Načerpejte inspiraci z našich obkladů 

  • RIVESTI  - OBKLADY PRO KRÁSNÉ KOUPELNY
  • 12 LET SE ZABÝVÁME DESIGNOVÝMI OBKLADY
  • DESIGNER PRO VAŠI STAVBU RD v ČR
  • TECHNIK PRO KOMPLEXNÍ  REALIZACE
  • 3D NÁVRH KOUPELNY
  • KONTAKT ATELIER
  • MESSENGER CHAT

KOUPELNY S OBKLADY VE VZHLEDU MRAMORU

RIVESTI dodává také luxusní obklady ve vzhledu mramoruDlažby RIVESTI na podlahu mají příměs skla, které vytváří optickou hloubku kresby a zvyšuje odolnost lesklých povrchů dlažby. Vybírejte obklady s dokonalou kresbou.  Kresba na dlažbě nebo obkladu nesmí být rozmazaná. Koupelna musí být sladěna se všemi dalšími prvky. Designové řady nabízejí mozaiky i dekory pro různé varianty skladby.

INSPIRACE - KOUPELNY S DLAŽBOU VE VZHLEDU DŘEVA

Pro koupelny, které mají mít hřejivý efekt, používáme dlažby v imitaci dřeva ve velkých formátech od 90 cm. Dlažby s 3D strukturou od RIVESTI jsou příjemné na dotek a hrubší varianty povrchu dlažby, mohou také dobře sloužit proti uklouznutí ve sprše.

dlažba imitace dřeva v koupelně

INSPIRACE - KOUPELNA S 3D OBKLADY

Velkoformátové 3D dekory v RIVESTI používáme pro oživení - rozpohybování jinak obyčejné koupelny. Dekory jsou retifikované pro pokládku na spáru o velikosti 1,7 - 2 mm. (tak jako všechny dlažby a obklady v RIVESTI). Nyní máme v sortimentu 3D obkladů až patnáct druhů  pro vaše rozmanité nápady :-) !!!

INSPIRACE - BAREVNÁ KOUPELNA

Barevné obklady bývají výrobci dlažeb opomíjeny a barvy jsou spojovány s již nepoužívanými formáty obkladů, například 25x40 cm. V RIVESTI nabízíme VELKOFORMÁTOVÉ barevné obklady pro pokládku na minimální spáry, které působí opravdu jiným efektem! Obklady je možné doplnit velkou nabídkou mozaiky a dekorů. Dopřejte si italský design a zároveň velkoformátové barevné obklady

 

INSPIRACE - BÉŽOVÁ KOUPELNA

Béžovo-hnědá koupelna je v současnosti klasické pojetí českých koupelen. Tyto přírodní barvy mají rádi téměř všichni a často se s touto kombinací setkáváme na developerských projektech (barvy pro všechny). V RIVESTI nabízíme tyto obklady v originálním - velkoformátovém pojetí a s možností použít dekory nebo mozaiky, které pomohou vytvořit luxusní efekty koupelny.

 

INSPIRACE - ŠEDÁ KOUPELNA

Šedá koupelna je velkým trendem. Je třeba si uvědomit, že šedá koupelna bude působit studeněji a bude ji třeba oživit například barevnými dekoracemi. Šedé koupelny se v RIVESTI realizují v minimalistickém pojetí. Je možné použít dlažbu s kresbou betonu, stěrky nebo kamene.

BÍLÁ KOUPELNA

Inspirace pro koupelny s dlažbou ve vzhledu kovu

Vaše koupelna nemusí být jen nutně béžová nebo šedá. Můžete být poněkud odvážní a zvolit na některou ze stěn dlažbu v imitaci kovu.

LUXUSNÍ NÁBYTEK

Ke krásným obkladům můžete doplnit exkluzivní koupelnový nábytek s novými povrchy a materiály, které se dříve v koupelnách nepoužívali, jako je například Corian. Tento nábytek plánujeme na studiu a výroba probíhá zakázkově. Značkové koupelnové baterie dodáváme také na zákazku ve více barevných provedeních. 
Pro Vaši vysněnou koupelnu, vybírejte raději designové kousky než e-shopové produkty ! Bude to vidět ! 
 
 
 

DESIGNOVÉ BATERIE DO KOUPELNY

 

ZEPTAT SE