POTŘEBUJETE PORADIT S VÝBĚREM NEBO NAČERPAT INSPIRACI ?

  • NEJKRÁSNĚJŚÍ OBKLADY PRO MODERNÍ KOUPELNY
  • NAŠE NABÍDKA JSOU POUZE FORMÁTY OD 40 x 80 CM
  • DODÁME EXKLUZIVNÍ VYBAVENÍ KOUPELNY
  • ZPRACUJEME VÁM 3D NÁVRH KOUPELNY
  • ZAJISTÍME DOVOZ v ČR a SR
  • KONTAKTUJTE NÁS : + 420 774 036 126

KOUPELNY S OBKLADY VE VZHLEDU MRAMORU

RIVESTI dodává také luxusní obklady ve vzhledu mramoruDlažby mají příměs skla, které vytváří optickou hloubku kresby a zvyšuje odolnost lesklých povrchů dlažby. Kresba na dlažbě nesmí být rozmazaná ! Koupelna musí být sladěna se všemi dalšími prvky ! Designové řady nabízejí mozaiky i dekory pro různé varianty skladby.

INSPIRACE - KOUPELNY S DLAŽBOU VE VZHLEDU DŘEVA

Pro koupelny, které mají mít hřejivý efekt, používáme dlažby v imitaci dřeva ve velkých formátech od 120 cm. Dlažby s 3D strukturou od RIVESTI jsou příjemné na dotek a hrubší varianty dlažby mohou také dobře sloužit proti uklouznutí ve sprše.

dlažba imitace dřeva v koupelně

INSPIRACE - KOUPELNA S 3D OBKLADY

Velkoformátové 3D dekory v RIVESTI používáme pro oživení - rozpohybování jinak obyčejné koupelny. Dekory jsou retifikované pro pokládku na spáru o velikosti 1,7 - 2 mm. (tak jako všechny dlažby a obklady v RIVESTI). Nyní máme v sortimentu 3D obkladů až patnáct druhů  pro vaše rozmanité nápady :-) !!!

INSPIRACE - BAREVNÁ KOUPELNA

Barevné obklady bývají výrobci dlažeb opomíjeny a barvy jsou spojovány s již nepoužívanými formáty obkladů, například 25x40 cm. V RIVESTI nabízíme VELKOFORMÁTOVÉ barevné obklady pro pokládku na minimální spáry, které působí opravdu jiným efektem! Obklady je možné doplnit velkou nabídkou mozaiky a dekorů. Dopřejte si italský design a zároveň i barevné obklady, pokud je máte rádi  !

INSPIRACE - BÉŽOVÁ KOUPELNA

Béžovo-hnědá koupelna je klasické pojetí českých koupelen. Tyto přírodní barvy mají rádi téměř všichni a často se s touto kombinací setkáváme na developerských projektech (barvy pro všechny). Přesto v RIVESTI nabízíme tyto obklady v originálním - velkoformátovém pojetí a s možností použít dekory nebo mozaiky, které pomohou vytvořit luxusní efekty koupelny.

INSPIRACE - ŠEDÁ KOUPELNA

Šedá koupelna je velkým trendem. Je třeba si uvědomit, že šedá koupelna bude působit studeněji a bude ji třeba oživit například barevnými dekoracemi. Šedé koupelny se v RIVESTI realizují v minimalistickém pojetí. Je možné použít dlažbu s kresbou betonu, stěrky nebo kamene.

Inspirace pro koupelny s dlažbou ve vzhledu kovu

Vaše koupelna nemusí být jen nutně béžová nebo šedá. Můžete být poněkud odvážní a zvolit na některou ze stěn dlažbu v imitaci kovu.

LUXUSNÍ NÁBYTEK

Ke krásným obkladům můžete doplnit exkluzivní koupelnový nábytek s novými povrchy a materiály, které se dříve v koupelnách nepoužívali, jako je například Corian. Značkové koupelnové baterie dodáváme na zákazku ve více barevných provedeních. Vybírejte raději designové kousky koupelnových baterií než e-shopové produkty. 
 
 
KATALOG ZÁKLADNÍHO VYBAVENÍ DO KOUPELNY VČETNĚ CEN, 
MŮŽETE PROLISTOVAT NA TOMTO ODKAZE

DESIGNOVÉ BATERIE DO KOUPELNY

ZEPTAT SE