DLAŽBA NA TERASU

 U venkovních dlažeb je důležitá mrazuvzornost a protiskluznost. Nasákovost je u většiny venkovních dlažeb skoro nulová. Protiskluznost můžeme posuzovat i podle hlediska, jestli je plocha s dlažbou krytá či nikoliv. Pevnost materiálu hodnotíme i pro případy, kdy má dlažba sloužit k pojezdu vozidel.

Dlažbu použitou na terase, můžete následně použít v dekoračním duchu na fasádu či v interiéru.   (pokud má dlažba zajímavý design)

Dnes nabízí většina výrobců i provedení tzv. na terče. Jedná se o dvou centimetrové dlažby, které je možné volně položit i do štěrku či písku. Terče se dělají také v nivelační verzi, při které není nutné mít podkladní plochu v rovině. (série LASTRA TRUST, OUT 2.0) Cena u takových dlažeb se pohybuje kolem 1.000 - 2.000 Kč za m2.  Je zde ale možnost dlažbu v budoucnu rozebrat a použít jinde.

 

 

2 cm SQUARE 60x60

LASTRA

SIDE včetně zavěšné dlažby na stěně

LASTRA 2 CM - dlažba na terče 

60 x 60 cm je klasický formát dlažeb, ideální pro dlažby s kresbou betonu, kamene.

Pokud je cílem nahradit na terase po čase jen velmi těžko udržovatelné pravé dřevo, je ideální volit obdélníkový formát dlažeb 30x120 cm.

Od značkových výrobců dlažeb, se navíc dočkáte i věrohodné kresby a strukturovaného povrchu, který vytváří krásný design i protiskluovou plochu..

 

 

 

 

 

 

VIDEO - POKLÁDKA DLAŽBY NA TERASE   

Zde můžete shlédnout video k pokládce NOVÉHO FORMÁTU DLAŽBY 240 X 30 X 1,8 CM na terče. 

2 BLOCK

UKÁZKA POKLÁDKY

 

10 mm Dlažby lepené  

Starý způsob pokládky