Originální venkovní dlažba pro moderní i rustikální styl bydlení

 

Krásné a pohodlné bydlení je jedním z předpokladů našeho spokojeného domova. Součástí bytů a domů jsou také balkony, lodžie, zahradní terasy, dekorativní i funkční chodníčky, parkovací vjezdy a jejich kvalitní povrch. Pokud dáváte přednost jedinečnému designu a preciznímu provedení před lacinou jednotvárností, jsou pro vás venkovní dlažby Rivesti, provedené ve vytříbeném italském stylu, jednoznačnou volbou.

Luxusní venkovní dlažba bude vaši jedinečnou vizitkou

Venkovní dlažba je tím prvním, co vás bude vítat při příchodu domů a co uvidí i každý váš milý host. Proto nedělejte kompromisy – váš skvělý dům si přece zaslouží tu nejkrásnější venkovní dlažbu! Přední dodavatel luxusních italských obkladů a dlažeb Rivesti se tradičně zaměřuje především na špičkové materiály a designová řešení, která v běžných obchodech a stavebních řetězcích nedostanete. Vyberte si z bohaté nabídky:

  • keramické a porcelánové dlaždice pro exteriér

  • velkoformátové dlažby a netradiční řešení povrchových ploch

  • venkovní dlažby z přírodního kamene

  • umělý kámen vhodný do exteriéru i interiéru

  • dlažby tzv. na terče, vhodné k pokládce do štěrku či písku

Ať už hledáte minimalistické, funkcionalistické nebo klasické řešení venkovního povrchu, rozmanitý sortiment moderních i rustikálních dlažeb Rivesti vás jednoznačně nadchne. pořiďte si originální, vysoce funkční a odolnou dlažbu již dnes!

Venkovní dlažby od Rivesti odolávají žáru i mrazu a zůstanou krásné dlouhá léta

U venkovních povrchů je důležité zaměřit se na kvalitu materiálu. Exteriérová dlažba musí být pevná, odolná, mrazuvzdorná a protiskluzová, s téměř nulovou nasákovostí. V široké nabídce Rivesti naleznete nejvýznamnější výrobce dlažeb a obkladů MARCA CORONA, ATLAS CONCORDE, EMIL CERAMICA, MARGRES a mnoho dalších. Prohlédněte si pestrou paletu nejkvalitnějších dlažeb skladem, kterou pro vás pravidelně doplňujeme o nové série. Dlažbu vybranou pro terasu skvěle využijete také pro dekorace fasády či v interiéru. Neváhejte a kontaktujte nás právě nyní!

Rádi vás také přivítáme osobně. Navštivte naše zákaznické studio v Napajedlech, kde vám rádi poskytneme odborné poradenství, vytvoříme profesionální 3D návrh a zajistíme kompletní instalaci, provedenou naší špičkovou montážní firmou. Těšíme se na vás!

 

Dlažba venkovní

DLAŽBY VENKOVNÍ

U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel.

Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v dekoračním duchu na fasádu či v interiéru.   (pokud má dlažba zajímavý design)

Dnes nabízí většina výrobců i provedení tzv. na terče. Jedná se o dvou centimetrové dlažby, které je možné volně položit i do štěrku či písku. Terče se dělají také v nivelační verzi, při které není nutné mít podkladní plochu v rovině. (série LASTRA TRUST, OUT 2.0) Cena u takových dlažeb se pohybuje kolem 1.700 Kč za m2.  Je zde ale možnost dlažbu v budoucnu rozebrat a použít jinde.


 

1 cm DLAŽBY LEPENÉ

 
 
 
 

2 cm DLAŽBY

 POKLÁDANÉ NA TERČE NEBO DO ŠTĚRKU

Pokládka dlažeb na terče je ideálním a technologicky nejbezpečnějším řešením realizace venkovních ploch z dlažeb. 
 
Při lepení venkovních dlažeb do lepidla, docházelo vždy postupem doby k odlepení a prasknutí jednotlivých dlaždic, jelikož se voda vždy dostala přes spáry do podkladu a při změnách klimatu došlo k pohybu a trhání.
 
Při využití stavitelných terčů s nivelační hlavou, je voda odváděna volně přes spáry do zaizolovaného podkladu, a spádem je odváděna mimo betonový základ. Přitom je pochozí plocha dlažby v rovině.
 
Velkou výhodou je omezení nutnosti provádět v dlažbách velké dilatační spáry narušující celistvost pokládané plochy.
 
Pokud řešíte pokládku tzv. volně, bez terčů a betonového základu, je třeba připravit štěrkové zhutněné lože.
 
Dlažbu je možné položit a zapustit s většími rozestupy i do  písku a trávy.
 

Rozměry

 
Standardně jsou v nabídce dlažby ve formátu 60x60 cm.
 
Pro dlažby ve vzhledu dřeva je ale nejkrásnější použít obdélníkový formát 30x120 nebo 20x120 cm. 
 
Další nové formáty jsou 60x120, 80x80, 40x80 a nebo i malý formát 40x40 a 20x20 cm.
 
 
 
   
 
 
 

Venkovní dlažba pokládaná na terče

SIDE 40 x 120 x 2 CM

Exkluzivní venkovní dlažba

Venkovní dlažba v italském designu

Venkovní dlažba v dekoru dřeva

Exkluzivní italská dlažba

SPECIÁLNÍ ZAKÁZKOVÉ PRVKY PRO 2 CM DLAŽBY

Speciální zakázkové prvky pro dlažby 2cm
Speciální zakázkové prvky pro 2cm dlažby

PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO MONTÁŽ 2 CM DLAŽEB