DESIGNOVÉ UMYVADLA PRO DOKONALOU KOUPELNU 

 

VÍCE MODERNÍCH UMYVADEL

LUXUSNÍ KOUPELNOVÉ BATERIE 

VÍCE KOUPELNOVÝCH BATERIÍ

 

STYLOVÝ NÁBYTEK

Vybavení do koupelen

Moderní koupelny netvoří pouze dlažby a obkladyKe krásným obkladům patří samozřejmě designové kousky umyvadel a keramiky nebo bateriíSvoji podstatnou roli hraje i koupelnový nábytek.

Zařiďte si s námi koupelnu přesně podle svého vkusu. S návrhem vaší vysněné koupelny vám rádi pomůžeme. Na objednávku pro Vás následně zpracujeme 3D návrh, díky kterému si můžete svou koupelnu lépe představit.

Nemáte-li zatím žádnou představu, nevadí. Navštivte naše koupelnové studio. Pomůžeme vám vymyslet ideální řešení přesně pro vaše prostory.

Stylovou koupelnu začněte vždy plánovat s dostatečným předstihem. Doporučujeme se objednat, schůzka pro výběr koupelny zabere 1-2 hodiny času a je nutné mít půdorys se všmi rozměry.(i umístění dveří, oken, výšky, atd.) 

 

Moderní italský styl pro koupelny, to je RIVESTI!

Na základě svých dlouholetých zkušeností, představujeme sortiment netradičních moderních a velkoformátových obkladů a dlažeb, které nejsou nabízeny v běžných velkoobchodech s koupelnami a prodejnách stavebnin

ZAMĚŘUJEME SE NA LUXUSNÍ ITALSKÝ DESIGNkterý určuje trend i pro ostatní výrobce keramických materiálů. Italské obklady a dlažby jsou známé pro svůj prvotřídní vzhled a jsou vyhledávaným sortimentem pro obložení nejen koupelen po celém světě.

V našich návrzích koupelen a ostatních interiérů, vždy upřednostňujeme MINIMALISMUS FUNKCIONALISMUS. V naší činnosti je samozřejmě zahrnuto i zpracování 3D počítačových návrhů koupelen. Kompletní dodávky interiérů a rekonstrukce provádíme prostřednictvím odborné montážní firmy.

Pokud se rozhodnete navštívit studio v Olomouci, které je jen 10 minut od sjezdu z dálnice, ochotně Vám  poradíme s výběrem a najdeme nejvhodnější cenové i designové řešení pro Vaše prostory. Pro řešení koupelen počítejte s časem 1-2 hod. I z toho důvodu si zákazníky pro taková jednání objednáváme na konkrétní čas.

Kromě jedinečných italských dlažeb a obkladů zajišťujeme také dodávku kompletního koupelnového vybavení. Všechny komponenty pro vás odebíráme od renomovaných dodavatelů. Nabízíme vybavení prvotřídních značek, jako jsou KERAMAG, CATALANO, HANSA, KLUDI, DURAVIT ad.

 sprchové kouty RIHO, HÜPPE, DUSCHOLUX, dodáme vany KALDEWEI a mnoho dalších značek.