Vybavení do koupelen

Moderní koupelnu netvoří pouze její dlažby a obkladyKe krásným obkladům patří samozřejmě designové kousky umyvadel a keramiky nebo bateriíSvoji podstatnou roli hraje i koupelnový nábytek.

Zařiďte si s námi koupelnu přesně podle svého vkusu. 

Kromě jedinečných italských dlažeb a obkladů zajišťujeme také dodávku kompletního koupelnového vybavení. Všechny komponenty pro vás odebíráme od renomovaných dodavatelů. Nabízíme vybavení prvotřídních značek, jako jsou KERAMAG, CATALANO, HANSA, KLUDI, DURAVIT ad.

 sprchové kouty RIHO, HÜPPE, DUSCHOLUX, vany KALDEWEI a mnoho dalších. 

S návrhem vaší vysněné koupelny vám rádi pomůžeme. Na objednávku pro Vás zpracujeme 3D návrh, díky kterému si můžete svou koupelnu lépe představit.

Nemáte-li zatím žádnou představu, nevadí. Pomůžeme vám vymyslet ideální řešení přesně pro vaše prostory.

Následně se postaráme také o dodávku a dohodneme případně i profesionální montáž, která zajistí, že bude vaše nová koupelna plně funkční a dotažená do nejmenšího detailu. Koupelnu vždy vybírejte s dostatečným předstihem.

 

DESIGNOVÉ UMYVADLA PRO DOKONALOU KOUPELNU

   
 

VÍCE MODERNÍCH UMYVADEL

LUXUSNÍ KOUPELNOVÉ BATERIE 

    

VÍCE KOUPELNOVÝCH BATERIÍ

 

Moderní italský styl pro koupelny, to je RIVESTI!

Na základě svých dlouholetých zkušeností, představujeme sortiment netradičních moderních a velkoformátových obkladů a dlažeb, které nejsou nabízeny v běžných velkoobchodech s koupelnami a prodejnách stavebnin

ZAMĚŘUJEME SE NA LUXUSNÍ ITALSKÝ DESIGNkterý určuje trend i pro ostatní výrobce keramických materiálů. Italské obklady a dlažby jsou známé pro svůj prvotřídní vzhled a jsou vyhledávaným sortimentem pro obložení nejen koupelen po celém světě.

V našich návrzích koupelen a ostatních interiérů, vždy upřednostňujeme MINIMALISMUS FUNKCIONALISMUS. V naší činnosti je samozřejmě zahrnuto i zpracování 3D počítačových návrhů koupelen. Kompletní dodávky interiérů a rekonstrukce provádíme prostřednictvím odborné montážní firmy.

Pokud se rozhodnete navštívit studio v Olomouci, které je jen 10 minut od sjezdu z dálnice, ochotně Vám  poradíme s výběrem a najdeme nejvhodnější cenové i designové řešení pro Vaše prostory. Pro řešení koupelen počítejte s časem 1-2 hod. I z toho důvodu si zákazníky pro taková jednání objednáváme na konkrétní čas.