DESIGN KERAMIKA CATALANO PRO MODERNÍ KOUPELNY 

Společnost Catalano, založená v roce 1967, je největším italským vývozcem sanitární keramiky, proslulé svojí kvalitou. Vše se vyrábí v podniku Fabrica di Roma. Na ploše 170.000mnajdete 70.000 mvýrobních a kancelářských prostor s 240 zaměstnanci. Díky nejmodernějším technologickým postupům a nové generaci vysoce produktivní techniky můžeme vyrábět ve špičkové kvalitě až 1.500 našich produktů za jediný den.

Dlouholeté zkušenosti, četná mezinárodní uznání a skvělé reference, to jsou důvody, proč je firma Catalano už řadu let špičkou ve svém oboru.

 

FILOZOFIE

Více než 50 let zkoumáme, zdokonalujeme a učíme se být nejlepší. Filozofií firmy Catalano je špičková kvalita při zachování maximálních úspor energií.

Snažíme se neplýtvat na všech stupních výroby. Každý z našich výrobků projde před vstupem na řadou testů a podrobných kontrol. Kvalita je pro nás samozřejmostí, bereme ji jako morální závazek.

DESIGN A ÚČEL

Používáme nejmodernější technologie, aby naše výrobky byly dokonale funkční. Využíváme skvělých nápadů našeho týmu, aby naše výrobky byly krásné. Citlivě promyšlený design je naší chloubou. Produkty značky Catalano jsou výjimečné nejen svojí kvalitou, ale i revolučními nápady a špičkovým designem. Když přijde skvělý nápad, dokonale funkční, technologicky promyšlený a navíc designově krásný, sázíte na jistotu. 

 

Inovace

Přinášíme skvělé nápady, nad jejichž jednoduchostí a dokonalostí užasnete. Znáte náš nejnovější a revoluční systém vířivého splachování NEWFLUSHTM? Budete nadšeni. Nový systém vás překvapí vysokou účinností při šetrné spotřebě vody. Oceníte, jak snadno a rychle můžete toaletu vyčistit. Žádný oplachový kruh ani jiné zbytečné záhyby. Systém NEWFLUSHTMfirmy Catalano je navíc vysoce komfortní, protože splachování toalety vířivým proudem vody téměř neuslyšíte. 

 

Technologie

Hledání dokonalosti je naší vášní. Proto neustále investujeme do nových technologií a co nejproduktivnější logistiky. Vyvinuli jsme unikátní nano glazuru Cataglaze, která se spojuje s keramickým tělem při teplotě 1250 ° C. Vzniká tak povrch, který je absolutně odolný, hladký, bez veškerých mikroskopických nerovností a neusazují se na něm žádné nečistoty.

Veškeré výrobní procesy ve firmě Catalano jsou vysoce automatizované. Například lití, dokončovací a manipulační operace jsou prováděny výhradně pomocí robotických systémů nejnovější generace.


 

EKOLOGIE

MYSLÍME ZELENĚ - To je hlavní motto firmy Catalano. A co to znamená v praxi? Snižujeme spotřebu energie a v maximální míře eliminujeme dopady na životní prostředí ve všech fázích našeho výrobního cyklu. Používáme nejkvalitnější netoxické materiály, omezujeme hlučnost našich provozů a naše energetické potřeby pokryje více než 25% vlastní solární elektrárna.

Zlepšujeme pracovní prostředí našim lidem, zabíráme méně místa, recyklujeme vodu i veškerý odpad, protože tu pro vás chceme být minimálně dalších 50let.