RIVESTI ČESKÁ REPUBLIKA

KONTAKT

Tel.: +420 774 036 126

studio@rivesti.cz
 

Upozornění

Ve čtvrtek a v pátek 23.1 - 24.1.2020 bude studio z důvodu školení uzavřeno.

ATELIER OLOMOUC

RIVESTI s.r.o.

Slavonínská 61 

779 00 OLOMOUC
 
Otevírací doba :
Po - Pá / 9:00 - 18:00
Sobota / pro předem objednané
 
Potřebujete nás navštívit mimo standardní otevírací dobu ? Zavolejte nám. 
 
Dohodněte si schůzku pro výběr koupelen také pro showroom PRAHA a BRNO
Nabízíme technickou konzultaci k našemu sortimentu, přímo na Vaší stavbě v ČR.
 
V případě zájmu, o jednání na studiu, spojené s výběrem dlažeb a vybavením koupelen, vždy doporučujeme si dohodnout schůzku a rezervovat 1-2 hodiny času. Předem dohodnutá schůzka, znamená úsporu vašeho času.

ATELIER RIVESTI OLOMOUC

ATELIER OLOMOUC

Moderní dlažby

Pokud toužíte po opravdu stylové a elegantní koupelně, která bude vyjadřovat vaši osobitost i smysl pro delikátní krásu, je koupelnové studio v Olomouci místem, kde se splní vaše sny. Průměrnost, fádnost a zaměnitelnost zde nehledejte – sortiment z běžných stavebnin totiž vůbec nevedeme. 

Dotkněte se italské elegance

ravý italský luxus nestačí jen vidět na sebedokonalejší fotografii – ten musíte spatřit na vlastní oči, dotknout se ho, kochat se zblízka jeho dokonalostí a noblesou. Koupelnové studio Rivesti v Olomouci, vám umožní detailní seznámení s pravým italským designem. Přijeďte se podívat, jakou eleganci a esprit dokážou italské obklady a dlažby vdechnout koupelnám i jiným interiérům. Zažije v koupelnovém studiu, jak dokáže krásná a praktická koupelna,...

Výběr dlažby

Obklady a dlažby, jakož i veškeré další vybavení koupelen doporučujeme od předních italských designérů a představuje absolutní špičku v nabídce stylového bydlení.     minimalistické dlažby do interiéru,  obklady pro koupelny   venkovní dlažby na terasy na terče exkluzivní velkoformátové dlažby 3 x 1 a 1 x 1 metr německá designová umyvadla a koupelnový nábytek netradiční koupelnové baterie Rádi vám také...

Zákon o evidenci tržeb

RIVESTI s.r.o. - Zákon o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb.Podle zákona o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. 

Provozovatel 

RIVESTI s.r.o.
Společnost je registrována pod spisovou značkou oddíl C, vložka 74468, 
vedeného u Krajského obchodního soudu v Brně. 
Bankovní spojení: Raiffeisen Bank,   č. ú.: 71 111 88 001/5500

Zásady ochrany osobních údajů

Plné znění

Odkaz na Platné zásady společnosti RIVESTI s.r.o.