UPOZORNĚNÍ

Ve čtvrtek a pátek 10 - 11.10 je studio z technických důvodů uzavřeno. Budeme se na vás těšit opět v pondělí  14.10.2019.

RIVESTI ČESKÁ REPUBLIKA

INFORMACE A DOTAZY
Tel.: 774 036 126
studio@rivesti.cz
 
ATELIER 100 m2
Otevírací doba
Po - Pá / 9:00 - 17:00
So / 10:00 - 13:00 pro objednané
 
 
Slavonínská 61, 779 00 OLOMOUC
 
Dohodněte si schůzku na Vaší stavbě RD a bazénu v ČR.
 
Možnost dohodnutí schůzky pro výběr koupelen studio PRAHA - BRNO
 

ATELIER RIVESTI OLOMOUC

ATELIER OLOMOUC

Moderní dlažby

Pokud toužíte po opravdu stylové a elegantní koupelně, která bude vyjadřovat vaši osobitost i smysl pro delikátní krásu, je koupelnové studio v Olomouci místem, kde se splní vaše sny. Průměrnost, fádnost a zaměnitelnost zde nehledejte – sortiment z běžných stavebnin totiž vůbec nevedeme. 

Dotkněte se italské elegance

ravý italský luxus nestačí jen vidět na sebedokonalejší fotografii – ten musíte spatřit na vlastní oči, dotknout se ho, kochat se zblízka jeho dokonalostí a noblesou. Koupelnové studio Rivesti v Olomouci, vám umožní detailní seznámení s pravým italským designem. Přijeďte se podívat, jakou eleganci a esprit dokážou italské obklady a dlažby vdechnout koupelnám i jiným interiérům. Zažije v koupelnovém studiu, jak dokáže krásná a praktická koupelna,...

Výběr dlažby

Obklady a dlažby, jakož i veškeré další vybavení koupelen doporučujeme od předních italských designérů a představuje absolutní špičku v nabídce stylového bydlení.     minimalistické dlažby do interiéru,  obklady pro koupelny   venkovní dlažby na terasy na terče exkluzivní velkoformátové dlažby 3 x 1 a 1 x 1 metr německá designová umyvadla a koupelnový nábytek netradiční koupelnové baterie Rádi vám také...

Zákon o evidenci tržeb

RIVESTI s.r.o. - Zákon o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb.Podle zákona o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Zásady ochrany osobních údajů

Plné znění

Odkaz na Platné zásady společnosti RIVESTI s.r.o.

Provozovatel 

RIVESTI s.r.o.
Společnost je registrována pod spisovou značkou oddíl C, vložka 74468, vedeného u Krajského obchodního soudu v Brně. 
Bankovní spojení: Raiffeisen Bank,   č. ú.: 71 111 88 001/5500