Italské velkoformátové obklady a dlažby v Olomouci

Návrhy moderních koupelen

Nejkrásnější koupelny jsou v italském stylu – to ví každý znalec i skutečný milovník vkusného a elegantního bydlení. Klíčem k pravé italské koupelně jsou stylové obklady a dlažby. Pokud hledáte opravdu luxusní koupelnu a bydlíte v blízkosti Olomouce, ale také Kroměříže, Přerova či Prostějova, nemůžete minout koupelnové studio Rivesti. Ty nejkrásnější obklady a dlažby od přednich italských designérů naleznete totiž právě u nás.

 

Obklady a dlažby od italských mistrů učiní z vaší koupelny ozdobu bydlení

 

Toužíte-li po opravdu skvostné koupelně, nemůžete se spokojit s obyčejnými povrchy. Obklady ani dlažby z běžných obchodů luxusní koupelnu prostě nikdy nevytvoří – je potřeba objednat to nejlepší zboží na trhu. Co znamená Rivesti pro váš domov a vaši koupelnu?

  • designové obklady a dlažby do koupelny i kuchyně

  • moderní i rustikální obklady, minimalistické i extravagantní styly

  • interiérové i venkovní dlažby

  • bezchybná montáž v naší režii, odborné konzultace a 3D návrhy

Vdechněte své koupelně pravou italskou noblesu a přijeďte se podívat do našeho studia v Olomouci. Značka Rivesti má vynikající zvuk nejen ve Zlínském kraji, ale rádi k nám jezdí také klienti z Brna a celé jižní, střední a východní Moravy. Kdo má vkus a touží po luxusní koupelně, míří do Rivesti pro ty nejkvalitnější obklady a dlažby – buďte mezi našimi spokojenými zákazníky také Vy!

 

Stylové obklady a koupelny v Olomouci vás čekají v RIVESTI

Jedinečná koupelna, do které se budete těšit a s níž se budete pyšnit. Špičkové materiály, precizní provedení a luxusní design.

 

  • Sortiment v běžných obchodech nedostupný

  • Italská noblesa nebo německá preciznost

  • 3D návrhy koupelen

  • Velkoformátové dlažby, nádherné imitace dřeva i dlažba ve vzhledu betonu

Jen žádnou uniformitu - vaše koupelna bude mít šmrnc a charakter. Přijďte se podívat do našeho showroomu v Olomouci a vyberte si koupelnu svých snů.

Elegantní umyvadla na desku

Koupelnový trend dneška, který hlavně ve větších koupelnách zaručí dostatek odkládacího místa. A nejen to. Především přepychová „designovka“, kterou bude obdivovat každá návštěva. Elegantní tvary a trendy barvy. A samozřejmě odborná montáž zdarma.

Koupelnový nábytek od německých mistrů

Luxusní a praktický koupelnový nábytek prestižních německých výrobců, vyhlášených precizním provedením a kvalitou materiálů: Keramag, Villeroy&Boch, Duravit a další. 

Exkluzivní sprchové kouty

Vyznavači zdravého sprchování ocení kvalitní sprchové kouty, vaničky i vanové zástěny německé výroby. Najdete zde dveře do niky, samostatně stojící skla s volným vstupem, rámové i bezrámové sprchové kouty, a také sklopné vanové zástěny. Přijďte k nám a společně vyladíme vaši koupelnu k dokonalosti!

Nádherné obklady a dlažby v italském stylu

Koupelnové obklady a dlažby z nejluxusnějších italských kolekcí. Rivesti pro vás připravil top výběr velkoformátových obkladů a dlažeb, elegantní i minimalistické mozaiky,  efektní dekory a mnoho dalšího. To vše za přijatelné ceny.

 

Pořiďte si osobitou koupelnu, z níž budete nadšení ještě za mnoho let. Přijďte si prohlédnout a osahat vaši novou koupelnu do Rivesti v Olomouci!