• 3D NÁVRH ZPRACUJEME V RÁMCI KOMUNIKACE PO E-MAILU
  • KONTAKTUJTE NÁS: +420 774 036 126
  • JSME TU PRO VÁS I NA ONLINE CHATU !

Základní 3D NÁVRHY KOUPELEN RIVESTI

V RIVESTI nabízíme několik druhů vizualizací. Pokud potřebujete klasický návrh koupelny, dostačuje i základní verze návrhu. Pokud je ale třeba dokonalého vzhledu - například pro developerské projekty,  je možné dodat i grafiku na jiné úrovni.   

Počítačové návrhy interiérů jsou dnes v nabídce skoro každého koupelnového studia. Jejich zhotovení má v dnešní době spoustu výhod. Nejenže zákazník vidí předem barevnost a skladbu obkladů ale také uvidí svůj interiér z úhlů, ze kterých by to nebylo bez počítačové techniky možné.

Při použití originálních modelů zařizovacích předmětů (pokud jsou od výrobce k dispozici), se lze předem vyvarovat nesouladu těchto prvků s použitými obklady (např. vhodnost barevnosti koupelnového nábytku) a také neefektivnímu využití vybraných sanitárních výrobků vzhledem k manipulačnímu prostoru. Pro příklad : otevírání dveří sprchového koutu přímo do hrany umyvadla.

V neposlední řadě dostane váš instalatér osy zařizovacích předmětů, které musí navazovat na formát obkladů a obkladač získá dostatečné informace o vzhledu a rozložení obkladů.

Cena za návrh 1 koupelny a samostatného WC je 1.210 Kč včetně DPH

Návrh zpracovává pracovník studia a zasílá do emailu pro další změny.

Příklad ZÁKLADNÍ Vizualizace koupelen

 

INTERIÉROVÉ VIZUALIZACE RIVESTI

Vizualizace určená pro kompletních nákresy bytů a domů, sestavená po konzultacích s designerem

Obytný prostor
 
Ložnice
 
Koupelna
 
Studentský pokoj
Ing. Linhartová

SPECIALIZOVANÉ ARCHITEKTONICKÉ VIZUALIZACE

Tyto dokonále typy vizualizací se používají pro významné developerské zakázky, nebo zpracování kompletních vizualizací domů a obchodních prostor. 3D návrhy tohoto typu jsou náročné jak na čas, tak i z finančního hlediska.