Vybavení do koupelen

Moderní koupelnu netvoří pouze její dlažby a obkladyKe krásným obkladům patří samozřejmě designové kousky umyvadel a keramiky nebo bateriíSvoji podstatnou roli hraje i koupelnový nábytek.

Zařiďte si s námi koupelnu přesně podle svého vkusu. 

Kromě jedinečných italských dlažeb a obkladů zajišťujeme také dodávku kompletního koupelnového vybavení.Všechny komponenty pro vás odebíráme od renomovaných dodavatelů. Nabízíme vybavení prvotřídních značek, jako jsou KERAMAG, HANSA, KLUDI, HANSGROHE, sprchové kouty RIHO, HÜPPE, KALDEWEI a mnoho dalších.

S návrhem vaší vysněné koupelny vám rádi pomůžeme. Na objednávku pro Vás zpracujeme 3D návrh, díky kterému si můžete svou koupelnu lépe představit.

Nemáte-li zatím žádnou představu, nevadí. Pomůžeme vám vymyslet ideální řešení přesně pro vaše prostory.

Následně se postaráme také o dodávku a dohodneme případně i profesionální montáž, která zajistí, že bude vaše nová koupelna plně funkční a dotažená do nejmenšího detailu. Koupelnu vždy vybírejte s dostatečným předstihem.

 

Produkty

                                                                      

DESIGNOVÉ PRVKY PRO DOKONALOU KOUPELNU

   

VÍCE MODERNÍCH UMYVADEL

LUXUSNÍ KOUPELNOVÉ BATERIE 

    

 

VÍCE KOUPELNOVÝCH BATERIÍ

 

Moderní italský i španělský styl pro koupelny, to je RIVESTI!

Na základě svých dlouholetých zkušeností, představujeme sortiment netradičních moderních a velkoformátových obkladů a dlažeb, které nejsou nabízeny v běžných velkoobchodech s koupelnami a prodejnách stavebnin

ZAMĚŘUJEME SE NA LUXUSNÍ ITALSKÝ DESIGNkterý určuje trend i pro ostatní výrobce keramických materiálů. Italské obklady a dlažby jsou známé pro svůj prvotřídní vzhled a jsou vyhledávaným sortimentem pro obložení nejen koupelen po celém světě.

V našich návrzích koupelen a ostatních interiérů, vždy upřednostňujeme MINIMALISMUS FUNKCIONALISMUS. V naší činnosti je samozřejmě zahrnuto i zpracování 3D počítačových návrhů koupelen. Kompletní dodávky interiérů a rekonstrukce provádíme prostřednictvím odborné montážní firmy.

Pokud se rozhodnete navštívit studio v Olomouci, které je jen 10 minut od sjezdu z dálnice, ochotně Vám  poradíme s výběrem a najdeme nejvhodnější cenové i designové řešení pro Vaše prostory. Pro řešení koupelen počítejte s časem 1-2 hod. I z toho důvodu si zákazníky pro taková jednání objednáváme na konkrétní čas.