POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM NEBO NAČERPAT INSPIRACI ?

  • FIRMA RIVESTI DODÁVÁ TY NEJKRÁSNĚJŚÍ OBKLADY PRO MODERNÍ KOUPELNY
  • ZPRACUJEME VÁM 3D NÁVRH KOUPELNY
  • DODÁME EXKLUZIVNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
  • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR a SR
  • KONTAKTUJTE NÁS : + 420 774 036 126

VÍTEJTE V RIVESTI !

Firma RIVESTI je dodavatel velkoformátových obkladů a dlažeb pro moderní stavby. Dodáváme stylové koupelny a dlažby pro terasy - bazény. 

INSPIRACE - KOUPELNY S OBKLADY VE VZHLEDU MRAMORU

  • RIVESTI dodává také luxusní obklady ve vzhledu mramoru 
  • Dlažby RIVESTI mají příměs skla, které vytváří optickou hloubku kresby a zvyšuje odolnost lesklých povrchů dlažby. 
  • Kresba na dlažbě nesmí být rozmazaná ! 
  • Koupelna musí být sladěna se všemi dalšími prvky !

INSPIRACE - KOUPELNA SE DŘEVEM

Pro koupelny, které mají mít hřejivý efekt, používáme dlažby v imitaci dřeva ve velkých formátech od 120 cm. Dlažby s 3D strukturou od RIVESTI jsou příjemné na dotyk a hrubší varianty dlažby mohou také dobře sloužit proti uklouznutí ve sprše.

dlažba imitace dřeva v koupelně

NOCE KOUPELNA

INSPIRACE - KOUPELNA S 3D OBKLADY

Velkoformátové 3D dekory v RIVESTI používáme pro oživení - rozpohybování jinak obyčejné koupelny. Dekory jsou retifikované pro pokládku na spáru o velikosti 1,7 mm. (tak jako všechny dlažby a obklady v RIVESTI). Nyní máme v sortimentu 3D obkladů až patnáct druhů  pro vaše rozmanité nápady :-) !!!

INSPIRACE - BAREVNÁ KOUPELNA

Barevné obklady bývají opomíjeny ale v RIVESTI nabízíme VELKOFORMÁTOVÉ barevné obklady pro pokládku na minimální spáry, které působí opravdu jiným efektem. Obklady je možné doplnit velkou nabídkou mozaiky a dekorů. Dopřejte si italský design a barvy, pokud je máte rádi  !

INSPIRACE - BÉŽOVÁ KOUPELNA

Béžovo-hnědá koupelna je klasické pojetí českých koupelen. Tyto přírodní barvy mají rádi téměř všichni a často se s touto kombinací setkáváme na developerských projektech (barvy pro všechny). Přesto v RIVESTI nabízíme tyto obklady v originálním - velkoformátovém pojetí a s možností použít dekory nebo mozaiky, které pomohou vytvořit luxusní efekty koupelny.

INSPIRACE - ŠEDÁ KOUPELNA

Šedá koupelna je velkým trendem. Je třeba si uvědomit, že šedá koupelna bude působit studeněji a bude ji třeba oživit například barevnými dekoracemi. Šedé koupelny se v RIVESTI realizují v minimalistickém pojetí. Je možné použít dlažbu s kresbou betonu, stěrky nebo kamene.