuli unikátní nano glazuru, která se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1250 ° C. Vzniká tak povrch, který je absolutně odolný, hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty.

Veškeré výrobní procesy námi dodávané keramiky pro koupelny, jsou vysoce automatizované. Například lití, dokončovací a manipulační operace jsou prováděny výhradně pomocí robotických systémů nejnovější generace.

EKOLOGIE

MYSLÍME ZELENĚ - To je hlavní motto. A co to znamená v praxi? Snižujeme spotřebu energie a v maximální míře eliminujeme dopady na životní prostředí ve všech fázích našeho výrobního cyklu. Používáme nejkvalitnější netoxické materiály, omezujeme hlučnost našich provozů a naše energetické potřeby pokryje více než 25% vlastní solární elektrárna.

Zlepšujeme pracovní prostředí našim lidem, zabíráme méně místa, recyklujeme vodu i veškerý odpad, protože tu pro vás chceme být minimálně dalších 50let.